اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه نوع مقاومتی استفاده کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه نوع مقاومتی استفاده کنم؟

سلام دوستان . اگه بلدید لطفا جواب بدید.
    من یه تازه کارم و اولین تابلومو درست کردم. رفتم مغازه الکترونیکی شهرمون و طبق محاسباتی که برای تابلو ام داشتم گفتم مقاومت 150 اهم بده. اما مقاومت ها خیلی بزرگ بودن(منظورم سایزشونه). من از همه جا بی خبر اونو استفاده کردم .البته تابلو کار میک نه اما به زور تونستم اونا رو کنار هم بچینم و پشت تابلوم خیلی ضایع شد.
    سوال
    حالا می خوام بدونم این مقاومتی که استفاده کردم چرا اینقدر بزرگ بود در صورتی که من تو آموزش ها دیدم مقاومت خیلی کوچیک بود.
    ضمن اینکه اگه بخوام مقاومت کوچیک 150 اهم بخرم چه ویژگی هایی بید داشته باشه؟

پاسخ : چه نوع مقاومتی استفاده کنم؟

دوست عزیز مطمئنی بلدی تابلو درست کنی؟؟مطالب دوستان رو خوندی؟حتما مقاومتی که استفاده کردی اجری بوده وگرنه این مقاومتای رنگی معمولی که سایزی نداره

دیدگاه

آره یه تابلو درست کردم و نوشتم کامپیوتر. روشن هم میشه. مشکلی نداره. مشکل من با مقاومت هست. مقاومتی که استفاده کردم بزرگ بوده و به درد تابلو نمی خورده بطوریکه مقاومت ها موقع وصل کردن روی هم افتادن و پشت کار رو زشت کردن.
      حالا می خوام بدونم مقاومتی که من استفاده کردم مشخصاتش چیه و چه مقاومت و با چه مشخصاتی رو وقتی رفتم مغازه الکترونیکی باید بگم و خریداری کنم تا اشتباه نکنم. آخه تو فروشگاه همین سایت دیدم که انواع مقاومت به فروش می رسه.
      انواع 1w و 1/2w و 1/4w و ....
      من باید کدومشو بخرم ؟

دیدگاه

1/4 وات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط meysamdalipour
          آره یه تابلو درست کردم و نوشتم کامپیوتر. روشن هم میشه. مشکلی نداره. مشکل من با مقاومت هست. مقاومتی که استفاده کردم بزرگ بوده و به درد تابلو نمی خورده بطوریکه مقاومت ها موقع وصل کردن روی هم افتادن و پشت کار رو زشت کردن.
          حالا می خوام بدونم مقاومتی که من استفاده کردم مشخصاتش چیه و چه مقاومت و با چه مشخصاتی رو وقتی رفتم مغازه الکترونیکی باید بگم و خریداری کنم تا اشتباه نکنم. آخه تو فروشگاه همین سایت دیدم که انواع مقاومت به فروش می رسه.
          انواع 1w و 1/2w و 1/4w و ....
          من باید کدومشو بخرم ؟
          باید
          1/4Wرو بخری اونی که شما خریدی 5وات بوده
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون از شما دوستان که جواب دادید.

دیدگاه