اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول گیرنده و فرستنده با آی سی مکس232 ask dx_rf433

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول گیرنده و فرستنده با آی سی مکس232 ask dx_rf433

سلام.دوستان من این ماژول رو به ال سی دی که وصل میکنم همه چی اوکی هست و خروجی را کامل مشاهده میکنم.اما وقتی یه آی سی مکس به مدارم اضافه میکنم خروجی رو درست نشون نمیده..چیکار باید انجام بدم.؟

پاسخ : ماژول گیرنده و فرستنده ask dx_rf433

میشه لطفا اگر اطلاعاتی راجع بهش دارین راهنمایی کنین؟

دیدگاه

پاسخ : ماژول گیرنده و فرستنده با آی سی مکس232 ask dx_rf433

نوشته اصلی توسط farmani
      سلام.دوستان من این ماژول رو به ال سی دی که وصل میکنم همه چی اوکی هست و خروجی را کامل مشاهده میکنم.اما وقتی یه آی سی مکس به مدارم اضافه میکنم خروجی رو درست نشون نمیده..چیکار باید انجام بدم.؟
      سلام میشه لطفآ بیشتر توضیح بدید
      برای چی ای سی مکس رو به مدار اضافه میکنید؟
      میخواید با کامپیوتر ارتباط بر قرار کنید؟
      max232 کارش تبدیل ولتاژ منطقی میکرو به کامپیوتره اگر هر دو طرف ولتاژ کاریت 5 ولته یا به عبارتی با کامپیوتر کاری نداری نیازی به استفاده از max232 نداری
      و اگر استفاده کنی خوب معلومه مدارت جواب نمیده مگر اینکه اون طرف دوباره ولتاژ منطقی برای کامپیوتر که توسط max232 تولید شده رو دوباره به استاندارد میکرو برگردونی یعنی هر دو طرف مدار از max232 استفاده کنی
      [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
      [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
      [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
      [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
      صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

دیدگاه

پاسخ : ماژول گیرنده و فرستنده با آی سی مکس232 ask dx_rf433

بله میخوام در کامپیوتر ببینم خروجی رو.واسه همین از مکس استفاده کردم.الان مشکلم حل شده.یعنی توی هایپر ترمینال خروجی رو میبینم ولی خیلی نویز داره.من برنامم طوریه که اومدم برای مثلا امنیت بیشتر یه ابتدا و انتهایی واسه مدارم تعریف کردم.یعنی اول یه عددی میاد مثلا A بعدش مقدار خروجی مدارم و در انتها یه عدد میاد مثلاB که نشون دهنده اینه که هرچی که بین اA,B اومد نشون دهنده خروجی منه.اما الان خیلی نویز داره.اعداد زیادی قبل از این a,b میاد..برای حذف نویز چیکار کنم؟آنتنم رو از دوتا سیم معمولی استفاده کردم.امان داره از نوع آنتنم باشه؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X