اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره در مورد خرید اسیلوسکوپ دیجیتال GW-instek (گود ویل)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره در مورد خرید اسیلوسکوپ دیجیتال GW-instek (گود ویل)

سلام
    از اونجایی که قیمت محصولات GW instek خیلی پایینه، میخوام بدونم کسی تا حالا اسیلوسکوپ دیجیتالش رو استفاده کرده؟ و لطف کنید تمام معایبی رو که باهاش روبرو شدین رو ذکر کنید.
    متشکر

پاسخ : مشاوره در مورد خرید اسیلوسکوپ دیجیتال GW-instek (گود ویل)

با سلام
    حدود 6 سالی میشه که تقریبا هر روز از مدل 1022 استفاده میکنم. شاید بخاطر عادت باشه، ولی عیب خاصی توش ندیدم. توی موارد نادری جهت پالسر های تایم و ولتاژ درست خونده نمیشن که تو پالس بعدی جبران میشه و چیز مهمی نیست.
    بعد از خرید من گارانتیشم لایف تایم شد. نمیدونم الانم هست یا نه. ولی از لحاظ کیفی و عملکردی چیزی کم نداره.
    من با چندین مدل تکترونیکس و اچ پی دیجیتال و لیدر، تاپوارد و هامگ آنالوگ هم کار کردم. ولی به هیچ وجه اسکوپ آنالوگ پیشنهاد نمیکنم. ضعف همه آنالوگها حجم و وزن زیاد، کیفیت پائین صفحه نمایش و عدم کاربرد تو فرکانسهای پائینه، در حالیکه دیجیتالها تو مود رول، از کمترین فرکانسها هم پشتیبانی میکنن و از لحاظ کیفیت نمایش هم که خب صفحه نمایش رنگی و عدم وجود بیم (با دردسرهای خاص خودش) دیگه جای حرف نمیذاره و حجم و وزن هم که به حداقل رسیده.
    با این خصوصیات دیجیتالها و خیلی امکانات خاص دیگه، محصولات برند با سابقه GW با داشتن امکانات، کیفیت و قیمت مناسب بنظرم انتخاب درستی هست.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

ممنونم
      البته منظور من مشخصاً GDS-1052U هست. از اونجایی که قیمتش نسبت به مدل مشابه ساخت هامگ خیلی پایین تر هست، آدم میآ‌ترسه که کلا پولش رو دور بریزه با خریدش!

دیدگاه

سلام
        من دارم و راضی هم هستم ولی پیشنهادم اینه مدل AU رو بگیرید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X