اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

الترسونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

الترسونیک

سلام
    گیرنده و فرستنده التراسونیک با فرکانس 2mhz رو از کجا میشه خرید؟
    خروجیش چیه؟
    اگه میشه یه لینک بری دیتاشیتش بزارین
    خیلی ممنون

پاسخ : الترسونیک

جهان کیت نداره؟
    اگه نداشت ازش بپرس بهت میگه کجا بری

دیدگاه

منم تو همین مورد یه سوال داشتم . نهایت بردی که میشه از سنسور التراسونیک گرفت چقدره؟ هرچی فرکانس بالا تر بره برد هم افزایش پیدا میکنه؟

دیدگاه

سلام
        اگه تو تبریز جایی سراغ دارین که بفروشن بگین؟
        تو تبریز فقط 60KHZ پیدا میشه
        یه سوال دیگه هم دارم
        یه سنسوری پیدا میشه که گیرنده فرستنده التراسونیک یکی باشه(یه فرستنده و یک گیرنده نباشد). مثل پراب های دستگاه تست التراسونیک(NDT(
        دیتاشیتش رو از کجا میشه پیدا کرد؟ دقتشون چقدره؟
        اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

دیدگاه

سلام

گیرنده و فرستنده التراسونیک با فرکانس 2mhz رو از کجا میشه خرید؟
          خروجیش چیه؟
          اگه میشه یه لینک بری دیتاشیتش بزارین
          والا تا اونجایی که من اطلاع دارم و از اسمش (التراسونیک) پیداست این سنسور یه خورده بالاتر از محدوده امواج صوتی کار میکنه ، التراسونیک 2MHz فکر نکنم داشته باشیم !
          اینم چنتا دیتا شیت
          http://www.4shared.com/file/29612208/ca289ea1/Ultrasonic_Dtasheet-example.html

منم تو همین مورد یه سوال داشتم . نهایت بردی که میشه از سنسور التراسونیک گرفت چقدره؟ هرچی فرکانس بالا تر بره برد هم افزایش پیدا میکنه؟
          بالا بردن فرکانس دست ما نیست این سنسورا با فرکانس معینی ساخته میشن ، چون تو محدوده فرکانسای صوتیه نهایت میتونه 50KHz-60KHz
          کم و زیاد بشه که گمون نکنم تاثیر زیادی تو برد داشته باشه !
          من با سنسور 40KHz تا 2 متر جواب گرفتم ، ولی شنیدم تا 20 متر هم میشه جواب گرفت .

یه سوال دیگه هم دارم
          یه سنسوری پیدا میشه که گیرنده فرستنده التراسونیک یکی باشه(یه فرستنده و یک گیرنده نباشد). مثل پراب های دستگاه تست التراسونیک(NDT(
          دیتاشیتش رو از کجا میشه پیدا کرد؟ دقتشون چقدره؟
          بله فرستنده گیرنده تو یه پک هم داریم ، ولی من که هیچ جا یه دیتا شیت درست و حسابی واسه الترا سونیک پیدا نکردم !
          دوش دیوانه شدم عشق مرا دید و بگفت آمدم نعره مزن جامه مدر هیچ مگو
          گفتم ای عشق من از چیز دگر می​ترسم گفت آن چیز دگر نیست دگر هیچ مگو
          من به گوش تو سخن​های نهان خواهم گفت سر بجنبان که بلی جز که به سر هیچ مگو
          قمری جان صفتی در ره دل پیدا شد در ره دل چه لطیف است سفر هیچ مگو
          مولانا

دیدگاه

با سلام
            مطمئن نیستم که این بدرد بخوره ولی من فکر کنم سنسورهای که در دستگاهآ‌های سونوآ‌گرافی استفاده میآ‌شوند در همین رنجآ‌ها باشند!
            من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X