اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نسخه 7.1 نرم افزار ایگل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نسخه 7.1 نرم افزار ایگل

سلام
    البته نرم افزار رو دریافت و نصب کردم ، گویا دچار مشکل است و هنگام استفاده از دستور move در محیط شماتیک ، نرم افزار دچار مشکل میشود .

http://www.techno-electro.com/307-%D...fessional.html

پاسخ : نسخه 7.1 نرم افزار ایگل

دوست عزیز نسخه 7.2 در اینترنت هست اون رو دانلود کنید این مشکل رو هم نداره، این نسخه ای که دانلود کردید رو من هم قبلا داشتم همین مشکل رو باهاش داشتم اگر هم فایل EAGLECON رو اجرا کنید مشکل حل میشه اما نسخه لایت اجرا میشه براتون که محدودیت داره، به همین خاطر پیشنهاد میکنم 7.2 رو دانلود کنید، لینک سایتش رو نمیذارم چون فکر کنم خلاف مقررات سایت هست اما این نسخه همراه با کرکش در سایت های ایرانی پیدا میشه دانلود کنید کارتون راه میوفته :agree:
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X