ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2010/02/23
    197
    1

استفاده از ريموت هاي آماده براي کنترل مدار ساخته شده با ميکرو

سلام.
    من پروژه اي دارم که به صورت خودکار و بسته به شرايط محيط دو تا موتور راا کنترل مي کند. حالا مي خوام که بتونم به صورت دستي هم اون دو تا موتور را کنترل کنم. در مجموع حدود 6 تا کليد براي کنترل نياز دارم. بعد از جستجو و بررسي فهميدم که بايد از پروتکل rc5 يا rc6 براي ريموت استفاده کنم.
    مي خوام از ريموت هاي آماده استفاده کنم. چيزي که از اين ريموت ها متوجه شدم اين بود که به ازاي هر کليدي که زده مي شود يک کد به گيرنده ارسال مي شود. که براي نوشتن برنامه اصلي بايد اين کدها را پيدا کرد. يه جايي خوندم که توسط ماژول max232 مي توان اين کار را با کامپيوتر انجام داد ولي نحوه کار را توضيح نداده بود.

چه طوري مي تونم به کدهاي ريموت ها دست پيدا کنم؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم
    2013/04/21
    7
    0

پاسخ : استفاده از ريموت هاي آماده براي کنترل مدار ساخته شده با ميکرو

سلام:
    اگر بخوای خودت یک کنترل بسازی وازاون استفاده کنی میتونی از rc5وrc6استفاده کنی که نحوه درست کردن وراه اندازیش هم تو هلپ بسکام هست ولی اگه بخوای از کنترل های موجود تو بازار استفاده کنی مثل کنترل های ام پی تری پلیر که اینها یک کد خاص می فرستند .
    2010/02/23
    197
    1

پاسخ : استفاده از ريموت هاي آماده براي کنترل مدار ساخته شده با ميکرو

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool60
    سلام:
    اگر بخواي خودت يک کنترل بسازي وازاون استفاده کني ميتوني از rc5وrc6استفاده کني که نحوه درست کردن وراه اندازيش هم تو هلپ بسکام هست ولي اگه بخواي از کنترل هاي موجود تو بازار استفاده کني مثل کنترل هاي ام پي تري پلير که اينها يک کد خاص مي فرستند .
    سلام. مي خوام از اين ريموت هاي اماده استفاده کنم . و پيدا کردن اين کد مشکل سازه . يه راهي که بعد از کلي سرچ پيدا کردم استفاده از اسيلوسکوپ ها يحافظه دار است. و يه راهي که يکي از دوستان پيشنهاد دادند اين بود که کدهاي ارسالي را در حافظه ذخيره کنم و سپس با عمل مقايسه دستور متناسب با کليد زده شده را انجام بدم. البته هنوز هيچ کدوم از اين راه ها را نرفتم هنوز. شما راه حل ديگه اي سراغ داريد؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3