اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر خروجی av

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر خروجی av

سلام خسته نباشید دوستان من یه گیرنده دیجیتال x.vision مدل 333 دارم که روی بوت گیر می کرد و با تعویض خازن های مربوط به بوت مشکل حل شد و همه چی درست کار میکرد تا چند وقت پیش که متوجه شدم همراه صدا نویز هم وجود دارد که البته زمانی که گیرنده را با کابل hdmi به led وصل می کنم نویز در صدا وجود نداره ولی وقتی مثل قبل به تلویزیون crt سامسونگ وصل میکنم با کابل سه رشته ای زرد و قرمز و آبی دوباره در صدا نویز هست. ضمنا زمانی که در تلویزیون crt از حالت av خارج می شوم صدا بدون نویز در کانال های آنالوگ است.
    کابل ها مشکل ندارند و آنتن نیز مشکلی ندارد .
    به احتمال قوی خروجی av ایراد داره اما کسی هست راهنمایی کنه که چطور خودم میتونم تعمیرش کنم.
    میشه راهنمایی کنید

پاسخ : تعمیر خروجی av

بعیده خروجی av مشکل داشته باشه.به یه اسپیکر وصلش کن ببین همونجوره؟کابل سه فیش هم گفتی سالمه؟اگه شیلدش قطع بشه همینجور میشه.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

چطوری به اسپیکر وصلش کنم. در ضمن شیلد چیه؟
      میشه کامل راهنمایی کنی که چطور باید شیلد تعمیر بشه

دیدگاه

منظورم شیلد سه فیش بود.خب خروجی صدای گیرنده را به اسپیکر وصل کن .اگه فیشهاش نمیخوره از تبدیل استفاده کن
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

سلام
          منم یه مشکل برای خروجی av مبدل دیجیتالم که از شرکت فراسو هستش پیش اومده
          از دیروز به صورت ناگهانی وقتی روشن میشه، بوت میشه شبکه ها رو روی خودش بالا میاره ولی هیچ خروجی به تلویزیون نمیده
          امتحان که کردم متوجه شدم فیش زرد اتصال کوتاه شده با شیلدش البته نه از داخل فیش بلکه از توی مین برد اتصال کوتاه شده و خروجی نمیده
          به نظر شما از کجا میشه فهمید مشکل از کجاست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Shiono نمایش پست ها
            امتحان که کردم متوجه شدم فیش زرد اتصال کوتاه شده با شیلدش البته نه از داخل فیش بلکه از توی مین برد اتصال کوتاه شده و خروجی نمیده
            به نظر شما از کجا میشه فهمید مشکل از کجاست؟
            شما خودت مشکل رو پیدا کردی .. یک ترانزیستور اس ام دی داخل تیونر هست که یک پایش به انتن متصله اینو گفتم راحتتر پیداش کنی .. اونو تست کن که احتمال زیاد سوخته و باید تعویض بشه - البته گاهی اوقات با از مدار خارج کردن و یکسره کردن مسیر بازهم سیگنال دریافت میشه که باید تست شود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X