ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2012/12/29
    رفسنجان
    48
    1

درباره برق مجاني

سلام

داشتم تو اينترنت ميچرخيدم به اين سايت رسيدم خواستم بدونم جريان اين دوتا موتور که با حلقه به هم وصل شدن چيه و اسم اين موتورا چيه و کجاها گير ميان؟

http://freeenergy.blog.ir/1392/10/12/حلقه-برق-Electric-loop-به-10-روش-مختلف-همراه-متن-اصلي-انگليسي

http://freeenergy.blog.ir/1392/10/12/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%82-Electric-loop-%D8%A8%D9%87-10-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C

منظورم اين موتورهاست
    http://bayanbox.ir/id/6170925706051115539?info
    به نظرتون توليد برق ربطي به چسبيده بودن دوتا موتور به هم داره يا نه؟
    ممنونم ازهمه جواب هايي که به سوالات قبليم دادن و به اين سوال جواب ميدن
    في امان الله
    فقط حيدر اميرالمومنين است
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    29

پاسخ : درباره برق مجاني

سلام
    همش چرت و پرت هست... :angry: اگه بتونيد همچين چيزي درست کنيد بهتون جايزه نوبل ميدن... اگه با قوانين فيزيک آشنايي داشتيد اين ها رو باور نميکرديد....
    و من الله توفيق...
    2014/06/06
    بي خيال بابا
    590
    12

حاجي دمت گرم آخر شب کلي شادم کردي با اين لينکات
    اين عکس از همون لينکهاي بالا استخراج شده
    فقط ببينيد در چه حد طرف ملت رو سر کار گذاشته با اين ترانزيستوره يکيم نيست بگه خرت به چند من ؟؟ به پايه هاي بيس اميتر کلکتور دقت کنيد ميفهميد !!
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !
    2012/12/29
    رفسنجان
    48
    1

نه اونا همه رو ول کنيد من روي اون دوتا موتور که ميچرخن و ازشون برق ميگيره حيرونم
    فک کنم اسم اين موتور ها موتور قطب چاک داره درسته؟
    از کجا گير مياد؟
    آره لينک همون سايته
    من با بقيش کار ندارم فقط همون دوتا موتور

باي
    2014/06/06
    بي خيال بابا
    590
    12

يعني معتقدي با اين موتور ها ميتوني درس کني ؟؟؟
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !
    2012/12/29
    رفسنجان
    48
    1

حالا يه امتحاني ميکنيم
    کجا گير مياد از اين موتورا؟
    2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط irfp 250
    حالا يه امتحاني ميکنيم
    وقتتو تلف نکن داداش
    اون موتور هم از تعمیراتی های یخچال و فریزر

[size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2012/12/29
    رفسنجان
    48
    1

خب الان اين يارو تو فيلم چجوري داره اين کارو ميکنه؟
    2013/03/18
    babol
    1,387
    654

نقل قول نوشته اصلی توسط irfp 250
    حالا يه امتحاني ميکنيم
    داداش با این موتوری که دیدی نمیشه برق تولید کرد.
    چون هر موتور خودش تلفات داره.
    مثلا فرض کن یه ژنراتور و یه موتور رو به هم ببندیم ، بعد بیایم دو سرشونو بهم وصل کنیم ، حالا با نیروی اولیه بیایم ژنراتور رو بچرخونیم و به دور نامی برسونیم و ولتاژ حاصل از ژنراتور رو بدیم به موتور تا موتور هم بچرخه و دوباره چرخش موتور رو بدیم به ژنراتور تا برق تولید بشه و همینطور تکرار بشه، تا اینجا درست ، ولی بعد مدت بسیار کوتاهی تلفاتی که ژنراتور داره و تلفاتی که موتور داره رو هم جمع میشه و این انرژی رو از بین میبره ، و نمیتونه چند ثانیه ای هم دووم بیاره و هردو خاموش میشن.
    مطمئن باش نمیشه ،

اگه بشه قانون نیتون رو بردی زیر سوال،
    انرژی فقط تبدیل میشه ، نمیشه بوجود آوردش .
    و در این کار از دید بالا یعنی شما نیروی الکتریسیته رو به خودیه خود به وجود آوردی. که نقص میشه.

موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2010/10/04
    تهران
    1,544
    465

با سلام
    دوستان توجه كنن، گذشته از اينكه، از لحاظ علمي اين مطالب توجيه نداره و صرف نشون دادن يه عكس يا يه كليپ بي كيفيت دليل صحت مطلب نيست، مدتهاست كه از اين حرفا زده ميشه، ولي هنوز هيچ يك از شركتهاي صنعتي معتبر، سراغ اين كشفهاي جديد :eek: نرفتن و هيچ محصولي كه با اين قوانين جديد علمي :surprised: ساخته شده باشه به بازار نيومده، همه ما ميدونيم كه در صورت صحت اين مطالب، اونايي كه بيشترين سود رو ميبرن، شركتهاي بزرگ توليد لوازم برقي هستن، ولي هيچيك از اونا اقبال جدي به اين مسايل نشون ندادن.
    فقط گاه و بيگاه آدماي گمنامي از گوشه و كنار دنيا با يه سري عكس و فيلم، ادعاي توليد انرژي بينهايت رو كردن. كاملا واضحه كه اين مدعيان بي نام و نشان علوم خيلي جديد، هدفشون فقط سركيسه كردن افراد پولدار ساده لوح و طمعكاره. يه ضرب المثل داريم كه ميگه: آدم دروغگو، آدم طمعكارو زود گول ميزنه. چون طمع باعث ميشه دروغ رو بپذيرن.

تو كشور ما هم تا حالا چند نفر همچين ادعايي رو داشتن كه به نظر من از دو حال خارج نيستن، يا كلاهبردارن و گاهانه دروغ ميگن (ممكنه تحصيلات هم داشته باشن) و يا افرادي بدون تحصيلات آكادميك هستن كه تحليل نادرست يه پديده، ( و صد البته جوگيري ناگهاني ناشي از يه كشف بزرگ علمي oo اونا رو به همچين ادعايي وادار كرده.

در هر صورت خارج از ادله علمي كه براي نفي يا اثبات يه فرضيه ميشه آورد، تو دنياي امروز به چشم خودتونم اعتماد نكنين. چه برسه به يه متن، عكس يا فيلم كه معلوم نيست از كجا و به چه هدفي بدست شما رسيده.
    مثلا براي همچين موردي، هر وقت مثلا يه جارو برقي براتون آوردن كه حداقل يه سال بدون برق و باتري و بنزين و گازوئيل براتون كار كرد، اونوقت توليد "انرژي از هيچ" رو حدود 50 درصد ميشه محتمل فرض كرد.

ويرايش: من متن بالا رو نوشتم. بعدش از لينك پست اول، رفتم سراغ نويسنده مطلب، شخصي بنام كامران31224. توي شبكه فيس نما مشخصاتشو گذاشته: تحصيلات ديپلم. شغل: كارگر شيريني پزي. توي پستهاي فيس نماش هم مطالب سحر و جادو و باز كردن بخت و غيره ديدم. خدا وكيلي به حرف هر كسي گوش نكنين. اين بابا معلومه كه تو چه خيالاتيه ديگه. هميشه مهندس باشين.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17