اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کار با فانکشن اسکوپ TNM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کار با فانکشن اسکوپ TNM

سلام
    من برای کار با فانکشن اسکوپم دچار مشکل شدم
    با شرکت مکاتبه کردم گفتن مشکل از خود منه!
    حالا عکسهای شکل موجهای خروجی رو میذارم با توضیحاتی که شرکت TNM داده(زیر هر عکس توضیح مربوطه رو میذارم) دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید تا منه بیسواد یاد بگیرم :sad:.

1- موج سینوسی اول یک مگاهرتز است که حداکثر خروجی فانکشن است و در همه فانکشنها حداکثر خروجی 30 درصد نسبت به استاندارد که 1 کیلوهرتز است اعوجاج دارند و این طبیعی است

2- موج مربعی دوم 1 هرتز است و شما کوپلینگ آ-سی را انتخاب کرده اید که باید همین طور دیده شود فرکانس استاندارد کوپلینگ آی سی در همه اسکوپها بالای 10 هرتز است و موج زیر 10 هرتز را باید دی سی انتخاب کرد.

3- مورد سوم شما دامنه موج سینوسی را مینیموم انتخاب کرده اید و سپس رنج عمودی را به 50 میلی ولت کاهش داده اید تا نویزهای خط صفر را ببینید و کوپلینگ هم بجای دی ، آ سی انتخاب کرده اید.

آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

پاسخ : مشکل در کار با فانکشن اسکوپ TNM

سلام
    اکثر مشکلات شما به خاطر این است که اسیلوسکوپ را ac انتخاب کرده اید در تصویر 1 مشکل شما بخاطر فرکانس زیاد شماست دستگاه قابلیت ساخت شکل موج تمیز در این فرکانس را ندارد در بقیه تصاویر هم همونطور که اشاره شده به دلیل کمبودن فرکانس بهتر است از dc استفاده کنید
    کلا همیه رو dc باشه مگر زمانی که قست دارید نویز های dc دیده نشود
    موفق باشید

دیدگاه

سلام
      اقا مشکلتون حل شد؟راستی اون قسمت decimation هم برای کارای غیر دقیق بهتره average باشه .
      موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamed6607
        سلام
        اقا مشکلتون حل شد؟راستی اون قسمت decimation هم برای کارای غیر دقیق بهتره average باشه .
        موفق باشید
        سلام
        حقیقتش یه تقویت کننده درست کرده بودم که ورودیش 0تا10 میلی ولت سینوسی میخواستم بدم خروجیش رو ببینم هر کاری کردم با این اسکوپ نشد :sad:
        گین فانکشنش زیر 15 میلی ولت نمیاد
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

کسی مداری مناسب و با دقت خوب برای افزایش دامنه کم این فانکشن داره ؟
          مثلا بشه 10 ولت ( حداکثر )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ariane
            کسی مداری مناسب و با دقت خوب برای افزایش دامنه کم این فانکشن داره ؟
            مثلا بشه 10 ولت ( حداکثر )
            منم دنبالشم
            یه جوری بشه ازش استفاده کرد
            به نظر من اینجوری اصلا کارایی نداره :-??

دیدگاه

من رشتم برق قدرته ولی گمونم پوش پول بتونه کمکتون کنه ولی شکل موجش تمیز نیست یا مثلا اوپ امپ که تو تئوری یه همچین کاری رو میتونه بکنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X