اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل رله با sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل رله با sim 900

سلام دوستان من خیلی مبتدی هستم :sad: :sad: و می خوام با یک برد راه انداز sim 900 (ازeca خریدم) و یک ایسی atmega 32 وبا زبان بیسیک تعدادی رله را کنترل کنم ولی برنامه نویسی اصلا بلد نیستم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ترخدا کمکم کنید خیلی مهمه :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

پاسخ : کنترل رله با sim 900

با سلام
    خوب به نظرم از اول شروع کنیم، تو چند مرحله(پیشنهاد من)
    1-انتخاب کامپایلر مناسب
    2-شروع به برنامه نویسی ساده(مثل یک یا صفر کردن یک پایه)
    3-برنامه نویسی پورت سریال
    4-مطالعه در مورد sim900
    5-مطالعه در مورد کار با رشته ها
    6-سعی در نوشتن برنامه نهایی
    برای شروع به نظرم شما این برنامه رو دانلود و نصب کنید.
    http://www.mikroe.com/mikrobasic/avr/
    این میشه اولین گام یعنی کامپایلر مناسب. برای افراد تازه کار خوبه. کلی مثال و کتابخانه داره که میتونید برای شروع و راحتی از اونا استفاده کنید و سریع پیش برین.
    بعد با همون مثال ها مرحله 2 و 3 رو انجام بدین، مثال رو بخونبن و سعی کنید بفهمید و تغییرات لازم رو انجام بدین.
    البته موارد بالا با فرض اینه که با میکرو و زبان بیسیک آشنایی(هر چند اولیه) دارین و گر نه که اول باید سری به اونا بزنین.
    بعد می تونید سرچ کنید در فروم ها و با sim900 و نحوه کترش آشنا شین. اینجاست که نیاز دارین به رشته ها و کار باهاشون آشنا باشین.
    بعدش دیگه میشه چیدن تجربیات کنار هم و ساختن برنامه نهایی.
    به عنوان تجربه، اول کار شاید نا امیدی هایی پیش بیاد اما اگه ادامه بدین و پیش برین می بینید در همون جاهاست که یادگیری و پیشرفت حاصل شده. پس از همین الان شروع کنید
    موفق باشین.
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

سلام من یه پروژه دارم می خوام حداقل 15 تا رله را با اس ام اس خاموش و روشن کنم وقابلیت خاموش و روشن کردن با یک اس ام اس هم داشته ولی هیچی از برنامه نویسی هم نمی فهمم یک برد راه انداز سیم 900 (eca داره) با اتمگا 32 و یک سری وسایل دیگه دارم می خوام اگه می شه یکی برنامشو برام بنویسه حتی پولشم میدم فقط اگه میشه راه بیوفته و اگه میشه چند پایه ی سنسور هم داشته با شه که با تحریک ان به یک شماره اس ام اس بده ترو خدا کمک کنید تاحالا کلی پروژه های اینترنتی رو دادم اما آخر جواب نداد ترو خدا کمک کنیددددد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirmahdimemarchi
        سلام من یه پروژه دارم می خوام حداقل 15 تا رله را با اس ام اس خاموش و روشن کنم وقابلیت خاموش و روشن کردن با یک اس ام اس هم داشته ولی هیچی از برنامه نویسی هم نمی فهمم یک برد راه انداز سیم 900 (eca داره) با اتمگا 32 و یک سری وسایل دیگه دارم می خوام اگه می شه یکی برنامشو برام بنویسه حتی پولشم میدم فقط اگه میشه راه بیوفته و اگه میشه چند پایه ی سنسور هم داشته با شه که با تحریک ان به یک شماره اس ام اس بده ترو خدا کمک کنید تاحالا کلی پروژه های اینترنتی رو دادم اما آخر جواب نداد ترو خدا کمک کنیددددد
        سلام
        دوست عزیز برای چه موقع برنامه رو میخواید؟
        من میتونم کمکتون کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد مومنی22 نمایش پست ها
          سلام
          دوست عزیز برای چه موقع برنامه رو میخواید؟
          من میتونم کمکتون کنم.
          سلام
          اگر کسی این پروژه رو انجام داده و به نتیجه رسیده ، پروژه رو بزاره تو سایت استفاده کنیم.
          امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X