اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت رادار ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت رادار ساده

سلام میشه کمکم کنید یه رادار بسازم :question:
    ممنون میشم جواب بدید
    بلند آسمان جایگاه من است.

پاسخ : ساخت رادار ساده

در چه رنجی ؟ برای چه کاری؟

دیدگاه

راستش چن وقته تو هوا چنتا چیز سفید میبینم میخواستم ببینم از کجا میان و به کجا میرن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliesmailim
        راستش چن وقته تو هوا چنتا چیز سفید میبینم میخواستم ببینم از کجا میان و به کجا میرن
        :surprised:
        فک کنم یه تلسکوپ بگیری بهتره از اینه که یه رادار واسه دیدن اونا درست کنی
        حال اون چیزا رو تو شب میبینی یا روز؟
        نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
        * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

تو روز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliesmailim
            تو روز
            اخه من هم بعضی شب ها تو اسمون یه نقطه های در حال حرکتی میبینم اونجوری که فهمیدم ماهواره ها هستند که دور زمین میچرخند(مطمئن نیستم)
            به هر حال از ساخت رادار بیخیال شو خیلی پیچیده است با تلسکوپ نگاه کن ببین چین به ما هم بگو! :biggrin:

دیدگاه

ممنون

دیدگاه

حالا که صحبت از اینجور چیزا شد ، یادمه که پارسال ، تو دشت های محله ی ما (مازندران - بابل) یه بالن بود ، اونم به مدت چند روز ، که هر روز یه جا ایست میکرد، و تقربا یکی دو هفته ایی همینجوری بود ، یعنی همش اطراف محله ی ما بود و خلاصه تغییر مکان میداد،
                منم هر روز صبح بهار بلند میشدم و نگاش میکردم تا ببینم کجا رفته ، خلاصه ذهنه مردم و بخصوص ذهن منو خیلی درگیر کرد،
                از اونجایی که من خیلی بیش از اندازه تخیلی ام ، همیشه فکر میکردم این باید یه بالن جاسوسی باشه که داره اطلاعات جمع میکنه .
                حالا همش درگیر این بودم که از کجا بفهمم این چیه ، میخاستم برم نزدیکش هم میترسیدم که یه چیزی شبیه از این تفنگ بهش وصل باشه و شلیک کنه و منو بکشه .
                بعد از یک هفته به ذهنم رسید به یه ارگانی اطلاع بدم ، تا بفهمم این چیه.با دوستم هماهنگی کردم که زنگ بزنیم وزارت اطلاعات .
                خلاصه رفتیم تو دشت نشستیم و منم دوستم و وادار کردم زنگ بزنه وزارت اطلاعات (من خندم میگرفت موقع حرف زدن با اونا :mrgreen
                اونم بیچاره زنگ زد و گفت که یه شیئ در آسمان های اینجا به مدت یک هفته داره پرواز میکنه، بعد پرسید میدونی این چیه ؟@@ اونا گفتن نه ، منم تازه شنیدم ، الان بررسی میکنیم و خدافظی کرد.
                ما فکر کردیم الان دوتا هواپیمای جنگنده f16 میآد میزنه اینو نابود میکنه ،
                بعد یکی از دوستان دیگمون پس فرداش ، با نیسانش رفت زیر اون بالن و فهمید که بالن هواشناسی بود .
                جاتون خالی اینقدر خندیدیم.

خیلی حرف زدم ، خاستم به این نکات هم توجه کنید تا شما هم مثل ما سوتی ندید :nerd:.

موفق باشید.
                به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسن.فلاح
                  اخه من هم بعضی شب ها تو اسمون یه نقطه های در حال حرکتی میبینم اونجوری که فهمیدم ماهواره ها هستند که دور زمین میچرخند(مطمئن نیستم)
                  به هر حال از ساخت رادار بیخیال شو خیلی پیچیده است با تلسکوپ نگاه کن ببین چین به ما هم بگو! :biggrin:
                  من که تلسکوپ ندارم :sad:پس باید چیکار کنم :question: دیروز یه هواپیما دیدم تو ارتفاع کم پرواز میکرد یه شکل عجیبی داشت :job:

دیدگاه

عجیبه @-) شما مال کدوم شهری ؟؟
                    میتونی عکس بگیری بذاری اینجا!

دیدگاه

تبریز. هروقت بیبینم یه عکس میندازم میزارم :nice:

دیدگاه