اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

spyware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

spyware

سلام دوستان .کامپیوتر من مبتلا به ویروس اسپای ور شده دنبال انتی ویروس یا چیزی که بشه ان را ریمو کرد هستم کسی از شما می توانه کمکم کنه.
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

پاسخ : spyware

سلام
    نوع spyware رو می دونید چیه؟چون کمک بزرگی تو پاک کردنشه
    ضمنا با زدن ctrl+alt+del و اومدن task manager می تونید ببینید برنامه اضافه ای در حال اجرا هست یا نه اگه هست اسمش رو اینجا قرار بدید یا تو گوگل جستجو کنید تا نحوه پاک کردنش رو پیدا کنید.
    چون اکثر spyware های جدید رو anitvirus ها و internet security ها شناسایی نمی کنند.
    موفق باشید

دیدگاه

سلام . وقتی کامپیوتر روشن می شه یه سری حشره روی صفحه هستند که اینگار دارند می جوند .به اسم bugs و در این حالت پنجره ای به نام windows script host روی نوار start بازه .بعد از چند ثانیه همه چیز طبیعی می شه و روی صفحه desktope بزرگ نوشته می شه کامپیوتر شما دچار spyware شده و آنرا انتی ویروس نصب کنید یا ریمو کنید . با این توضیحات می شه کامپیترم را درست کنم بدون عوض کردن ویندوز.
      "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

سلام
        من تو نت یک چیزایی پیدا کردم که این یکی شاید بتونه کمک کنه
        با اجرای task manager برنامه ctfmona.exe رو ببندید دقت کنید که با ctfmon.exe اشتباه نشه
        فایلهای زیر رو پاک کنید
        %windir%\System32\ctfmona.exe

%windir%\System32\ctfmonb.bmp

%windir%\System32\blackster.scr

منظور شاخه ویندوز قسمت system32
        انشا.. مشکل حل میشه
        موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X