اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور دماسنج رو پنلی -50 تا 370 درجه سانتی گراد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور دماسنج رو پنلی -50 تا 370 درجه سانتی گراد

دوستان من یه دماسنج رو پنلی با قاب پلاستیکی سفید رنگ در سایز 2 در 3 سانت دارم که هیچی روش ننوشته! و دو تا باتری ساعت از پشت میخوره و یه سنسور داره که با یه سیم سفید بهش وصل شده و در اخر هم داخل یه میله ی فلزی قرار داره! حالا این سنسور هر چی هست سوخته!
    رنج اندازه گیری هم -50 تا 370 درجه بود کسی از اینا داره یا میدونه ممکنه چی بوده باشه؟

پاسخ : سنسور دماسنج رو پنلی -50 تا 370 درجه سانتی گراد

نوشته اصلی توسط voyager2020
    دوستان من یه دماسنج رو پنلی با قاب پلاستیکی سفید رنگ در سایز 2 در 3 سانت دارم که هیچی روش ننوشته! و دو تا باتری ساعت از پشت میخوره و یه سنسور داره که با یه سیم سفید بهش وصل شده و در اخر هم داخل یه میله ی فلزی قرار داره! حالا این سنسور هر چی هست سوخته!
    رنج اندازه گیری هم -50 تا 370 درجه بود کسی از اینا داره یا میدونه ممکنه چی بوده باشه؟
    به خود سنسور دسترسی دارید ؟؟
    اگر به خود سنسور و مدار اون دسترسی دارید عکس بذارید
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

مداری نداره که یه ای سی قیری داره! و دیگر هیچ! و یه ال سی دی مونوکروم همین
      سنسور رو هم به زور با مصیبت از داخل میله ی فلزی در اوردم ترموکوپله - یه قطره ی شیشه مانند که داخلش سیم هست و دیگه چیزی معلوم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
        مداری نداره که یه ای سی قیری داره! و دیگر هیچ! و یه ال سی دی مونوکروم همین
        سنسور رو هم به زور با مصیبت از داخل میله ی فلزی در اوردم ترموکوپله - یه قطره ی شیشه مانند که داخلش سیم هست و دیگه چیزی معلوم نیست
        خودتون که دارید میگید ترموکوپل هست . باید ببینید سری چند هست .با این تفاسیر که اطلاعاتی موجود نیست نمیشه نظر داد .

باید مشابه دستگاه رو پیدا کنید
        یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

با سلام
          یه مدتی از اینا تو بازار زیاد بود. نیوکیت، کانون و غیره تو کوچه آلیک داشتن.
          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

مسئله اینجاست که من نمیدونم چه نوعی هست و اینکه رو نوکش یه شیشه مانند داره- از کجا میشه نوعش رو متوجه شد! برای همین مشخصات ظاهری رو گفتم که اگر کسی داره و میدونه چیه یا جعبش یا یه چیزی ازش داره رو کمک کنه!
            اقای نورسیده درست میگه یه زمانی خیلی زیاد بودن از اینا! ولی الان نمیدونم هستند یا نه - نوع ترموکوپل ها چه فرقی با هم دارن ؟ از روی رنج دما نمیشه متوجه نوعش شد؟

دیدگاه

سلام
              رنج دمایی تون به ترموکوپل نوع T می خوره
              منطقی هم هست، چون قیمت اش یه ذره از K پایین تره و تو تیراژ می تونه کمک کنه.
              برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
              http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X