اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علت حجم بالای یه فایل کوچولو PCB پروتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

علت حجم بالای یه فایل کوچولو PCB پروتل

سلام. من چند تا طرح پروتل رو قدیما تو پروتل 99 کشیدم. یه مدت پیش تو آلتیوم دیزاینر 2009 اصلاحش کردم و الان با پروتل آلتیوم 2013 یه سری تغییرات دادم و خواستم ارسال کنم که دیدم ارسال نمیشه. بعد فهمیدم حجم فایلش شده 20مگا بایت
    وقتی هم با ورژن های پایین تر ذخیرش میکنم حجمش درست میشه اما پالیگان و یه سری مشخصه ها رو حذف میکنه. کسی میدونه چرا اینطور شده؟

فایل پروتل 99 که پالیگون داره و کامله فقط 100 کیلوبایته. حالا 100 کیلوبایت کجا و 20 مگابایت کجا

حتی وقتی برد رو کپی میکنم توی یه فایل جدید باز هم حجمش همینقدره :eek:

پاسخ : علت حجم بالای یه فایل کوچولو PCB پروتل

با درود
    در ورژن پروتل 99SE مقدار اطلاعات ذخیره شده در یک فایل بسیار محدودیت داشت
    اما در ورژن جدید آلتیوم فایل برد مدار چاپی دارای اطلاعات مربوط به ابعاد برد،اطلاعات خروجی برای دستگاه سی ان سی، لایه ها ، قواعد طراحی، لایبری ، اطلاعات مربوط به دیتا بیس ، فایل سه بعدی، ،آنالیز مدار (نویز امپدانس .......) اطلاعات pick-and-place machines و غیره می باشد.(OLE Object Support in PCB Documents)

برای کم کردن حجم میتوانید از Project packager جهت فشرده سازی فایل مورد نظر استفاده نمائید.

دیدگاه

پاسخ : علت حجم بالای یه فایل کوچولو PCB پروتل

ممنون. واقعا ناامید شده بودم کسی پاسخ بده.
      من از منو project گزینه project pachager رو انتخاب کردم اما مثل عکسی که شما گذاشتید نیست و فقط گزینه اول فعاله و میشه انتخابش کرد. بعدش هم وقتی فشرده میکنم یه فایل زیپ درست میکنه که بعد extract کردنش دوباره حجمش همون قبلی میشه
      میشه راهنمایی کنین چطور از این قابلیت استفاده کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X