اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره ترانس نئون و کویل تسلا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درباره ترانس نئون و کویل تسلا

سلام من میخوام کویل تسلا رو بسازم برای منبع ولتاژ ترانس نئون لازم دارم . میشه مشخصات ترانس نئون مورد نیاز رو بدید ؟ و یه سوال ترانس نئون و کویل تسلا خطر برق گرفتگی دارند ؟ اگر اطلاعاتی هم درمورد ساخت دارید ممنون میشم قرار بدید .

این فیلم رو نگاه کنید فقط با باتر کتابی ساخته ...

http://www.aparat.com/v/OG41c/Mini_Tesla_coil_with_110v_LED_bul

پاسخ : سوال درباره ترانس نئون و کویل تسلا

سلام دوست عزیز با یه سرچ ساده بزن خرید ترانس نعون همه چی میاد بعدشم ترانسش باید الکتریکی باشه.در ضمن اینی که این ساخته خطر نداره چون محافظ داره اما وقتی حفاظ نداشته باشه فوق العاده خطرناکه(ذغال میشی!)بنابراین در حین ساخت عایق بپوش.اینم یه منبع:http://www.p30star.ir/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA/%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D9%BE%DB%8C%DA%86-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-tesla-coil-3013.html

دیدگاه

با سلام .من با گوشی اومدم و فیلمو ندیدم اما بهتره ترانسی که میگیری ولتاژش بااا باشه مثلا ۱۲ کیلو به بالا ومهمتر از اون جریان خروجی ترانسه هرچی بیشتر بهتر .درمورد برق گرفتگی هم فکر نکن عایق سیم چین و انبردست میتونه واست مفید باشه.البته خروجی کویل تسلا اگه توان بالا نباشه به دلیل فرکانس بالا خیلی خطرناک نیست ولی میسوزونه.برای افزایش بهره وری بهتره از نرم افزارهایی که در همین رابطه موجوده استفاده کنی. راستی همونطور که دوستمون گفته ترانست الکترونیکی نباشه.

دیدگاه

سلام به جاش از ترانس مایکرویو استفاده کن به صورت دست دوم گیر بیاری خیلی مرغوب به صرفه تر به نسبت قدرتش در میاد
        اما کویل تسلا بسیار گران در میاد من به اشتباه قبل از براورد هزینه شروع به ساخت کردم ولی وقتی برج تسلا رو پیچیدم سراغ سیم پیچ اولیه که رفتم سرم صوت کشید خیلی گرون در میاد
        انشاا... موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X