ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2011/05/01
    49
    0

آردوینو uno یا 2560

سلام
    من میخوام تو مسابقات ایران اپن امسال تو لیگ مین یاب از آردوینو استفاده کنم ، و فکر میکنم آردوینو uno جواب کارمو بده ولی ذوستان 2560 رو پیشنهاد میدن ، با توجه به اینکه چهار تا موتور (چرخ ) و یک سروو و سه تا سونار و IR و فلزیاب داریم و الگوریتم maze نمیدونم حافظه 32کیلویی و ورودی خروجی ها جواب کار رو مین یا نه
    ممنون میشم نظرتونو بدونم
    2007/06/28
    721
    15

پاسخ : آردوينو uno يا 2560

علاوه بر حافظه که امکان داره کافي نباشه احتمال داره با مشکل کم آوردن پورت هاي ورودي خروجي هم روبرو بشيد، در نتيجه فکر کنم همون 2560 رو از همون اول انتخاب کنيد مناسب تر باشه
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2013/03/04
    199
    10

پاسخ : آردوینو uno یا 2560

راستش من الان یه مدتیه از arduino دارم استفاده میکنم و از mega8 تا mega2560 استفاده کردم. چون آردوینو توابع خیلی متنوع و جالبی براش وجود داره تقریبا میشه باهاش هرکاری انجام داد. ولی مشکلی که من خودم عمدتا باهاش برخورد کردم مشکل حافظه فلشه. ولی خب با توجه به اینکه برنامه های آردوینو کاملا باهم سازگار هستند، میتونید با uno شروع کنید و بعدا اگه جوابگو نبود سویچ کنید رو 2560.
    حتی میتونید خودتون با avriهای مختلف آردوینو بسازید و تست کنید. من با mega8 , mega16 ساختم و جواب هم گرفتم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3