اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعریف دو مفهوم در الکترونیک overshoot و fullswing بودن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعریف دو مفهوم در الکترونیک overshoot و fullswing بودن

کسی می تونه یه تعریف مستند از overshoot و fullswing بودن در مدار به من ارائه کنه
    یا از یه کتاب فارسی یا مقاله انگلیسی
    مفهومش را می دونم اما برای قسمتی از پایان نامه می خوام باید رفرنس بدم.
    وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
    اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

پاسخ : تعریف دو مفهوم در الکترونیک overshoot و fullswing بودن

نوشته اصلی توسط Scorpioo
    کسی می تونه یه تعریف مستند از overshoot و fullswing بودن در مدار به من ارائه کنه
    یا از یه کتاب فارسی یا مقاله انگلیسی
    مفهومش را می دونم اما برای قسمتی از پایان نامه می خوام باید رفرنس بدم.
    برای بالازدگی توضیح میدم ، اون یکی هم همینطوره :
    overshoot رو گوگل میکنید و طبیعتا اولین لینک از ویکیپدیا هستش!
    http://en.wikipedia.org/wiki/Overshoot_(signal)
    در صفحه مورد نظر قسمت References and notes میتونین مراجعی که مقاله ازش استفاده کرده و طبیعتا شما هم میتونین به عنوان مرجع قرارشون بدین مشاهده کنین:

Ogata, Katsuhiko (1987). Discrete-time control systems. Prentice-Hall. p. 344. ISBN 0-13-216102-8.
    Jump up ^ Kuo, Benjamin C & Golnaraghi M F (2003). Automatic control systems (Eighth edition ed.). NY: Wiley. p. §7.3 p. 236–237. ISBN 0-471-13476-7.
    Jump up ^ Modern Control Engineering (3rd Edition), Katsuhiko Ogata, page 153.
    Jump up ^ Phillip E Allen & Holberg D R (2002). CMOS analog circuit design (Second edition ed.). NY: Oxford University Press. Appendix C2, p. 771. ISBN 0-19-511644-5.
    Jump up ^ Gerald B Folland (1992). Fourier analysis and its application. Pacific Grove, Calif.: Wadsworth: Brooks/Cole. pp. 60–61. ISBN 0-534-17094-3.
    زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

منبع فارسی سراغ ندارید. رفرنس مهمه انگلیسی و فارسی بودنش نه.
      مثلأ من نمی دونم فول سوئینگ را خودش را بنویسم یا یه کلمه که تقریبأ معادل فارسیش میشه.
      مشکلم اینه.
      وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
      اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Scorpioo
        منبع فارسی سراغ ندارید. رفرنس مهمه انگلیسی و فارسی بودنش نه.
        مثلأ من نمی دونم فول سوئینگ را خودش را بنویسم یا یه کلمه که تقریبأ معادل فارسیش میشه.
        مشکلم اینه.
        از اون جایی در زمینه رشته برق اکثر مراجع ترجمه شده هستن ، پس برای منبع فارسی میتوین از ترجمه ی کتابهای فوق (مثلا ترجمه کتاب اوگاتا در منبع اول ) استفاده کنین و معانی اصطلاحات رو هم از اون جا استفاده کنین
        ولی اگر مقاله تون جنبه بین المللی یا داخلی معتبر داره مراجع اصلی انگلیسی بهترن
        اصطلاحات رو هم به نظر من نگاهه کنین کدوم (فارسی یا انگلیسی )حالت جا افتاده تر و شناخته شده تره !
        توی رشته برق اکثر اوقات ترجمه ها ی فارسی ناآشناتر و عجیب تر از خود اصطلاحات انگلیسیشون هستن
        زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X