اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه شروع کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه شروع کنم

با سلام من دیپلم برق ص هستم میخوام الکترونیک شروع کنم چه باید کنم بدون تعوری خوندن

پاسخ : چگونه شروع کنم

من هنوز دانش اموز هستم اما من الکترونیک رو کتاب خوندن شروع کردم
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

میخای کاری که بزرگای الکترونیک کردنو بهت بگم ؟ برو یه برد بردو چنتا قطعه ریزو درشتو چنتا سیم برد بردیو ..... بگیر و چنتا مدار ساده از اینترنت یا از توی کتاب متاب در بیار بشین ببند :agree: :agree: :agree: این ساده ترین و در عین حال بهترین روشه
      *****براي آدمي بهتر است که اصلا به دنيا نيايد تا اينکه بيايدو هيچ تاثيري نگذارد *****
      ناپلئون بناپارت

دیدگاه

با سلام بستن مدار کیت از رو نقشه اماده بلدم میخوام طراحی یاد بگیرم مثلا چطور بفهمم چه ترانزیستوری کجا قبل بعدش چه قطعاتی استفاده کنم بعد یه سوال دیگه دارم ایا دزگیری هس که سیم کارت بخوره قیمتش چنه مرسی

دیدگاه

در رایطه با سوال اول این که اگه میخای سطحی یادبگیری و فقط کارتو راه بندازی میتونی از مدار های آماده تو نت استفاده کنی (یا از توی کتابایی که پروزه های علمی زیادی دارند) اما اگه میخای پایه ای و اصولی یاد باید از بیس کار شروع کنی یعنی مثلا کتابای سطح صفر هنرستانو بگیری بخونی یا از توی سایت مکتب خونه مثلا فیلمای آموزش الکترونیک شریفو شروع کنی به دیدن یا کتاب نشلسکی رو بخونی بد نیست برای شروع !
          درمورد سوال دومتم باید بگم که متاسفانه نمیدونم :redface:
          *****براي آدمي بهتر است که اصلا به دنيا نيايد تا اينکه بيايدو هيچ تاثيري نگذارد *****
          ناپلئون بناپارت

دیدگاه

دزد گیرای معمولی ی چیزی دارن به اسم شماره گیر بهشون اضافه میکنن قیمتشم 70000 تومن بود اون ترانزیستور یا قطعه رو باید بر اساس مداری ک داری و مشابهات و... انتخاب کنی
            http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X