اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار وایرلس

سلام
    من میخام یک گیرنده و فرستنده وایرلس یا بلوتوث درست کنم... چطور میتونم اینکارو کنم؟؟؟ کسی میتونه الگوریتمشو بگه؟؟؟

پاسخ : مدار وایرلس

برای این کار به دو ماژول بلوتوث (مثلا HC-05) احتیاج دارید. همچنین 2 میکروکنترلر (یا اینکه می تونید با وسیله ی دیگری مثل کامپیوتر ارتباط برقرار کنید.) و باید یکی از ماژول ها رو به حالت MASTER و دیگری رو به صورت SLAVE کانفیگ کنید. من به طور عملی این کار رو انجام ندادم اما اگر دیتاشیت ماژول رو مطالعه کنید در موردش مطلب هست. همچنین برای آشنایی با برخی تنظیمات ماژول توصیه می کنم لینک زیر رو مشاهده کنید.

http://avr64.com/hc-05-bluetooth.php
    STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Javad Moosavi
      برای این کار به دو ماژول بلوتوث (مثلا HC-05) احتیاج دارید. همچنین 2 میکروکنترلر (یا اینکه می تونید با وسیله ی دیگری مثل کامپیوتر ارتباط برقرار کنید.) و باید یکی از ماژول ها رو به حالت MASTER و دیگری رو به صورت SLAVE کانفیگ کنید. من به طور عملی این کار رو انجام ندادم اما اگر دیتاشیت ماژول رو مطالعه کنید در موردش مطلب هست. همچنین برای آشنایی با برخی تنظیمات ماژول توصیه می کنم لینک زیر رو مشاهده کنید.

http://avr64.com/hc-05-bluetooth.php
      ممنونم...
      ولی ماژول چیه؟؟؟
      بعدش هم اینکه برای وایرلس چی؟؟؟همون وای فا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ffarzadd
        ممنونم...
        ولی ماژول چیه؟؟؟
        بعدش هم اینکه برای وایرلس چی؟؟؟همون وای فا
        در الکترونیک در چه سطحی هستی؟ اگر تازه کاری یه کم کار با این سیستم ها سخت خواهد بود!

ماژول مجموعه ای از چند قطعه سوار شده بر روی یک برد آماده کار برای هدفی خاص مثلا یک ماژول بلوتوث واسط ارتباط سیمی یک میکروکنترلر و یک دیوایس بلوتوث می باشد. همچنین ماژول های بسیار موجود است. ارتباط از نوع وای فای هم موجوده ولی برقراری ارتباط وای فای و تحت شبکه یه کم سخته اون هم ماژول مخصوص داره در فروشگاه ECA جستجو کن.
        STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X