اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ds1307

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ds1307

با سلام.واسه ارتباط ds1307با میکرو کنترلر 877 به مشکل خوردم.کسی برنامه به زبان بیسک داره.من که پیدا نکردم.ممنون مییشم

پاسخ : ds1307

برنامتون رو قرار بدید
    AYRIC

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=15683.0
      ....و شما را وصیت میکنم به سرچ! :mrgreen:
      :angry:

دیدگاه

مرسی.خیلی عالی بود.ولی کاش با کمپایلر میکرو بیسیک بود.چون دید خوبی از این کار ندارم نمیتونم به خوبی برنامه رو سر هم کنم.چند تا سوال دارم.وقتی برق هم قطع میشه داخل ای سی 1307 باز هم شمارش به اسطه باتری بک اپ ادامه داره یا نه؟
        2.چرا در برنامه ،مقادیر با ادرس خاصی به 1307 ارسال یا دریافت نمیشه.و فقط به ترتیب فراخوانی میشه(این برداشت خودمه)
        3.اساس کار به چه شکله؟حتما بایستی ابتدا مقادیر اولیه بگیره یا نه به صورت پیش فرض از صفر شروع میکنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein0361
          مرسی.خیلی عالی بود.ولی کاش با کمپایلر میکرو بیسیک بود.چون دید خوبی از این کار ندارم نمیتونم به خوبی برنامه رو سر هم کنم.چند تا سوال دارم.وقتی برق هم قطع میشه داخل ای سی 1307 باز هم شمارش به اسطه باتری بک اپ ادامه داره یا نه؟
          2.چرا در برنامه ،مقادیر با ادرس خاصی به 1307 ارسال یا دریافت نمیشه.و فقط به ترتیب فراخوانی میشه(این برداشت خودمه)
          3.اساس کار به چه شکله؟حتما بایستی ابتدا مقادیر اولیه بگیره یا نه به صورت پیش فرض از صفر شروع میکنه؟
          1- بله اصلا کار بک پ همینه
          2- هر مقداری (ساعت،دقیقه و ..) رجیستر خودش رو داره اما چون آدرس هاش پشت سر همه شما میتونید اونارو پشت سر هم بخونید
          3- بعد از قرار گرفتن در مدار و اتصال باتری بک پ (یا تغذیه ) حتما باید حداقل یکبار مقدار اولیه بگیره و الا شروع به شمارش نمیکنه
          AYRIC

دیدگاه

ممنون.راستی من برنامه رو نوشتم.ولی بدون یکبار نوشتن هم کار میکنه.منتهی ساعت و تاریخ رو دقیقا مثل زمان کامپیوترم نشون میده(داخل پروتئوس).این چرا اتفاق میفته؟

دیدگاه

داخل پروتئوس اینطوری
              کتابخونه ds1307 پروتئوس از همون ساعت کامپیوتر استفاده میکنه
              AYRIC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X