اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مسابقات ایران اوپن 2015

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مسابقات ایران اوپن 2015

با سلام .
    این تایپیک مخصوص دهمین دوره مسابقات روبو کاپ آزاد ایران هستش و قصد از زدن این تایپیک اینکه هر کدام از دوستان که تجربه شرکت در ایران اوپن رو دارن توی این تایپیک میان و به افرادی که امسال قصد شرکت دارن در مورد چگونگی ثبت نام و .... کمک میکنن و تجربیات خودشون رو در مورد برگزاری و جو مسابقات برای دوستان بیان میکنند.

با تشکر

اضافه شده در تاریخ :
    سلام

دوستان هر کسی سابقه ی شرکت در مسابقات ایران اوپن در دوره های گدشته رو داره بیاد و پاسخ بده.

اگر کسی در دوره های قبل حضور داشته تجربیات خودش رو در مورد چگونگی ثبت نام و چگونگی ارسال مدارک فنی و ..... برای دوستان بیان کنه. :nerd:

با تشکر

اضافه شده در تاریخ :

اضافه شده در تاریخ :
    دوستان لطفا تجربیات خودتون رو برای دیگران بنویسید.
    هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

پاسخ : مسابقات ایران اوپن 2015

سلام
    من سال گذشته در این مسابقات در قسمت دانش آموزی مسابقات در لیگ امدادگر الف پیشرفته و امداد مجازی شرکت کردم و در هر با دو هم گروهی هایم دو مقام دوم را کسب کرده ایم .

این مسابقات که یکی از مهمترین مسابقات رباتیک ایران است که زیر مجموعه ی مسابقات روبوکاپ جهانی است که در صورت مقام آوردن در مسابقات ایران اپن به مسابقات جهانی روبوکاپ راه پیدا می کنید که این مسابقات هر سال در کشور برگزار می شود که مسابقات پارسال در برزیل بوده است و مسابقات امسال در کشور چین است .

اگر هم سوالی داشتید بگید .
    باد می وزد ...
    میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
    تصمیم با تو است ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATROBOT
      سلام
      من سال گذشته در این مسابقات در قسمت دانش آموزی مسابقات در لیگ امدادگر الف پیشرفته و امداد مجازی شرکت کردم و در هر با دو هم گروهی هایم دو مقام دوم را کسب کرده ایم .

این مسابقات که یکی از مهمترین مسابقات رباتیک ایران است که زیر مجموعه ی مسابقات روبوکاپ جهانی است که در صورت مقام آوردن در مسابقات ایران اپن به مسابقات جهانی روبوکاپ راه پیدا می کنید که این مسابقات هر سال در کشور برگزار می شود که مسابقات پارسال در برزیل بوده است و مسابقات امسال در کشور چین است .

اگر هم سوالی داشتید بگید .
      سلام با تشکر از شما برای پاسخ.
      من میخواستم امسال در لیگ امدادگر با تیم هایی مثل mrlو...رقابت کنم.
      به نظر شما موفق میشم؟؟؟
      من اولین بار هستش که قصد شرکت دارم.
      شما با تجربه ای که در مسابقات دارید تیم های ربات امدادگر را چطور آنالیز میکنید؟؟؟؟

اضافه شده در تاریخ :
      ببخشید من یک سوال داشتم.
      آیا با یک ربات میتوان در دو لیگ امدادگر و مین یاب دستی شرکت کرد؟?؟؟؟?؟؟؟؟؟

اضافه شده در تاریخ :
      ببخشید یه سوال دیگه............
      وضع داوری چگونه هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
      امتیاز بندی ها چگونه هست.من قوانین پارسال رو خوندم ولی چیزه زیادی متوجه نشدم.
      لطفا توضیح دهید. با تشکر

اضافه شده در تاریخ :
      دوستان هر کسی که سابقه و تجربه شرکت در این مسایقات رو داره لطفا کمک ما تازه وارد ها هم بکنه. :cry2:
      هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

دیدگاه

من هم دو سوال از شما دارم
        اولا اینکه چرا 4 سوال را در 4 پست جداگانه میپرسید؟؟؟

و سوال مرتبط با بحث: چقدر بودجه دارید؟؟
        AYRIC

دیدگاه

شاید مربوط نباشه منم تلاشم اینه شرکت کنم اما ی گروه نیاز دارم چون تنهایی خیلی کار دشواری هست کسی حاضر به همکاری هست؟
          http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
            شاید مربوط نباشه منم تلاشم اینه شرکت کنم اما ی گروه نیاز دارم چون تنهایی خیلی کار دشواری هست کسی حاضر به همکاری هست؟

سلام اهل کدوم شهر هستین؟
            AYRIC

دیدگاه

من کرمان هستم اما کسی شهر دیگه هم باشه با این امکانات میشه همکاری کرد باهاش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
                من هم دو سوال از شما دارم
                اولا اینکه چرا 4 سوال را در 4 پست جداگانه میپرسید؟؟؟

و سوال مرتبط با بحث: چقدر بودجه دارید؟؟
                من تقریبا ربات ساختم.فقط میخوام در مورد مسابقات اطلاعات کسب کنم و ببینم چطوریه!؟!؟!؟!؟!

اضافه شده در تاریخ :
                نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
                رشته و لیگ که شما قصد شرکت دارید چیه؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhp_1375
                  من تقریبا ربات ساختم.فقط میخوام در مورد مسابقات اطلاعات کسب کنم و ببینم چطوریه!؟!؟!؟!؟!
                  در لیگ امدادگر برای رقابت با تیم هایی مثل mrl حدود 30 تا 40 میلیون تومن بودجه + تجربه چند سال مسابقه نیاز دارید. غیر از این مثل خیلی از تیم های دیگه فقط یه ماشین کنترلی میشه ساخت و یه چیزی در حد رقابت نیست
                  AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
                    در لیگ امدادگر برای رقابت با تیم هایی مثل mrl حدود 30 تا 40 میلیون تومن بودجه + تجربه چند سال مسابقه نیاز دارید. غیر از این مثل خیلی از تیم های دیگه فقط یه ماشین کنترلی میشه ساخت و یه چیزی در حد رقابت نیست
                    با تشکر از شما.
                    من امسال قصد شرکت در لیگ امداد واقعی را دارم و رباتم هم تقریبا ساختم.فقط بیشتر اطلاعاتی راجع به تیم هایی مثل mrl و dml میخواستم.چون اولین بار هست که میخواستم شرکت کنم بیشتر میخواستم در مورد برگزاری مسابقات و ارسال مدارک فنی و .....و در مورد زمین مسابقه و اینکه تیم mrlو دیگر تیم هایی که مقام کسب کردند چه امتیازی گرفتند و چگونه داوری صورت میگیرد؟؟؟؟؟؟؟؟
                    یک سوال دیگر: آیا تیم هایی مثل mrl و... در زمین های زرد و مشکی که ربات باید کاملا خودکار باشه امتیاز کسب میکنن؟

اضافه شده در تاریخ :
                    دوستان کسی هست تیم mrlو dml رو آنالیز کرده باشه؟؟؟؟

دیدگاه

من نیستم
                      :-)

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                        راستش من تا به حال توی این مسابقات شرکت نکردم
                        ولی چند سال گذشته رو از این مسابقات بازدبد کردم
                        چند مورد رو بهت نصیحت میکنم:

تیمی مثل MRL از پشتوانه ی مالی بسیار قدرتمند و همچنین اعضای حرفه ای و البته با تجربه برخورداره
                        اگر هدفت رقابت با اوناست , باید فکر همه جای کار رو کرده باشی
                        اصلا به این فکر نباش که اونا کجا رو امتیاز نمیگیرن
                        شما برای همه چیز برنامه ریزی کن
                        چون اونا حتما برای این چالش ها راهی دارن , یا راهی پیدا میکنن (اصلا این قانون "خوب" بودنه) :agree:

سعی کن مثل این فیلم پلیسی ها حتما یه "نقشه ب " هم در نظر بگیر , چون خیلی از تیم های اغلب تازه کار رو دیدم که روز مسابقه به خاطر یه مشکل کوچیک حذف شدن و زحمت یه سالشون به هدر رفته :NO:

یادمه امسال توی لیگ فوتبالیست , تیم های خارجی خوبی هم بودند , اما mrl کلا یه کلاس بالاتر کار میکرد
                        همچنین توی لیگ های دیگه مثل ربات خانگی
                        و البته تیم های دیگه رو هم دست کم نگیر , که مهمترینشون به نظر من بچه های رباتیک امیرکبیرن , البته اگه شرکت کنن

امیدوارم موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط radical_baby
                          سلام دوست عزیز
                          راستش من تا به حال توی این مسابقات شرکت نکردم
                          ولی چند سال گذشته رو از این مسابقات بازدبد کردم
                          چند مورد رو بهت نصیحت میکنم:

تیمی مثل MRL از پشتوانه ی مالی بسیار قدرتمند و همچنین اعضای حرفه ای و البته با تجربه برخورداره
                          اگر هدفت رقابت با اوناست , باید فکر همه جای کار رو کرده باشی
                          اصلا به این فکر نباش که اونا کجا رو امتیاز نمیگیرن
                          شما برای همه چیز برنامه ریزی کن
                          چون اونا حتما برای این چالش ها راهی دارن , یا راهی پیدا میکنن (اصلا این قانون "خوب" بودنه) :agree:

سعی کن مثل این فیلم پلیسی ها حتما یه "نقشه ب " هم در نظر بگیر , چون خیلی از تیم های اغلب تازه کار رو دیدم که روز مسابقه به خاطر یه مشکل کوچیک حذف شدن و زحمت یه سالشون به هدر رفته :NO:

یادمه امسال توی لیگ فوتبالیست , تیم های خارجی خوبی هم بودند , اما mrl کلا یه کلاس بالاتر کار میکرد
                          همچنین توی لیگ های دیگه مثل ربات خانگی
                          و البته تیم های دیگه رو هم دست کم نگیر , که مهمترینشون به نظر من بچه های رباتیک امیرکبیرن , البته اگه شرکت کنن

امیدوارم موفق باشی
                          با تشکر از شما دوست عزیز
                          یه سوال دیگه داشتم که خیلی مهم. آیا تیم mrlتو لیگ امدادگر در بخشی که توی زمین مسابقه ربات باید خود کار باشه نیز امتیاز کسب میکنه و ربات اونا خودکار هستن؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام
                            اگر بخوام به صورت تیم شخصی ثبت نام کنم هزینه ای باید پرداخت کنم؟چه قدره؟
                            یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
                            عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
                              سلام
                              اگر بخوام به صورت تیم شخصی ثبت نام کنم هزینه ای باید پرداخت کنم؟چه قدره؟
                              سلام دوست عزیز
                              سایت امسال 2015.iranopen.irهنوز به روز سانی نشده ولی شاید بتونی تو سایت پارسال پیدا کنی.البته من که نتونستم پیدا کنم.
                              فکر کنم هر وقت هر تیمی قبول بشه هزینه هارو میگن.میتونی زنگ هم بزنی به دفتر برگزاری و بپرسی.

اضافه شده در تاریخ :
                              دوستان اگر کسی هست که در مسابقات ایران اوپن در لیگ امدادگر واقعی شرکت کرده لطفا بگه.
                              ما به تجربه شما دوستان حرفه ای نیاز داریم. :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X