اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این برد آموزشی به در می خوره یا نه...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

این برد آموزشی به در می خوره یا نه...

سلام:
    می خوام بچسپم به avr برای همین می خوام یک بردآموزشی بگیرم گفتم نظر شما رو بپرسم ؟
    یه سری به آدرس پایین بزنید ببینید چه جوریه؟

http://www.myrobot.ir/ProductList.aspx?CatID=2

پاسخ : این برد آموزشی به در می خوره یا نه...

سلام
    من که همیشه از این جور چیزا بدم میومده! مثل اسباب بازی می مونه! بعید می دونم آدم با این جور چیزا بتونه راه بیفته. یه برد که همه چی رو ش داره و شما لازم نیست دست به سیاه و سفید بزنی! اتصالات هم که همش از قبل برقرار شده و شما کافیه فقط میکرو رو پروگرام کنی! خوب حالا به نظر شما این فرقی با پروتیوس داره؟!
    به نظر من همون برد بورد از همه چی بهتره! حیف اون همه پول نیست؟ 55 تومان!

دیدگاه

سلام
      کاملا با احسان جان موافقم
      ما هم ترم قبل تو آز میکرو با یه همچین بوردی کار می کردیم مال یه شرکت کره ایه.درسته که تقریبا همه چی داره ولی به نظر من قیمتشم علکی بالاست!!!

الان که خودم دارم رو برد بورد مدار می بندم،خیلی چیزا یاد گرفتم که کار کردن با بورد های آماده لذت این یادگیری رو از آدم سلب می کنه.تازه به قول آقا احسان فقط پولتو دور ریختی!
      پس همون برد بورد :nice:

دیدگاه

والا چی بگم .... برد آموزشی بهتره یا ECA ؟ :mrgreen:
        AVR چیزی نداره که به خاطرش آدم این همه پول خرج کنه ....

ولی این عکسی که سید عبدالله حسنی گذاشته واقعا معرکه است :eek:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
          والا چی بگم .... برد آموزشی بهتره یا ECA ؟
          برد آموزشی :mrgreen:

دیدگاه

میگم شاید اگه از همون اولش آقای حسنی عکس اون برد آموزشی رو می ذاشتن، یه خورده متعادل تر نظر می دادم :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید عبدالله حسنی
              سلام
              کاملا با احسان جان موافقم
              ما هم ترم قبل تو آز میکرو با یه همچین بوردی کار می کردیم مال یه شرکت کره ایه.درسته که تقریبا همه چی داره ولی به نظر من قیمتشم علکی بالاست!!!

الان که خودم دارم رو برد بورد مدار می بندم،خیلی چیزا یاد گرفتم که کار کردن با بورد های آماده لذت این یادگیری رو از آدم سلب می کنه.تازه به قول آقا احسان فقط پولتو دور ریختی!
              پس همون برد بورد :nice:
              سلام

از این مدل اینجا پیدا میشه؟

قیمتش چقدره؟
              ِِDie for Life, Not Live to Die
              Freedom Fighter
              " ناخود گاه، هريك از ما ، از ناميرائي خود يقين دارد " . فروید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط chia
                سلام

از این مدل اینجا پیدا میشه؟

قیمتش چقدره؟
                سلام
                راستش اینجا پیدا شدنش رو اطلاعی ندارم.آخه تا اون جایی که من می دونم از طریق یه واسطه خریداری شدن!
                قیمتش حدود 2سال پیش که خریدن (به گفته ی مسولین!!) 000 1500 تومان

یه همچین چیزی واسه FPGA هم هست.رفتم تو آز یه عکس ازش می گیرم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید عبدالله حسنی

سلام
                  راستش اینجا پیدا شدنش رو اطلاعی ندارم.آخه تا اون جایی که من می دونم از طریق یه واسطه خریداری شدن!
                  قیمتش حدود 2سال پیش که خریدن (به گفته ی مسولین!!) 000 1500 تومان

یه همچین چیزی واسه FPGA هم هست.رفتم تو آز یه عکس ازش می گیرم!

سلام
                  ما از این کاملتر و جالب تر هم برای AVR و هم برای 8051 و PIC با امکانات کاملتر دادیمش به چند تا دانشگاه هر کدوم 500 هزارتومن
                  پارتی باشه بالاتر هم میشه فروخت :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا حاجی زاده
                    سلام
                    ما از این کاملتر و جالب تر هم برای AVR و هم برای 8051 و PIC با امکانات کاملتر دادیمش به چند تا دانشگاه هر کدوم 500 هزارتومن
                    پارتی باشه بالاتر هم میشه فروخت :mrgreen:
                    سلام
                    گفتم که قیمتش زیادی بالاست.البته شاید بیشترش به خاطر دلالیش باشه :mrgreen:
                    حالا اینی که فرمودید امکاناتش بیشتره! یعنی چه جوریاست؟ چی داره؟

دیدگاه

سلام
                      امکانات معمولی + امکانات برای PC Interface مثل USB و RS232 + کارتهای حافظه مثل MMC + چند تا ماژول برای برو بچ های ابزار دقیق

اگه عمری بود قراره واسه بروبچ های مخابرات و قدرت ( الکترونیک صنعتی ) هم یه کارائی بکنیم

دیدگاه

خیلی خوبه.تو این چند تا پست آخر استفاده از برد اموزشی به شدت تکذیب شده و در حقیقت گفته شده چقدر " اخه" :mrgreen: :mrgreen:
                        به نظر من برای یادگیری avr فقط و فقط به نرم افزار بسکام احتیاجه که تو لینک زیر هست.این اخرین ورژنه . 55 تومن رو بده کارت اینترنت بیا تو همین eca چیز یاد بگیر :mrgreen:
                        http://www.mcselec.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view& gid=99&Itemid=54
                        موفق باشی ولی... :NO:
                        اگه چیزی مثل pic بلدی چرا میخوای عمرت رو هدر بدی و بازم برنامه نویسی یاد بگیری.اگه چیز دیگه ای بلدی سعی کن برنامه بنویسی و هر چقدر بیشتر تا اون جاییکه جا داره جلو بری :job: .اگر نه اگه avr از چیزی که تو بلدی سر تره بسم ا...

به جای اینکه یه اقیانوس کم عمق باشی, یه چاه ژرف باش.

دیدگاه

من استفاده ار بوردهای آموزشی رو تایید نمی کنم. اما استفاده از یه بورد مناسب می تونه کمک زیادی به سرعت یادگیری بکنه. مثلا همین بورد شرکت MIDAS که عبدالله گذاشت هم کامله هم یه فرق اساسی با همه بوردهای موجود تو ایران( به استثنای بورد رضا :mrgreen داره. Wiring تو این بورد فقط برای میکرو انجام نشده و همین باعث میشه کاربر به خوبی با مفهوم مبانی برنامه نویسی میکرو آشنا بشه. ضمن اینکه ارائه یه نمونه برنامه و مثال مرتبط یه راه انداز خیلی خوبه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X