اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل برنامه BASICبه یک زبان برنامه همخوان با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل برنامه BASICبه یک زبان برنامه همخوان با AVR

سلام بر همگی من یک برنامه به زبان BASIC دارم که برای من یک سری متغیرهایی رو با استفاده از فرمول های پیچیده ریاضی محاسبه میکنه میخوام این برنامه 500خطی رو (خیلی زیاده مگه نه) بریزم توی AVR که AVRمتغیرها رو از کاربر بگیره بعدا نتایج رو بهش تحویل بده- حالا کسی هست که منو راهنمایی کنه که چطور و با کدوم زبان(codevision یا microbasicیا bASCOME)بنویسم راحت تر میشه تغییرات رو ایجاد کرد؟
    خیلی ممنونم
    خواهش میکنم را :sad:هنمایی کنید

پاسخ : تبدیل برنامه BASICبه یک زبان برنامه همخوان با AVR

تو bascom یه دستوری به نام alias هست که با اون میتونی متغییر ها رو تغییر نام بدی . :nerd:

دیدگاه

ممنون از راهنماایی شما ولی BASCOM در زمینه فرمول نویسی و محاسبات خیلی ضعیفه. یک نرم افزار مناسبتر چی سراغ دارین؟ یا یک مقاله آموزشی در مورد mikrobesic for AVR

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsenanaseri
        سلام بر همگی من یک برنامه به زبان BASIC دارم که برای من یک سری متغیرهایی رو با استفاده از فرمول های پیچیده ریاضی محاسبه میکنه میخوام این برنامه 500خطی رو (خیلی زیاده مگه نه) بریزم توی AVR که AVRمتغیرها رو از کاربر بگیره بعدا نتایج رو بهش تحویل بده- حالا کسی هست که منو راهنمایی کنه که چطور و با کدوم زبان(codevision یا microbasicیا bASCOME)بنویسم راحت تر میشه تغییرات رو ایجاد کرد؟
        خیلی ممنونم
        خواهش میکنم را :sad:هنمایی کنید
        نابرده رنج گنچ میسر نمی شود..................
        اگه بشینی برنامه رو از روی برنامه BASSIC بنویسی وقت کم می بره تا اینکه این کار رو بکنی

توی بعضی از برنامه ها میشه برنامه مثلا نوشته شده به زبان بیسیک بسکام رو با استفاده از Typedef و Define توی محیطی مثل کد ویژن اجرا کرد ولی ات بشینی این کار رو بکنی ........................ موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X