اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد پیدا کردن ای سی فلز یاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد پیدا کردن ای سی فلز یاب

سلام دوستان لطفا کمک کنید تا شماره این ای سی 8 پایه فلزیاب رو که عکسش رو میزارم پیدا کنی شمارشو پاک کردن و الان سوخته حتما تو سایتی یا جایی قبلا این مورد یا مشابهش رو دیدن ممنون می شمhttp://partelmobile.ir/uploads/141854661911731.jpg

پاسخ : کمک در مورد پیدا کردن ای سی فلز یاب

داداش تو خصوصی جواب دادم اگه تونستی ببین فرکانس رو چنده فکر کنم 300 هرتز باشه دستگاه شما هم دیپ مستر X3 یا X5 هستش هیچ تفاوتی با هم ندارند فقط فرقشون تو قیمت هستش مال شرکت برادران کلاهبردار اصفهان KXS هستش در ضمن تو حالت انالوک بدون ال سی دی بردش تا 10 درصد بیشتره

دیدگاه

این مدار باید یک سینی استیل 60*60 با لوپ 50 سانتی تو 2متر و 20 سانت بزنه با لوپ 1 متری تا 3 مترو نیم

دیدگاه

راستی دوست عزیز این مدار ایسیش زود خراب نمیشه شاید مشکل از جای دیگه باشه مدار شما چه ایرادی داره؟

دیدگاه

مدار بر اثر باز کردن یک فرد ناشی جهت تعویض ولوم و جابجا زدن سر مثبت و منفی و زدن در شارژر این اتفاق افتاده
          فرکانس رو اسیلوسکوپ الان موجود نیست چک کنم
          فعلا که بردش افتزاحه و نیم مت یه تیر آهن رو نمیزنه
          از بابت ارسال پست ممنون باید بگم دستگاه رو دوباره بیارن و چک کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mjbmjb81
            مدار بر اثر باز کردن یک فرد ناشی جهت تعویض ولوم و جابجا زدن سر مثبت و منفی و زدن در شارژر این اتفاق افتاده
            فرکانس رو اسیلوسکوپ الان موجود نیست چک کنم
            فعلا که بردش افتزاحه و نیم مت یه تیر آهن رو نمیزنه
            از بابت ارسال پست ممنون باید بگم دستگاه رو دوباره بیارن و چک کنم
            دوست عزیز این مشکل از ایسی نمی تونه باشه بیشتر از رگولاتور 7912 باید باشه خراب شده انو عوض کن البته شاید تو مدار شما اون ایسی رگولاتور 7915 هم باشه اگه به جاش 12 هم زدید مشکلی نداره یه رگولاتور دیگه هم داره اونم 7809 یا 7805 هستش اون مشکلی نداره در ضمن اون ترانسیستور bu931 رو هم عوض کن البته به جاش bu508 و 2n3055 هم میتونید بزنید.من این مدار رو ساختم خیلی خوبه ثباتش هم جالبه من به جای ال سی دی عقربه گذاشتم

دیدگاه

بله جناب آقای sadof شما کاملا صحیح می فرمایید اینها رو عوض کردم واین ایسی مورد نظر خیلی داغ می کرد در حد سوختن دست با تعویضش رو دستگاه مشابه دیگر متوجه شدم که سوخته و وقتی از روی دستگاه سالم تعویض می کردم دستگاه فوق دقیق کار می کرد از راهنماییهاتون خیلی ممنون حتی آی سی mc14013 هم سوخته بود من فکر میکنم یک پالس شدید معکوس به مدار برگشته و باعث سوختگی شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X