اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب تایمر قبل از اینورتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب تایمر قبل از اینورتر

سلام دوستان
    من برای کنترل سرعت یک موتور از اینورتر استفاده می کنم ولی تو اینورتر نمیشه زمان داد کی موتور خاموش شه. برای همین می خوام قبل از اینورتر یک تایمر دیجیتال بزارم. حالا سوالم ان که میشه قبل از اینورتر تایمر گذاشت و این که تایمر رو مستقیم وصل کنم یا با کنداکتور؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید

پاسخ : نصب تایمر قبل از اینورتر

نوشته اصلی توسط mostafa12345
    سلام دوستان
    من برای کنترل سرعت یک موتور از اینورتر استفاده می کنم ولی تو اینورتر نمیشه زمان داد کی موتور خاموش شه. برای همین می خوام قبل از اینورتر یک تایمر دیجیتال بزارم. حالا سوالم ان که میشه قبل از اینورتر تایمر گذاشت و این که تایمر رو مستقیم وصل کنم یا با کنداکتور؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید
    بهتره کامل عنوان کنید که چه کار میخواهید انجام بدهید تا راهنمایی بهتری صورت بگیره .
    از جمله ی رفتگان این راه دراز
    باز آمده ای کو که به ما گوید راز
    هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
    چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

پاسخ : نصب تایمر قبل از اینورتر

نه شما نمیتوانید از کنتاکتور استفاده کنید چون با قطع و وصل رله ی تایمر و قطع و وصل شدن بوبین کنتاکتور درایو خاموش می شود و بعد از وصل کنتاکتور دباره باید دستی درایو استارت شود .
      راه حل اینه که درایو را روی استوپ استارت حالت ترمینال (تنظیمات داخلی درایو) تنظیم نمایید و بعد رله تایمر را به ترمینال مربوطه روی درایو وصل نمایید حالا با
      قطع و وصل شدن رله تایمر درایو استارت و استوپ میشود وموتور نیز به تبع درایو.
      دنیا را چه سکوتی فرا می گرفت اگر هر کس به انداره
      عملش حرف می زد.(امام علی ع)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X