اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

سلام .
    فرض کنید در یک تابلو ال ای دی ثابت یک نوشته داریم و یک کادر. برای کادر می خواهیم که ال ای دی ها افکت خاصی داشته باشن. مثال یک در میون خاموش و روشن بشن. یا ردیفی از چپ به راست یا بالعکس حرکت کنن.
    و برای نوشته ها هم افکت های خاص خود.
    میخواستم بدونم که باید برای همچین کاری دو تا فلاشر بخریم؟

پاسخ : چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

فلاشر ها رو با تعداد کانال ها و مقدار جریان مجاز هر کانال میشناسند، مثلا وقتی میگن فلاشر 2 کانال یعنی یک مدار فلاشر که دو خروجی مجزا داره که این دو خروجی میتوانند طبق برنامه به حالت های مختلف و با زمان های مختلف چشمک بزنند یا مثلا از طریق PWM نور رو کم و زیاد کنند، شما میتونید مثلا 2 کلمه رو به 2 کانال وصل کنید و هر کانال یک کلمه رو کنترل کنه و این دو کلمه مجزا از هم کنترل بشند، اگر محدودیت جریان نباشه میتونید هر 2 کلمه رو به یک کانال وصل کنید و مثلا کادر رو به کانال دیگه، اینکه چطور از فلاشر استفاده کنید بسته به کار و سلیقه شما داره بعضی ها هر کلمه رو یک کانال میکنند بعضی ها هر حرف رو بعضی ها کارد رو یک کانال کلا میکنند بعضی ها 2 یا بیشتر و ... حالا شما با توجه به نیاز تابلوتون میتونید از فلاشر های با کانال های بیشتر یا کمتر استفاده کنید. از نظر مقدار جریان هر کانال هم دقت کنید محدودیت دارید دیگه یعنی به هر کانال تعداد خاصی ال ای دی میتونید وصل کنید بسته به نوع فلاشر و اینکه ال ای دی ها چقدر جریان بکشند.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام دوست عزیز.
      متن تابلو شما چند حرف داره؟ آیا میخواهید به صورت حرفی روشن و خاموش بشن یا به صورت کلمه به کلمه؟
      شما برای این کار میتونید از یک فلاشر استفاده کنید. اگه میتونید خودتون مدارشو بسازید من میتونم تو برنامش کمکتون کنم.

دیدگاه

من یه تابلو دارم که تک کلمه ای است. (کلمه باطری) دورشم یه کادر درست کردم. مشتری میخواد که کادر بصورت چشمک زن یا حرکتی باشه. می خواستم که فلاشری باشه که باطری به صورت برنامه ریزی شده چشمک زن بشه.( حالا با یک ریتم خاص. مثلا اول چشمک زن یک ثانیه بعد کمتر و کمتر تا اینکه خیلی سریع چشمک بزنه.)
        کادر هم حرکتی باشه دیگه.
        کمک؟

دیدگاه

خوب شما یک کانال برای کلمه باطری و در صورتی که کادر بخواهد حرکت کند حداقل دو کانال هم برای کادر نیاز دارید. جمعا سه کانال. البته توجه داشته باشید که مقدار جریان هر کانال مهم هست جریانی که ال ای دی های متصل به هر کانال لازم دارند و میکشند نباید بیشتر از توان جریان دهی هر کانال فلاشر شود.
          از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
          هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
          اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
          اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
          شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام من یه فلاشر از فروشگاه سایت خریدم فقط یه کانالش کار میکنه مشگل کجاست
            عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X