اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درباره برق مجانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درباره برق مجانی

سلام

داشتم تو اینترنت میچرخیدم به این سایت رسیدم خواستم بدونم جریان این دوتا موتور که با حلقه به هم وصل شدن چیه و اسم این موتورا چیه و کجاها گیر میان؟

http://freeenergy.blog.ir/1392/10/12/حلقه-برق-Electric-loop-به-10-روش-مختلف-همراه-متن-اصلی-انگلیسی

http://freeenergy.blog.ir/1392/10/12/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%82-Electric-loop-%D8%A8%D9%87-10-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C

منظورم این موتورهاست
    http://bayan******/id/6170925706051115539?info
    به نظرتون تولید برق ربطی به چسبیده بودن دوتا موتور به هم داره یا نه؟
    ممنونم ازهمه جواب هایی که به سوالات قبلیم دادن و به این سوال جواب میدن
    فی امان الله
    فقط حيدر اميرالمومنين است

پاسخ : درباره برق مجانی

سلام
    همش چرت و پرت هست... :angry: اگه بتونید همچین چیزی درست کنید بهتون جایزه نوبل میدن... اگه با قوانین فیزیک آشنایی داشتید این ها رو باور نمیکردید....
    و من الله توفیق...

دیدگاه

حاجی دمت گرم آخر شب کلی شادم کردی با این لینکات
      این عکس از همون لینکهای بالا استخراج شده
      فقط ببینید در چه حد طرف ملت رو سر کار گذاشته با این ترانزیستوره یکیم نیست بگه خرت به چند من ؟؟ به پایه های بیس امیتر کلکتور دقت کنید میفهمید !!
      [img]http://bayan******/preview/6415002589492444611/Posted-on-April-1st-Working-A-F-P-Part-2-quot-Dr-Lirpa-Sloof-quot-technology-exposed-free-energy-121092-transistor-TIP0FF0401005.jpg[/img]
      من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

نه اونا همه رو ول کنید من روی اون دوتا موتور که میچرخن و ازشون برق میگیره حیرونم
        فک کنم اسم این موتور ها موتور قطب چاک داره درسته؟
        از کجا گیر میاد؟
        آره لینک همون سایته
        من با بقیش کار ندارم فقط همون دوتا موتور

بای

دیدگاه

یعنی معتقدی با این موتور ها میتونی درس کنی ؟؟؟
          من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

حالا یه امتحانی میکنیم
            کجا گیر میاد از این موتورا؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط irfp 250
              حالا یه امتحانی میکنیم
              وقتتو تلف نکن داداش
              اون موتور هم از تعمیراتی های یخچال و فریزر

اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

خب الان این یارو تو فیلم چجوری داره این کارو میکنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط irfp 250
                  حالا یه امتحانی میکنیم
                  داداش با این موتوری که دیدی نمیشه برق تولید کرد.
                  چون هر موتور خودش تلفات داره.
                  مثلا فرض کن یه ژنراتور و یه موتور رو به هم ببندیم ، بعد بیایم دو سرشونو بهم وصل کنیم ، حالا با نیروی اولیه بیایم ژنراتور رو بچرخونیم و به دور نامی برسونیم و ولتاژ حاصل از ژنراتور رو بدیم به موتور تا موتور هم بچرخه و دوباره چرخش موتور رو بدیم به ژنراتور تا برق تولید بشه و همینطور تکرار بشه، تا اینجا درست ، ولی بعد مدت بسیار کوتاهی تلفاتی که ژنراتور داره و تلفاتی که موتور داره رو هم جمع میشه و این انرژی رو از بین میبره ، و نمیتونه چند ثانیه ای هم دووم بیاره و هردو خاموش میشن.
                  مطمئن باش نمیشه ،

اگه بشه قانون نیتون رو بردی زیر سوال،
                  انرژی فقط تبدیل میشه ، نمیشه بوجود آوردش .
                  و در این کار از دید بالا یعنی شما نیروی الکتریسیته رو به خودیه خود به وجود آوردی. که نقص میشه.

موفق باشید.
                  به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                  (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

با سلام
                    دوستان توجه کنن، گذشته از اینکه، از لحاظ علمی این مطالب توجیه نداره و صرف نشون دادن یه عکس یا یه کلیپ بی کیفیت دلیل صحت مطلب نیست، مدتهاست که از این حرفا زده میشه، ولی هنوز هیچ یک از شرکتهای صنعتی معتبر، سراغ این کشفهای جدید :eek: نرفتن و هیچ محصولی که با این قوانین جدید علمی :surprised: ساخته شده باشه به بازار نیومده، همه ما میدونیم که در صورت صحت این مطالب، اونایی که بیشترین سود رو میبرن، شرکتهای بزرگ تولید لوازم برقی هستن، ولی هیچیک از اونا اقبال جدی به این مسایل نشون ندادن.
                    فقط گاه و بیگاه آدمای گمنامی از گوشه و کنار دنیا با یه سری عکس و فیلم، ادعای تولید انرژی بینهایت رو کردن. کاملا واضحه که این مدعیان بی نام و نشان علوم خیلی جدید، هدفشون فقط سرکیسه کردن افراد پولدار ساده لوح و طمعکاره. یه ضرب المثل داریم که میگه: آدم دروغگو، آدم طمعکارو زود گول میزنه. چون طمع باعث میشه دروغ رو بپذیرن.

تو کشور ما هم تا حالا چند نفر همچین ادعایی رو داشتن که به نظر من از دو حال خارج نیستن، یا کلاهبردارن و گاهانه دروغ میگن (ممکنه تحصیلات هم داشته باشن) و یا افرادی بدون تحصیلات آکادمیک هستن که تحلیل نادرست یه پدیده، ( و صد البته جوگیری ناگهانی ناشی از یه کشف بزرگ علمی oo اونا رو به همچین ادعایی وادار کرده.

در هر صورت خارج از ادله علمی که برای نفی یا اثبات یه فرضیه میشه آورد، تو دنیای امروز به چشم خودتونم اعتماد نکنین. چه برسه به یه متن، عکس یا فیلم که معلوم نیست از کجا و به چه هدفی بدست شما رسیده.
                    مثلا برای همچین موردی، هر وقت مثلا یه جارو برقی براتون آوردن که حداقل یه سال بدون برق و باتری و بنزین و گازوئیل براتون کار کرد، اونوقت تولید "انرژی از هیچ" رو حدود 50 درصد میشه محتمل فرض کرد.

ویرایش: من متن بالا رو نوشتم. بعدش از لینک پست اول، رفتم سراغ نویسنده مطلب، شخصی بنام کامران31224. توی شبکه فیس نما مشخصاتشو گذاشته: تحصیلات دیپلم. شغل: کارگر شیرینی پزی. توی پستهای فیس نماش هم مطالب سحر و جادو و باز کردن بخت و غیره دیدم. خدا وکیلی به حرف هر کسی گوش نکنین. این بابا معلومه که تو چه خیالاتیه دیگه. همیشه مهندس باشین.
                    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

دوستان دم همتون گرم منم همون اول نگفتم همچین چیزی میشه گفتم بیام ببینم نظر بقیه چیه

نظرتون درباره اون موتور اهنربایی و اون سیم پیچ که امواج رادیویی رو به برق تولید میکنه همون سلفی که کنارش یه آهنربا هست
                      بازم ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط irfp 250
                        دوستان دم همتون گرم منم همون اول نگفتم همچین چیزی میشه گفتم بیام ببینم نظر بقیه چیه

نظرتون درباره اون موتور اهنربایی و اون سیم پیچ که امواج رادیویی رو به برق تولید میکنه همون سلفی که کنارش یه آهنربا هست
                        بازم ممنون
                        سلام
                        همه این سفایی که میبینید از آهنربای هارد برق تولید میکنن از دستگاهی به اسم کوره القایی کمک میگیرن... توانش حداقل 500 وات هست... یعنی 500 وات تلف میکنه تا بتونه یه مصرف کننده 20 واتی رو راه بندازه... یعنی سرکیسه کردن ملت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط irfp 250

بازم ممنون
                          سلام
                          همه این سفایی که میبینید از آهنربای هارد برق تولید میکنن از دستگاهی به اسم کوره القایی کمک میگیرن... توانش حداقل 500 وات هست... یعنی 500 وات تلف میکنه تا بتونه یه مصرف کننده 20 واتی رو راه بندازه... یعنی سرکیسه کردن ملت

دیدگاه

[img]http://bayan******/id/6415002589492444611?view[/img]

این چیه خدااااااااااااا
                            شمارشو نگااااااااااااااااااا :angry: :angry: :angry:
                            پایه هاشوووووووووو :angry: :angry: :angry:
                            :angry: :angry: :angry: :angry:
                            اینو فقط خدا داره

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

مردم از خنده =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
                            اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پویا نجارزاده
                              سلام
                              چه جالب این یکی رو نمیدونستم آقا پویا دمت گرم روشنم کردی

تو همون سایت یه موتور هایی رو معرفی کرده که کلا اهن ربا توش نقش داره

http://freeenergy.blog.ir/1392/11/09/%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C
                              اونا چیه جریانشون

یا اون موتور ها باچرخ وزنه چجوریین؟
                              http://freeenergy.blog.ir/1392/10/18/%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86-Self-Powered-Generator

یا اون ژنراتور و پمپ آب

بازم خیلی ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X