اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر

سلام
    باند ماشینم اطلاعات روش به این صورته
    peak power 400 watt
    rated power 100 watt
    impedance 4R
    حالا میخوام یه آمپلی فایر قوی و مناسب این باند براش بسازم
    باید دنبال چه نوع آمپلی فایری بگردم 100 وات یا 400 وات؟
    اگر مدار آماده دارید که ممنون میشم شماتیکش رو قرار بدید
    ممنون
    [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
    [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
    [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
    [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
    صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

پاسخ : آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط reza babatabar
    سلام
    باند ماشینم اطلاعات روش به این صورته
    peak power 400 watt
    rated power 100 watt
    impedance 4R
    حالا میخوام یه آمپلی فایر قوی و مناسب این باند براش بسازم
    باید دنبال چه نوع آمپلی فایری بگردم 100 وات یا 400 وات؟
    اگر مدار آماده دارید که ممنون میشم شماتیکش رو قرار بدید
    ممنون
    سلام میشه یکم بیشتر در مورد کاری که میخاین انجام بدین توضیح بدین شما ضبط خود ماشین برای باند هاتون کفایت میکنه دنبال حجم صدای بیشتر هستید ؟ با 12 ولت کارتون راه نمیفته !

دیدگاه

نه راستش کیفیت صدا خوب نیست البته درسته که باند هم باند قوی ای نیست اما وقتی صدای آهنگو یکم اضافه بالا میبرم دیگه باند نمیکشه(البته خیلی صدا رو بالا نمیبرم)
      البته من یه باندم ضعیفه و فعلآ نمیخوام ازش استفاده کنم و فقط میخوام از یه باند استفاده کنم
      میخوام یه خورده تقویتش کنم

دیدگاه

ضبطتت امپلی خور هست ؟ یعنی سوکت سیم شیلد امپلی قرمز و سفید میخوره ؟ برای قدرت و کیفیت بالا شما به ولتاژ بالای 35 الی 50 ولت نیاز دارید که البته باید دوبل هم باشه ضبط های فابریکی پژو پشت صبط مدار تغذیه تفاضلی رو دارن و با کیفیت و قدرت زیاد صدارو تقویت میکنن شما باند پشت ماشین دارین ؟ باندای جلوی ماشین قدرت زیادی ندارن و بعد از گذشتن توان مجاز به اشباع میرن یعنی کیفیت صدا میاد پایین و باندم احساس میکنی داره پاره میشه برای باند عقب اگه داری امپلی بزن که توانش بین 60 تا 100 وات باشه گسسته دردسر زیادی داره اگرم کار نکرد که هم خودت اعصابت خورد میشه هم پولت به باد رفته پیشنهاد من TDA7293 که ماژولش هم تو همین فروشگاه هست شما بهتره اول تغذیه امپتو بسازی (48 ولت دوبل 4 امپر) بعد بری سراغ امپلی اصلی و این کاری رو که من میگم حدود 70 تومن خرج داره الانم ایام امتحاناته :cry: بهتره 100 تومن بزاری روش یه امپ 150 تومنی بخری از اینا http://www.digikala.com/Product/DKP-41070/JVC-KS-AX202-Car-Amplifier/%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AC%DB%8C-%D9%88%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-KS-AX202

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C/2882-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-100w-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%87-tda7293.html

make your choice

دیدگاه

الان اگر من یه آمپلی 10 وات بسازم و به باند بدم مشکلی پیش میاد؟
          صداش ضعیف تر میشه؟
          یا اینکه 10 وات توان تقویت کنندگی هستش و ورودی هرچی باشه با توان 10 وات اونو تقویت میکنه و صدا بیشتر میشه؟

دیدگاه

امپلی ضبط فابریکی 40 وات واقعیه شما 10 وات میخای بگیری یه مقاومت 15 اهم با باندات سری کن معلومه که ضعیف تر میشه
            نگفتید ضبططتون چه مدلیه اخه ضبط های چینی بی کیفیت 20 وات به بالا به اشباع میرن یعنی دیستورشن یا THD امپلی داخل ضبط میره بالا و صدارو خراب میکنه عرض کردم برا باندات امپ 60 وات با کیفیت کفایت میکنه که اخرش اذیت میشی از حجم صداش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X