اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیگنال gsm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیگنال gsm

سلام به دنبال مداری میگردم که بشه باهاش سیگنال gsm را شبیه سازی کرد اما نمیدونم دنبال چی باید بگردم ممنون میشم راهنمایی کنید
    درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

پاسخ : سیگنال gsm

می توانید از گیرنده/فرستنده های رادیو نرم افزاری استفاده کنید .

ارزان قیمتش BladeRF
    گران قیمتش دستگاه USRP به همراه بورد RFX2400

OpenBTS هم شاید بدردتان بخورد.
    فتو بلاگ من
    کاردستی ها :
    روبات شطرنج باز ( یادگار دوران جوانی )
    فارسی نویسی مستقیم در نمایشگر های گرافیکی
    کتابچه خود آموز زبان توصیف سخت افزار Verilog

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ابراهیم جهاندار
      می توانید از گیرنده/فرستنده های رادیو نرم افزاری استفاده کنید .

ارزان قیمتش BladeRF
      گران قیمتش دستگاه USRP به همراه بورد RFX2400

OpenBTS هم شاید بدردتان بخورد.
      ممنون میخوایم داخل یک محیط کوچک سیگنال های موبایل رو تولید کنیم و بر روی سلامتی و ...توسط چند دکتر تحقیق بشه از من خواستن اگر میتونم مداری رو طراحی کنم که سیگنال موبایل رو با دامنه و قدرت ها و فرکانس های مختلف تولید کنه اما نمیدونم باید چیکار کرد ببینم با راهنمایی شما به کجا میرسم
      درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b.saeed65
        ممنون میخوایم داخل یک محیط کوچک سیگنال های موبایل رو تولید کنیم و بر روی سلامتی و ...توسط چند دکتر تحقیق بشه از من خواستن اگر میتونم مداری رو طراحی کنم که سیگنال موبایل رو با دامنه و قدرت ها و فرکانس های مختلف تولید کنه اما نمیدونم باید چیکار کرد ببینم با راهنمایی شما به کجا میرسم
        سلام یکی از اساتید دانشگاه ما یه مقاله راجع به تاثیر تلفن همراه بر سلامتی انسان با عنوان "تاثیر انتن های مختلف تلفن همراه بر قلب انسان" کارکرده مقاله خوبی هم هست.انتن های که روش مطالعه کرده دایپل و میکرو استریپ هست و فرکانس هم GSM(دوباند) و DSC

جزئیات بیشتر خواستی بهم بگو
        نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
        * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X