اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در انتخاب lcd مناسب برای اتصال به میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در انتخاب lcd مناسب برای اتصال به میکرو

سلام
    برای یک پروژه صنعتی به یک lcd با اندازه 1.3" تا 1.8" نیاز دارم که به یه میکرو atmega8 یا atmega16 قراره متصل بشه قبلا از lcd مربوط به نوکیا1202 استفاده کرده بودم که سیاه سفید بود و خیلی در مقابل نویز حساس بود تا هرچی می شد سریع به هم می ریخت تمام نکات مربوط به سخت افزار برای کاهش نویز رو رعایت کردیم اما چون تو مدار رله هست و جریان بالای لحظه ای زیادی می کشه می زنه lcd رو نابود می کنه با روشن شدن رله ها! به این فکر افتادیم که lcd رو عوض کنیم کهlcd باید ارزون قیمت باشه تا 15000 تومن رنگی یا سیاه سفیدش هم فرقی نمی کنه! با جستجو به نوکیا6100 رسیدم که هدرهاش هم موجود بود و خیلی خوب بود اما متاسفانه وقتی برای خرید رفتیم دیدم تو بازار کم هست و برای تولید انبوه به دردمون نمی خوره! حالا کی می دونه از چه lcd ئی که هم ارزون باشه هم سایزش بین 1.3" و1.8" باشه و خیلیم نازک نارنجی نباشه در مقابل نویز و هم تو بازار به وفور پیدا شه می شه استفاده کرد؟
    با تشکر
    متین

پاسخ : کمک در انتخاب lcd مناسب برای اتصال به میکرو

احتمال زیاد میشکل شما در تغذیه نمایشگر بوده.
    جای شما باشم دنبال مشکلش نمایشگر می رم و حلش میکنم بجای فرار ازش. شایدم مطرح کردنش توی یه تاپیک دیگه و در جای مناسب بد نباشه. واسه حل کردن مشکلتون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X