ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2012/08/01
    197
    15

پردازش تصوير مسابقات ربات فوتباليست

سلام
    دنبال يک سيستم بلوک شده واماده براي پردازش تصوير مي گردم
    پردازش مورد نيازم بسيار ساده است به اين صورت که
    توپي در يک شکل هندسي حرکت کند و سيستم هرگاه توپ از خطوطي که کاربر تعريف مي کند عبور کرد
    ثبت انجام دهد
    چنين چيزي رو يکبار در گروه هاي رباتيک ديدم
    کسي هست اطلاعي داشته باشه؟؟؟
    انجمن پرسش و پاسخ مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/forum_per/
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
    سایت مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/
    2007/06/28
    721
    15

پاسخ : پردازش تصوير مسابقات ربات فوتباليست

احتمالا ميتونيد از CMUcam5 Pixy استفاده کنيد که خودش علاوه بر دوربين پردازشگر داره و بعد از انجام پردازش تصوير داده هاي مفيد رو با يکي از چند پروتکل ارتباطي انتخاب شده به خروجي ارسال ميکنه.
    اسمش رو جستجو کنيد ميتونيد باهاش کاملا آشنا ميشيد، در کشور ما قيمتش حدود 500 تومان هست يکم بالاتر معمولا.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2012/08/01
    197
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Study
    احتمالا ميتونيد از CMUcam5 Pixy استفاده کنيد که خودش علاوه بر دوربين پردازشگر داره و بعد از انجام پردازش تصوير داده هاي مفيد رو با يکي از چند پروتکل ارتباطي انتخاب شده به خروجي ارسال ميکنه.
    اسمش رو جستجو کنيد ميتونيد باهاش کاملا آشنا ميشيد، در کشور ما قيمتش حدود 500 تومان هست يکم بالاتر معمولا.
    واقعا ممنون
    در مسابقات هم از اين استفاده ميشه؟
    شما با اين کار کرديد؟
    جواب اون کارهايي که گفتمو ميده؟
    مي تونم از جايي براي تست و .... چند روزي بگيرم بعد خريد کنم؟جايي رو مي شناسيد؟
    انجمن پرسش و پاسخ مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/forum_per/
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
    سایت مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/
    2007/06/28
    721
    15

خواهش ميکنم، من شخصا استفاده نکردم چون کار پردازش تصوير هرچي بهم خورده با کامپيوتر بوده، اما طبق آماري که ازش دارم چيز معتبري هست و سرعت و دقت خوبي هم داره، سيستم کاريش به اين صورت هست که قابليت يادگيري رنگ داره مثلا شما توپ نارنجي رنگ فوتبال رو کافيه يکبار جلوش بگيريد و دکمه learn رو بزنيد ديگه هرجاي تصويرش اين توپ رو ببينه خيلي سريع موقعيت و اندازه و اينارو ميده ( با يکي از پروتکل هايي که قبلا انتخاب کرديد به صورت يک بسته داده ارسال ميکنه ) ويديوهاش رو توي نت نگاه کنيد، تک رنگ هم نيست ميتونه رنگ هاي مختلف رو ياد بگيره و مختصات و مشخصات اشيا پيدا شده رو ارسال کنه.
    شايد بعضي از تيم هاي روباتيک يا فروشگاها بتونن يا موقت بهتون بدن يا جلوتون تستش کنند، استفاده از همچين سيستمي خيلي سريع تر و راحت تر هست تا شما بخوايد برنامه پردازش تصوير رو کاملا خودتون بنويسيد و روي يک سيستم اجرا کنيد.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4