ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    2014/11/16
    25
    0

استفاده از IMS مخابرات؟

سلام به برو بکس،

مدتی که در مخابرات بودم فهمیدم از سیستم جدید IMS برای زیر ساخت مخابرات کشور داره بهره بردار میشه...
    حالا سوال من اینه که آیا با استفاده از این IMS و هزینه کم، میشه سایت ها و انجمن های Private یا شخصی (خانگی) درست کرد، که اصلا به اینترنت هم وصل نباشه و فقط افراد خاصی برای به اشتراک گذاشتن علم شان در آن فضای شبکه ای که شبیه اینترانت هست عضو شوند؟
    پناه می برم به خدا از شر شیطان رانده شده...
    (علی الخصوص در اینترنت )
    2014/11/16
    25
    0

پاسخ : استفاده از IMS مخابرات؟

خوب انگار هیچ کس خبر نداره... :cry2:
    (علی الخصوص در اینترنت )
    2014/06/06
    بي خيال بابا
    590
    12

مفهوم اينترنت يک چيزه
    مفهوم وب يک چيز ديگه

اينکه من بيام از اينترنت(اينترانت) استفاده نکنم يعني دسترسي به شبکه ندارم و خودم تنهام پس اطلاعات از جايي نمياد که بخوام ببينم

اينکه از وب استفاده نکنم چيز عادي هست مثل وقتي که تو وايبر يا ياهو داريم پيغام ميديم و ميگيريم از وب استفاده نميکنيم

از اين ساده تر نميشه توضيحي داد

مشابه چيزي که شما ميگيد ميشه IRC و کانال هاي اون که ميتونه عمومي باشه يا خصوصي و همه کار ميشه توش کرد
    متاسفانه در ايران بسيار بسيار ناشناخته مونده و ما فقط چيزهايي شبيه به روم هاي چت ياهو رو ازش ميشناسيم

حالا شما ميخوايد علم رو محدود به چند نفر عزيز بکنيد کاري نداره ثبت نام رو ببنديد و فقط دعوت نامه بفرستيد براي اونايي که ميخوايد مثل انجمن تعميرکاران ايران!
    نه اينکه کل اينفرااستراکچر سيستم شبکه رو از اول پايه ريزي کنيد بعد اسمش رو بزاريد IMS !!!
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !
    2014/11/16
    25
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus
    مفهوم اينترنت يک چيزه
    مفهوم وب يک چيز ديگه

اينکه من بيام از اينترنت(اينترانت) استفاده نکنم يعني دسترسي به شبکه ندارم و خودم تنهام پس اطلاعات از جايي نمياد که بخوام ببينم

اينکه از وب استفاده نکنم چيز عادي هست مثل وقتي که تو وايبر يا ياهو داريم پيغام ميديم و ميگيريم از وب استفاده نميکنيم

از اين ساده تر نميشه توضيحي داد

مشابه چيزي که شما ميگيد ميشه IRC و کانال هاي اون که ميتونه عمومي باشه يا خصوصي و همه کار ميشه توش کرد
    متاسفانه در ايران بسيار بسيار ناشناخته مونده و ما فقط چيزهايي شبيه به روم هاي چت ياهو رو ازش ميشناسيم

حالا شما ميخوايد علم رو محدود به چند نفر عزيز بکنيد کاري نداره ثبت نام رو ببنديد و فقط دعوت نامه بفرستيد براي اونايي که ميخوايد مثل انجمن تعميرکاران ايران!
    نه اينکه کل اينفرااستراکچر سيستم شبکه رو از اول پايه ريزي کنيد بعد اسمش رو بزاريد IMS !!!
    خوب این بحث از جنبه های دیگه قابل بررسی هست،
    اینکه اولا ISP که ترافیک اینترنت به من و شما میفروشه در واقع داره پول اون شرکت هایی که از زیر اقیانوس کابل رد کردن رو هم از ما میگیره
    پس اگر انتقال اطلاعات روی بستر خود مخابرات سوار بشه ،باید ارزون تر پای مشتری ها در بیاد و با سرعت و ترافیک بالاتر...البته اگر وجدان هم تاثیر خودشو بذاره.

جنبه دیگه اش امنیت اطلاعات هست، بالاخره اون کسی که IRC رو نوشته ممکنه خودش هم با این شرکت های جاسوسی یک زد و بندهایی کرده باشه که از اینترنت برای رد کردن دیتا استفاده کنه...مثل خیلی از شرکت های بزرگ دیگه...
    و اینکه اگه کوسه ای چیزی کابل های زیر اقیانوس رو خورد و زمانی اینترنت قطع شد میشه از این سیستم به راحتی استفاده کرد.

جنبه دیگه اش جنبه فلسفی هست، که ما دیگه مجبور نباشیم از شیر این نامادری هایی که نمی شناسیم استفاده کنیم،
    و اطلاعات رو از کسانی که میشناسیم بگیریم و منتقل کنیم!

(علی الخصوص در اینترنت )
    2014/11/16
    25
    0

یک ایده جالبی هم که این وسط میتونه اتفاق بیافته...اینه که مثلا شما یک سرور خیلی قدرتمند در خانه دارید و می خواید به افرادی اجاره بدید که به قدرت پردازش بالا برای محاسباتشان نیاز دارند اما نمی خوان هزینه سنگینی بابتش بدهند،مثلا به طور موقت ۱ ماه،
    یا حتی برای کسانی که از دور زدن کپی رایت خسته شدن می تونید یک سرور اجاره بدید که نرم افزارهای مختلف مثل matlab و keil و... روش نصبه و لایسنس قانونی هم واسش خریدید، و برای مدت معینی به اشخاص دیگر اجاره بدید تا استفاده کنند...از لحاظ قانونی هم نباید منعی داشته باشه چون شما دارید سیستم خودتون رو اجاره میدید و در عمل لایسنس برنامه رو ریسل نمی کنید!

خوب از این طریق خیلی با هزینه پایین تری میشه به سرورهای Offline دسترسی داشت و یک جور درآمدزایی هم میتونه برای افراد داشته باشه!
    (علی الخصوص در اینترنت )
    2014/06/06
    بي خيال بابا
    590
    12

پس اگر انتقال اطلاعات روي بستر خود مخابرات سوار بشه ،بايد ارزون تر پاي مشتري ها در بياد و با سرعت و ترافيک بالاتر...البته اگر وجدان هم تاثير خودشو بذاره.
    خب مرد مومن شما که ميگي مدتي تو مخابرات بودي اسم اينترانت ملي به گوشت نخورد ؟؟
    احيانا طرحش کپي پيست همين حرف شما نبود ؟ احيانا اگه اينترانت ملي با سرعت هاي عجيب غريب خواستي بگيري ميبيني که قيمتهاش به شدت پايين تشريف داره يعني همين حرف شما

جنبه ديگه اش امنيت اطلاعات هست، بالاخره اون کسي که IRC رو نوشته ممکنه خودش هم با اين شرکت هاي جاسوسي يک زد و بندهايي کرده باشه که از اينترنت براي رد کردن ديتا استفاده کنه
    رد کردن ديتا يعني چه !؟!؟! :eek: :eek: اينترنت براي رد کردن ديتاست ديگه !! مگه بربري هم توش پخت ميشه !!
    اگه منظورتون خود IRC هست بايد بگم که توي کانال ها عموما دسترسي به اطلاعات کاملا باز هست و هدف هم همين بوده که هر کسي با هر سيستمي بتونه به اين کانالها دسترسي داشته باشه تا همه از هم متنفع بشن . اگر هم کسي علاقه نداشت به اين سياست ميتونه استفاده نکنه

و اينکه اگه کوسه اي چيزي کابل هاي زير اقيانوس رو خورد و زماني اينترنت قطع شد ميشه از اين سيستم به راحتي استفاده کرد.
    يکي از اهداف مهم اين طرح همينه که قطعي ها کم بشه و در زمان جنگ يا حوادث بيشترين اطمينان رو داشته باشه سيستم

جنبه ديگه اش جنبه فلسفي هست، که ما ديگه مجبور نباشيم از شير اين نامادري هايي که نمي شناسيم استفاده کنيم،
    و اطلاعات رو از کساني که ميشناسيم بگيريم و منتقل کنيم!

واقعا چجوري ميتونيد با همچين طرز فکري توي يه محيط علمي بيايد کار کنيد ؟
    اينجا محل اشتراک گذاري اطلاعات هست . همون اطلاعاتي که اين نامادري ها به اسم شير انقد دادن ما خورديم که الان شده گوشت و استخونمون !!
    حالا چه خوشمون بياد چه خوشمون نياد!! ما هم اگه ادعايي داريم بايد بيايم چيزي رو تو جهان به اسم خودمون بکنيم تا اونها بشن جيره خور ما
    نه اينکه هر جايي رسيديم چهار تا فحش و بد و بيراه نصيبشون بکنيم !!!
    فرض هم که اين کار رو کرديم تمام روتر ها و تاسيسات زيرساخت شبکه رو همونا برامون ساختن
    همونا به جووناي آموزش دادن تا بيايم نصب کنيم . همونا اومدن متوجهيد ؟!؟!
    اين فوبياي دايي جان ناپلوني رو چرا انقد با خودتون ميبريد اين ور اون ور ؟ از زندگي لذت ببريد

يک ايده جالبي هم که اين وسط ميتونه اتفاق بيافته...اينه که مثلا شما يک سرور خيلي قدرتمند در خانه داريد و مي خوايد به افرادي اجاره بديد که به قدرت پردازش بالا براي محاسباتشان نياز دارند اما نمي خوان هزينه سنگيني بابتش بدهند،مثلا به طور موقت 1 ماه،
    دانشگاه اصفهان بود يا شيراز دقيق خاطرم نيست همين کار رو ميکنه . سوپرکامپيوترشون رو اجاره ميدن اگه اشتباه نکنم

يا حتي براي کساني که از دور زدن کپي رايت خسته شدن مي تونيد يک سرور اجاره بديد که نرم افزارهاي مختلف مثل matlab و keil و...
    قبلا خودتون در اين مورد يه تاپيک زديد و ديديد که جواب ها چي بودند ؟ نميدونم چرا باز اصرار داريد که اين راه قانوني هست !؟!؟!

از لحاظ قانوني هم نبايد منعي داشته باشه چون شما داريد سيستم خودتون رو اجاره ميديد و در عمل لايسنس برنامه رو ريسل نمي کنيد!
    ببينيد اين راه رکبي که شما داري ميگي 20 سال پيش در قوانين اومده که شما حق به اشتراک گذاري سي دي نصب برنامه يا خود برنامه رو از طريق شبکه نداري مگر اينکه لايسنس مخصوصش رو داشته باشيد.
    مورد دوم اينکه تو همون بندهاي اول معمولا بهش اشاره ميشه که شما حق درآمدزايي مستقيم از طريق (خريد فروش اجاره .واگذاري به غير و ......) نداريد.
    که شما با اشتراک گذاشتن سيستمي که به اسم شما لايسنس شده به کسي که غير محسوب ميشه داريد درآمد زايي ميکنيد و بايد سهمي رو شامل سازنده بکنيد در غير اينصورت غير قانوني هست.
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !
    2014/11/16
    25
    0

خب مرد مومن شما که ميگي مدتي تو مخابرات بودي اسم اينترانت ملي به گوشت نخورد ؟؟
    احيانا طرحش کپي پيست همين حرف شما نبود ؟ احيانا اگه اينترانت ملي با سرعت هاي عجيب غريب خواستي بگيري ميبيني که قيمتهاش به شدت پايين تشريف داره يعني همين حرف شما
    رد کردن ديتا يعني چه !؟!؟! :eek: :eek: اينترنت براي رد کردن ديتاست ديگه !! مگه بربري هم توش پخت ميشه !!
    اگه منظورتون خود IRC هست بايد بگم که توي کانال ها عموما دسترسي به اطلاعات کاملا باز هست و هدف هم همين بوده که هر کسي با هر سيستمي بتونه به اين کانالها دسترسي داشته باشه تا همه از هم متنفع بشن . اگر هم کسي علاقه نداشت به اين سياست ميتونه استفاده نکنه
    يکي از اهداف مهم اين طرح همينه که قطعي ها کم بشه و در زمان جنگ يا حوادث بيشترين اطمينان رو داشته باشه سيستم

واقعا چجوري ميتونيد با همچين طرز فکري توي يه محيط علمي بيايد کار کنيد ؟
    اينجا محل اشتراک گذاري اطلاعات هست . همون اطلاعاتي که اين نامادري ها به اسم شير انقد دادن ما خورديم که الان شده گوشت و استخونمون !!
    حالا چه خوشمون بياد چه خوشمون نياد!! ما هم اگه ادعايي داريم بايد بيايم چيزي رو تو جهان به اسم خودمون بکنيم تا اونها بشن جيره خور ما
    نه اينکه هر جايي رسيديم چهار تا فحش و بد و بيراه نصيبشون بکنيم !!!
    فرض هم که اين کار رو کرديم تمام روتر ها و تاسيسات زيرساخت شبکه رو همونا برامون ساختن
    همونا به جووناي آموزش دادن تا بيايم نصب کنيم . همونا اومدن متوجهيد ؟!؟!
    اين فوبياي دايي جان ناپلوني رو چرا انقد با خودتون ميبريد اين ور اون ور ؟ از زندگي لذت ببريد
    دانشگاه اصفهان بود يا شيراز دقيق خاطرم نيست همين کار رو ميکنه . سوپرکامپيوترشون رو اجاره ميدن اگه اشتباه نکنم
    قبلا خودتون در اين مورد يه تاپيک زديد و ديديد که جواب ها چي بودند ؟ نميدونم چرا باز اصرار داريد که اين راه قانوني هست !؟!؟!
    ببينيد اين راه رکبي که شما داري ميگي 20 سال پيش در قوانين اومده که شما حق به اشتراک گذاري سي دي نصب برنامه يا خود برنامه رو از طريق شبکه نداري مگر اينکه لايسنس مخصوصش رو داشته باشيد.
    مورد دوم اينکه تو همون بندهاي اول معمولا بهش اشاره ميشه که شما حق درآمدزايي مستقيم از طريق (خريد فروش اجاره .واگذاري به غير و ......) نداريد.
    که شما با اشتراک گذاشتن سيستمي که به اسم شما لايسنس شده به کسي که غير محسوب ميشه داريد درآمد زايي ميکنيد و بايد سهمي رو شامل سازنده بکنيد در غير اينصورت غير قانوني هست.
    بسیار گل گفتید...منتها این اینترانت ملی کی قراره به کاربرهای شخصی هم تعلق بگیره من که هنوز نمی دونم چطوری میشه از سرویس هاش استفاده کنم؟
    یا حتی همین سرورهای دانشگاه رو اصلا به صرفه هست که یک سخص اجاره کنه؟!
    --------------------------------------------------------
    بحث سر اینه که اگه همین نامادری ها روزی حال کردن و ما رو نفرین کردن ممکنه تبدیل به سوسک بشیم، اون موقع توی جهان سوسکی چه حرفی برای گفتن در دنیا می تونیم داشته باشیم؟؟...چه برسه به اینکه بخوایم به دنیا سرویس بدیم؟!مگر اینکه از همون شیوه دایناسوری استفاده کنیم ، یعنی نفرین و فحش و این حرفا...

خوب وقتی از صدقه سر سرویس های جاسوسی و غولهای اطلاعاتی، ایده و فکر شما تیک ثانیه بعد در اینترنت میاد جلوی چشمت (اونم با تمام امکانات و لوازم جانبی)، دیگه چه علمی،چه خلاقیتی چه کشکی؟

(علی الخصوص در اینترنت )
    2009/12/26
    1,730
    264

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh2elec
    بحث سر اينه که اگه همين نامادري ها روزي حال کردن و ما رو نفرين کردن ممکنه تبديل به سوسک بشيم، اون موقع توي جهان سوسکي چه حرفي براي گفتن در دنيا مي تونيم داشته باشيم؟؟...چه برسه به اينکه بخوايم به دنيا سرويس بديم؟!مگر اينکه از همون شيوه دايناسوري استفاده کنيم ، يعني نفرين و فحش و اين حرفا...
    خوب وقتي از صدقه سر سرويس هاي جاسوسي و غولهاي اطلاعاتي، ايده و فکر شما تيک ثانيه بعد در اينترنت مياد جلوي چشمت (اونم با تمام امکانات و لوازم جانبي)، ديگه چه علمي،چه خلاقيتي چه کشکي؟
    من يه سري ادم رو ميبينم که ميرن 2-3 ميليون ميدن گوشي ميگيرن که چي بدنه اش اينطوريه و يا خيلي خوشگله! و يا فلانه! بعد ميان 10 هزار تومن ميدن يه کاور ميکشن روش و تا اخرين لحظه با همون کاور ازش استفاده ميکنن و نه لذت ديدن گوشي چند ميليوني خودشون رو حس ميکنن و نه لمسش ميکنن! در اخر هم دمده ميشه ميرن يکي ديگه و اين دور ادامه دارد!
    اين استدلال هم مثل همينه که اگر يه روزي خواستند درهاي علم و اطلاعاتشون رو به روي ما ببندند چه بلاهايي که سر ما نمياد!پس بياييم براي مقابله خودمون از الان خودجوش درهاي علم و دانش رو به روي خودمون ببنديم!
    ميتونيم همون موقع از علم و دانش پرايويت خودمون که قراره تو شبکه ي خصوصي ازش فيض ببريم استفاده کنيم- پس اين فوبيا براي چيست! ما که علم و دانش رو داريم! فقط ميخواييم ريا نشه!
    ولي به هر حال وجود شبکه ي ارتباطي براي مواقع ضروري! ضروريه! و بهتره بيشتر به تعامل فکر کنيم تا تقابل که شرايط بغرنجي پيش نياد!

نميدونم احتمالا يه سري فکر ميکنن علم و اطلاعات از خود اينترنت مياد که اگر يکي هم ما برا خودمون بزنيم ميتونيم ازش علم و دانش بدوشيم!
    مثل اينکه طرف ميبينه يکي با تلفن زياد صحبت ميکنن يا به اصطلاح زنگ خورش زياده با خودش ميگه اين چقدر دوست و اشنا داره استدلال ميکنه پس منم يه خط تلفن بگيرم برا خودم!
    2014/06/06
    بي خيال بابا
    590
    12

بسيار گل گفتيد...منتها اين اينترانت ملي کي قراره به کاربرهاي شخصي هم تعلق بگيره من که هنوز نمي دونم چطوري ميشه از سرويس هاش استفاده کنم؟
    اينترانت ملي هدفش کاربر شخصي هست کلن .!! تعلق هم وقتي ميگيره که بريد درخواست بديد !!! سرويس نداره کار خاصي توش انجام نميشه که سرويس داشته باشه بستر انتقال ارتباطات عزيز من .!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وگرنه مجموعه هاي بزرگ مثل بانکها و دانشگاه ها سالهاست اينترانت خودشون رو دارن

يا حتي همين سرورهاي دانشگاه رو اصلا به صرفه هست که يک سخص اجاره کنه؟!
    براي کانتر بازي کردن اگه منظورتونه نه به صرفه نيست

بحث سر اينه که اگه همين نامادري ها روزي حال کردن و ما رو نفرين کردن ممکنه تبديل به سوسک بشيم، اون موقع توي جهان سوسکي چه حرفي براي گفتن در دنيا مي تونيم داشته باشيم؟؟...چه برسه به اينکه بخوايم به دنيا سرويس بديم؟!مگر اينکه از همون شيوه دايناسوري استفاده کنيم ، يعني نفرين و فحش و اين حرفا...
    يه بار اعراب اسراييليها رو نفرين کردن سر نفت غرب و اسراييل تا عمر دارن اون شد درس عبرت براشون حالا از چيزايي که اونجا ياد گرفتن دارن به خودمون درس پس ميدن !!! تا بوده همين بوده يا استفاده نکن يا اگر استفاده ميکني پاي لرز خربزه هم بشين !!
    ما تا زماني که کسي بهمون وابسته نباشه (علمي مالي کالا منابع هر چيزي که به درد بخوره) هيچ وزنه اي توي دنيا نميتونيم باشيم چون بودن و نبودنمون فرقي به حال کسي نداره . ايران نفتش تحريم که شد بايد قيمت بالا ميرفت 2 ميليون بشکه نفت کم که نيست !! بالا که نرفت هيچ پايين ترم اومد !!!! چرا ؟ چون ميخواستن فشار بيارن که بودن و نبودنت مهم نيست از جاي ديگه جبران ميشه !
    شما تا 100 سال ديگه فحش هم که بدي بهشون به حالشون هيچ فرقي نميکنه فحش يه واکنش رواني هست براي تخليه خشم و عصبانيت شما !! به حال اون که فرقي نداره . اگه به جاي اينا 4 تا درس ازشون يادميگرفتي بيشتر به درد ميخوردي تا فحش ها رو پيشرفت بدي

خوب وقتي از صدقه سر سرويس هاي جاسوسي و غولهاي اطلاعاتي، ايده و فکر شما تيک ثانيه بعد در اينترنت مياد جلوي چشمت (اونم با تمام امکانات و لوازم جانبي)، ديگه چه علمي،چه خلاقيتي چه کشکي؟
    کدوم ايده کدوم فکر ؟؟؟ مگه چي کار ميخواستي بکني که نزاشتن ؟ اين حرفها چيه آخه ؟ حتي اگرهم باشه تو ايران نيست بساز بازار داخلي رو پر کن
    وقتيم که نميسازي ناراحتي نداره يکي ديگه ميسازه
    من يه موقع يه چي به کلم ميزنه بعد سرچ ميگنم ميبينم يکي قبلن ساختتش ميگم ايول پس شدني بوده بعد اونوقت شما مياي فحششون ميدي ؟ :eek:
    گناه دارن بابا نکن اينجوري نگو اينجوري

ولي به هر حال وجود شبکه ي ارتباطي براي مواقع ضروري! ضروريه! و بهتره بيشتر به تعامل فکر کنيم تا تقابل که شرايط بغرنجي پيش نياد!
    :agree:
    انسان موجوديست اچتماعي که لازمه بقاش زندگي توي اجتماع هست حالا اين اجتماع هرچقدر بزرگتر باشه بيشتر ميتونه از کمک ها و منافعي که براش پيش مياد بهره ببره
    مثال من برم توي يه شهر 50 نفري نمايشگاه مبل بزنم خب مسلما اونجا 50 تا خانوار هم که باشه همشون سالي يه بارم مبل عوض کنن پول سرمايه من در نمياد
    حالا اگه همون مغازه توي ي شهر 50 هزار نفري باشه مغازم جوابگو اون جمعيت نيست !
    2014/11/16
    25
    0

اينترانت ملي هدفش کاربر شخصي هست کلن .!! تعلق هم وقتي ميگيره که بريد درخواست بديد !!! سرويس نداره کار خاصي توش انجام نميشه که سرويس داشته باشه بستر انتقال ارتباطات عزيز من .!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وگرنه مجموعه هاي بزرگ مثل بانکها و دانشگاه ها سالهاست اينترانت خودشون رو دارن
    براي کانتر بازي کردن اگه منظورتونه نه به صرفه نيست
    يه بار اعراب اسراييليها رو نفرين کردن سر نفت غرب و اسراييل تا عمر دارن اون شد درس عبرت براشون حالا از چيزايي که اونجا ياد گرفتن دارن به خودمون درس پس ميدن !!! تا بوده همين بوده يا استفاده نکن يا اگر استفاده ميکني پاي لرز خربزه هم بشين !!
    ما تا زماني که کسي بهمون وابسته نباشه (علمي مالي کالا منابع هر چيزي که به درد بخوره) هيچ وزنه اي توي دنيا نميتونيم باشيم چون بودن و نبودنمون فرقي به حال کسي نداره . ايران نفتش تحريم که شد بايد قيمت بالا ميرفت 2 ميليون بشکه نفت کم که نيست !! بالا که نرفت هيچ پايين ترم اومد !!!! چرا ؟ چون ميخواستن فشار بيارن که بودن و نبودنت مهم نيست از جاي ديگه جبران ميشه !
    شما تا 100 سال ديگه فحش هم که بدي بهشون به حالشون هيچ فرقي نميکنه فحش يه واکنش رواني هست براي تخليه خشم و عصبانيت شما !! به حال اون که فرقي نداره . اگه به جاي اينا 4 تا درس ازشون يادميگرفتي بيشتر به درد ميخوردي تا فحش ها رو پيشرفت بدي

کدوم ايده کدوم فکر ؟؟؟ مگه چي کار ميخواستي بکني که نزاشتن ؟ اين حرفها چيه آخه ؟ حتي اگرهم باشه تو ايران نيست بساز بازار داخلي رو پر کن
    وقتيم که نميسازي ناراحتي نداره يکي ديگه ميسازه
    من يه موقع يه چي به کلم ميزنه بعد سرچ ميگنم ميبينم يکي قبلن ساختتش ميگم ايول پس شدني بوده بعد اونوقت شما مياي فحششون ميدي ؟ :eek:
    گناه دارن بابا نکن اينجوري نگو اينجوري
    :agree:
    انسان موجوديست اچتماعي که لازمه بقاش زندگي توي اجتماع هست حالا اين اجتماع هرچقدر بزرگتر باشه بيشتر ميتونه از کمک ها و منافعي که براش پيش مياد بهره ببره
    مثال من برم توي يه شهر 50 نفري نمايشگاه مبل بزنم خب مسلما اونجا 50 تا خانوار هم که باشه همشون سالي يه بارم مبل عوض کنن پول سرمايه من در نمياد
    حالا اگه همون مغازه توي ي شهر 50 هزار نفري باشه مغازم جوابگو اون جمعيت نيست !
    این که شما میگی نشستن پای لرز خربزه خوردن نیست...اسمش استثمار مدرن هست، یعنی اون کشورهای استثمارگر دیگه لازم نیست منابع کشورها را با حمله نظامی استثمار کنند، بلکه شما را به استفاده از رسانه هاشون شدیدا وابسته می کنند...اون وقته که ذهن آدم ها به استثمار شون در میاد.
    در تاپیک کپی رایت هم گفتم، در دین و مذهب هم داریم که "هرکس به تو کلمه ای یاد بدهد تو را یک عمر بنده خودش کرده"
    حالا حساب کن در روز ما چقدر از اطلاعاتمون رو از گوگل و یوتیوب و همین کانال های مختلف به دست میاریم...این خودش یعنی داریم به بندگی صاحبان این رسانه تن در میدیم...و این چیزیه که اصلا در دانشگاه ها و جامعه ما در موردش بحث نمیشه که لااقل یک راه کاری واسش ارایه بدیم!

الانم که می بینید من این شکلی فوبیایی شدم واسه اینه که خودم خیلی از دوستان نخبه ای داشتم که می تونستم باهاشون خیلی کارها بکنم، ولی اکثرا از این کشور رفتن و تنهایی اینجا گیر افتادم ...
    خوب شما حساب کن همون خارجی ها تونستن از فضولات انسان سوخت ماشین درست کنن، اما مورد داشتیم که با نخبه ها مثل فضولات برخورد شده :angry:
    (علی الخصوص در اینترنت )
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12