اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره شروع بکار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره شروع بکار

سلام .
    ی یک ساله میخوام برم رو آرم ولی وقت نشده الان میخوام از الان آماده بشم برا بعد کنکور ارشد و تو تابستون بیام رو پا دیگه فقط ی چیزایی قبلش خواستم بپرسم .

1-از چ میکروکنترلی شروع کنم و چرا اون رو پیشنهاد میدید؟

2-برای همه میکرو های آرم پروگرمر لازمه ؟ اصن اینکه میگخ با پورت usb یعنی هیچ رابطی نمیخواد و پروگرم میشه ؟ (منظورم اونایی که این قابلییت رو دارن) اونوقت بهتره که پروگرمر رو بگیرم نیازم میشه ؟ یا با همین مدل هایی که همون بار اول با usb پروگرم میشن کارم همیشه حل میشه ؟ (چون فک کنم برای اینکه بقیشون این قابلییت رو پشتیبانی کنن باید بوت لودرش رو کد نویسی کنم!)

3-دیگه چی نیازه بخرم ؟تا راه بیفتم ؟میخوام تا تهش پیش برم البته میدونم زمان میخواد ولی میخوام قطعاتم آماده باشه .

4-این میدونم که باید دانش برنامه نویسی داشته باشم و البته C++وJavaوAndroidوmatlab (که حالم ازش بهم میخوره)و bascomو codevision بلدم .پس در مرود برنامه نویسیش مشاوره نیاز ندارم البته تا وقتی شروع کردم و گیر کردم و میام میپرسم اگه نیاز شد فعلا فقط راه افتادن و سخت افزار رو میخوام .

ممنون میشم از کسی که تجربه کرده بیاد برام بگه چطور شروع کنم خوبه .و چ چیزایی باید تهیه کنم .
    (البته میدونم چند تا تاپیک با ی همچین موضوعی هست ولی این سوالایی که من میخوام دقیق نبود پس ببخشید که دوباره تاپیک زدم)
    "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"

پاسخ : مشاوره شروع بکار

خب من خودم واسه شروع ، رفتم سراغ هدربرد lpc1768 همین سایت..
    از هر دو طریق usb & programmer برنامه ریزی میشه ....
    بد نبود ... (البته USB ش، not reconized میداد و من مجبور شدم بیخیالش شم و برم سراغ JLINK)
    بگیری بدک نیست ... راهت میاندازه ...
    تیم کاوش در مسابقات بین المللی ایران اپن 2016.نمایشی.مین یاب.
    علم را باید در آزمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X