اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندازه گیری طول با شفت انکودر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اندازه گیری طول با شفت انکودر

سلام
    من به تازگی یه شفت انکودر خریدم که برای اندازه گیری طول ازش استفاده میکنم. متاسفانه نمیتونم طول های مختلف و به طور دقیق باهاش اندازه گیری و برش بزنم و معمولا خطاهای پراکنده میده که نمیشه کالیبره کردش. کسی میتونه کمکم کنه خطاها ناشی از چی میتونه باشه و چطور میشه دقیق ترش کرد. ضمنا از شفت انکودر برای برش ورق توسط گیوتین استفاده میشه.

پاسخ : اندازه گیری طول با شفت انکودر

خطاها از چه نوعی هست آخه ؟
    محاسباتین ؟ مکانیکین ؟ یا خطای دستگاه موقع جابه جایی ورقه ؟ خیلی چیزا میتونه باشه
    شما مثلا میگی 10 سانت به 10 سانت برش بزنه همیشه یه مقدار ثابت آفست داری یا نه ؟ کامل توضیح بدید
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

من حدس می زنم داری در باره گردش دور دایره صحبت می کنی و اینجا به مشکل خوردی

دیدگاه

فک نکنم اونجوری شده باشه گیوتین خط افقی یا عمودی میبره دوران دایره ای نداره که مشکل ایجاد کنه البته گفتم فک کنم !

ولی فک کنم مشکل رو پیدا کردم از کجاست احتمالا شفت انکودر موقع بریدن ورق ترکیده آخه با شفت انکودر ورق رو برش میدادن :mrgreen:
        نوشته اصلی توسط golhasani
        ضمنا از شفت انکودر برای برش ورق توسط گیوتین استفاده میشه.
        شاید به خاطر همین دیگه دقت نداره
        من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X