ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2014/11/23
    8
    0

چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

سلام .
    فرض کنید در یک تابلو ال ای دی ثابت یک نوشته داریم و یک کادر. برای کادر می خواهیم که ال ای دی ها افکت خاصی داشته باشن. مثال یک در میون خاموش و روشن بشن. یا ردیفی از چپ به راست یا بالعکس حرکت کنن.
    و برای نوشته ها هم افکت های خاص خود.
    میخواستم بدونم که باید برای همچین کاری دو تا فلاشر بخریم؟
    2007/06/28
    721
    15

پاسخ : چند تا فلاشر براي کارمان استفاده کنيم؟

فلاشر ها رو با تعداد کانال ها و مقدار جريان مجاز هر کانال ميشناسند، مثلا وقتي ميگن فلاشر 2 کانال يعني يک مدار فلاشر که دو خروجي مجزا داره که اين دو خروجي ميتوانند طبق برنامه به حالت هاي مختلف و با زمان هاي مختلف چشمک بزنند يا مثلا از طريق PWM نور رو کم و زياد کنند، شما ميتونيد مثلا 2 کلمه رو به 2 کانال وصل کنيد و هر کانال يک کلمه رو کنترل کنه و اين دو کلمه مجزا از هم کنترل بشند، اگر محدوديت جريان نباشه ميتونيد هر 2 کلمه رو به يک کانال وصل کنيد و مثلا کادر رو به کانال ديگه، اينکه چطور از فلاشر استفاده کنيد بسته به کار و سليقه شما داره بعضي ها هر کلمه رو يک کانال ميکنند بعضي ها هر حرف رو بعضي ها کارد رو يک کانال کلا ميکنند بعضي ها 2 يا بيشتر و ... حالا شما با توجه به نياز تابلوتون ميتونيد از فلاشر هاي با کانال هاي بيشتر يا کمتر استفاده کنيد. از نظر مقدار جريان هر کانال هم دقت کنيد محدوديت داريد ديگه يعني به هر کانال تعداد خاصي ال اي دي ميتونيد وصل کنيد بسته به نوع فلاشر و اينکه ال اي دي ها چقدر جريان بکشند.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2012/11/10
    3
    2

پاسخ : چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

سلام دوست عزیز.
    متن تابلو شما چند حرف داره؟ آیا میخواهید به صورت حرفی روشن و خاموش بشن یا به صورت کلمه به کلمه؟
    شما برای این کار میتونید از یک فلاشر استفاده کنید. اگه میتونید خودتون مدارشو بسازید من میتونم تو برنامش کمکتون کنم.
    2014/11/23
    8
    0

پاسخ : چند تا فلاشر برای کارمان استفاده کنیم؟

من یه تابلو دارم که تک کلمه ای است. (کلمه باطری) دورشم یه کادر درست کردم. مشتری میخواد که کادر بصورت چشمک زن یا حرکتی باشه. می خواستم که فلاشری باشه که باطری به صورت برنامه ریزی شده چشمک زن بشه.( حالا با یک ریتم خاص. مثلا اول چشمک زن یک ثانیه بعد کمتر و کمتر تا اینکه خیلی سریع چشمک بزنه.)
    کادر هم حرکتی باشه دیگه.
    کمک؟
    2007/06/28
    721
    15

خوب شما يک کانال براي کلمه باطري و در صورتي که کادر بخواهد حرکت کند حداقل دو کانال هم براي کادر نياز داريد. جمعا سه کانال. البته توجه داشته باشيد که مقدار جريان هر کانال مهم هست جرياني که ال اي دي هاي متصل به هر کانال لازم دارند و ميکشند نبايد بيشتر از توان جريان دهي هر کانال فلاشر شود.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2014/04/10
    404
    7

سلام من يه فلاشر از فروشگاه سايت خريدم فقط يه کانالش کار ميکنه مشگل کجاست
    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6