اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط نمایشگر وزن باکابلrs2320

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط نمایشگر وزن باکابلrs2320

یبا عرض سلام وخسته نباشید می خواستم دربارهی بچینگ کارخانه خوراک طیور کمکم کنید . من می خواهم نمایشگر وزن را با کابل Rs2320وrs485 رابه رایانه متصل کنم وباید ازچه نرم افزار مانیتورینگ استفاده کنم و از اکسل هم پشتیبانی کنه برای تنظیم چند تناژ وکشیدن چند مواد به طورمثال اگر گندم 200کیلو وارد شود بعد از کشیدن متوقف شود واز plc متسیوبشی فرمان بگیردو متصل بشه.اساتید محترم برای همچین برنامه ی چه نرم افزارمانیتورینگی را پیشنهاد میکنید و اعداد نمایشگر راهم دربرنامه نمایش دهد. لطفا جواب بدهید با تشکروممنون از استادان

پاسخ : ارتباط نمایشگر وزن باکابلrs2320

با سلام
    شما برای برنامه نویسی میتونید از انواع نمایشگر های موجود در بازار استفاده کنید
    و کد مورد نظر را در plc بزنید
    ومشکل کجاس؟

دیدگاه

ممنون من می خواهم با لب ویو این کارو بکنم دوست عزیز

دیدگاه

با labview میشه اینکار رو کرد با wincc هم میشه.

ولی اگر با pc کنترل نکنی بهتره.

سعی کنید از یک hmi استفاده کنید . خیلی کار ساده تر هست و هزینه و دردسرهاش هم کمتره
        www.icesi.ir

دیدگاه

سلام ممنون متشکر از شما دوست عزیز منplcمتسیوبشی کار میکنم شماچهhmlرا پیشنهاد میکنید

دیدگاه

HMI همینجوری پیشنهاد دادنی نیست.

شما باید کاملا مشخص و دقیق تصمیم بگیرید به چه روشی میخوای کار رو انجام بدی.

مثلا در مورد Loadcell و ماژولی که میخوای براش استفاده کنی. پروتکل ارتباطی (که معمولا مدباس 485 هست) و همچنین مدل دقیق PLC باید مشخص باشه.

The real measure of your wealth is how much you’d be worth if you lost all your money

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X