اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ

آیا ساختن مدار واسط جهت تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ قابل انجام است؟
    من تو اینترنت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.از چند جا هم که پرسیدم خنده ای روی لب انداختن :redface: گفتن نداریم.این شد که میخوام با ساختش تو دهنی بزنم به همون افراد
    :NO:
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

پاسخ : تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ

نوشته اصلی توسط حامد خان
    آیا ساختن مدار واسط جهت تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ قابل انجام است؟
    من تو اینترنت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.از چند جا هم که پرسیدم خنده ای روی لب انداختن :redface: گفتن نداریم.این شد که میخوام با ساختش تو دهنی بزنم به همون افراد
    :NO:
    سلام. این مدار توی یکی از کتابای سری 300 مدار دیدم. متاسفانه جلوی دستم نیستن. مدار خیلی ساده ای با 1 ای سی داره. البته بر عکس این تبدیل هم توی همون کتاب هست

دیدگاه

پاسخ : تبدیل خروجی اپتیک تلویزیون به آنالوگ

نوشته اصلی توسط mebk1988
      سلام. این مدار توی یکی از کتابای سری 300 مدار دیدم. متاسفانه جلوی دستم نیستن. مدار خیلی ساده ای با 1 ای سی داره. البته بر عکس این تبدیل هم توی همون کتاب هست
      ممنون از راهنمایی شما.من خیلی به دنبال دانلود کتاب 300 بودم ولی یا موقع دانلود مشکل داشتم یا پیدا نکردم.شما لینکی جهت دانلود کتاب سری 300 دارید ؟ممنون میشم کمک بکنید
      کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X