اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمونه ی مشابه میکروی Arm برای این DSP سری TMS320f28335 چیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نمونه ی مشابه میکروی Arm برای این DSP سری TMS320f28335 چیه؟

دوستان عزیز سلام
    من یه سوالی داشتم، به دنبال یه میکروی Arm هستم که قابلیت های اون در حد یک پردازنده ی DSP سری 2000 یعنی TMS320f28335 باشه؟
    آیا می تونید چنین میکرویی معرفی کنید که این قابلیت ها رو داشته باشه؟
    مهم ترینش فرکانس کاری بالا یعنی 150MHz و نکته ی بعدی داشتن واحد FPU برای محاسبات اعشاری هستش.
    البته در دسترس بودن و قیمت اون هم مهمه.

برای مقایسه ی دقیق تر و بهتر من Datasheet پردازنده ی TMS هم می خواستم ضمیمه کنم اما بلد نیستم چه طور باید این کار رو بکنم؟! :rolleyes:
    اگر آنگاه كه همه سرها به باد مي روند و همه نگاه ها،خيره تو را مي نگرند بتواني سر خود را نگهداري...اگر آنگاه كه همه با ترديد تو را نظاره مي كنند بتواني بخود اعتماد كني و در عين حال به ترديد ها نيز بها دهي...اگر بتواني بينديشي ولي صرف انديشيدن را مقصود خود قرار ندهي...اگر همه مردم برايت مهم باشند ولي نه از اندازه بيرون...اگر بتواني هر دقيقه برگشت ناپذير زندگي را با دويدن مسافت شصت ثانيه اي پر کني؛زمين از آن توست با هر چه كه در آن است و مهم تر از همه فرزندم،بتو مي توان گفت مرد!// خــــدايا فرصت بده

پاسخ : نمونه ی مشابه میکروی Arm برای این DSP سری TMS320f28335 چیه؟

اینجا نمیشه ضمیمه کرد
    توی سایت های اشتراک فایل بزار

دیدگاه

دوستان یه سرچ در سایت Keil می کردم به این نمونه برخورد کردم خیلی میکروی قوی ای به نظر میاد ظاهرا دو هسته ای هستش. یک هسته Cortex-M4 و هسته ی دیگه Cortex-M0
      این لینک User Manual ش هست.

http://www.keil.com/dd/docs/datashts...xx/um10503.pdf

به نظرم خیلی قویه :eek:
      حتی یه سرچ کردم FPU هم داره!
      به نظر شما می تونه جایگزین TMS320f28335 باشه؟

The NXP (founded by Philips) LPC4357 is a Cortex-M4 Processor - running at frequencies of up to 204 MHz - Memory Protection Unit (MPU) - Nested Vectored Interrupt Controller (NVIC) - Hardware floating-point unit - Non-maskable Interrupt (NMI) inpu - JTAG and Serial Wire Debug (SWD), serial trace - ETM and ETB support - System tick timer - Four reduced power modes: Sleep, Deep-sleep, Power-down, Deep power-down Cortex-M0 Processor core - capable of off-loading the main ARM Cortex-M4 - running at frequencies of up to 204 MHz - JTAG, Serial Wire Debug, and built-in NVIC On-chip memory - Up to 1024kB dual bank Flash - 136 kB SRAM for code and data use - 16 kB on-chip EEPROM data memory. - 64 kB ROM containing boot code, on-chip SW drivers - 128 bit One-Time Programmable (OTP) memory Clock generation unit - Crystal oscillator (operating range of 1 MHz to 25 MHz) - 12 MHz internal RC osc. - Ultra-low power RTC crystal osc. - On-chip PLL allows CPU operation up to the maximum CPU rate Serial interfaces - Quad SPI Flash IF (SPIFI) - 10/100T Ethernet MAC (RMII and MII IF) - HS USB 2.0 Host/Device/OTG IF - HS USB 2.0 Host/Device IF - 4 550 UARTs - 2 C_CAN 2.0B controller with one channel - 2 SSP controllers - SPI controller - Fast-mode Plus I2C-bus IF - standard I2C-bus IF - 2 I2S IFs Digital peripherals - External Memory Controller (EMC) - LCD controller - SD/MMC card IF - 8-channel General-Purpose DMA (GPDMA) controller - Up to 164 General-Purpose Input/Output (GPIO) pins - 4 general-purpose timer/counters - motor control PWM for three-phase motor control - Quadrature Encoder IF (QEI) - Repetitive Interrupt timer (RI timer) - Windowed watchdog timer - Ultra-low power Real-Time Clock (RTC) - Alarm timer Analog peripherals - 10-bit DAC - 2 10-bit ADCs Security - AES engine programmable through an on-chip API - 2 128-bit secure OTP memories (AES key storage, customer use) - Unique device ID.
      اگر آنگاه كه همه سرها به باد مي روند و همه نگاه ها،خيره تو را مي نگرند بتواني سر خود را نگهداري...اگر آنگاه كه همه با ترديد تو را نظاره مي كنند بتواني بخود اعتماد كني و در عين حال به ترديد ها نيز بها دهي...اگر بتواني بينديشي ولي صرف انديشيدن را مقصود خود قرار ندهي...اگر همه مردم برايت مهم باشند ولي نه از اندازه بيرون...اگر بتواني هر دقيقه برگشت ناپذير زندگي را با دويدن مسافت شصت ثانيه اي پر کني؛زمين از آن توست با هر چه كه در آن است و مهم تر از همه فرزندم،بتو مي توان گفت مرد!// خــــدايا فرصت بده

دیدگاه

اگه با ARM کار کردی همونو ادامه بده. دنیای DSP فرق میکنه. باید حدود 6 ماه فقط بزاری.
        حداقل فرقی هم میکنه اینه که برای 283xx تعداد زیادی برنامه آماده برای کارهای موتور، سلول خورشیدی و ... (کارهایی که مربوط به الکترونیک قدرت مییشه) وجود داره که اگه بخوای این کارها رو انجام بده خیلی جلو میافتی. (در صورتی که DSP بلد باشی).
        توی DSP اگه به مشکلی بر بخونی خیلی سخت میتونی کسی پیدا کنی که کمکت کنه ولی توی ARM خیلی ها می تونند کمکت کنند.
        مهم نيست که کجايي هستي، چه رنگي هستي، به چه زبوني حرف مي زني. مهم اينه که انسان باشي.
        http://baranelec.mihanblog.com/
        آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

دیدگاه

دوستان من جواب سوالم رو نگرفتم :sad:
          یه سرچ کردم خودم مطمئن نیستم میشه خواهشا این لینک رو نگاه کنید و بگید چه نمونه ی مشابهی از میکروی Arm رو می شناسید که توانایی های 28335 شرکت Ti رو داشته باشه.
          با تشکر.

http://www.mouser.com/ds/2/405/tms320f28335-408013.pdf

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X