اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با لاجیک انالیزر فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با لاجیک انالیزر فروشگاه

سلام

من یه لاجیک انالیزر saleea 100mhz 16ch خریدم وقتی دکمه استارت رو میزم بار اول کار میکنه بار دوم پیام
    http://upload7.ir/uploads//615488d54f4eba145779155fa87beed7ec42987e.png
    میده با 3 تا کامپیوتر هم تست کردم همین جوریه
    باید یه بار کابلشو بکشم یه بار دیگه وصل کنم تا دوباره کارکنه وقتی زمان نمونه برداری رو هم زیاد می کنم تا 5 ثانیه کار میکنه بعد دوباره همون پیام رو میده ؟ oo:

پاسخ : مشکل با لاجیک انالیزر فروشگاه

مال کسی تا حالا این جوری نبوده ؟
    اگه خراب باشه تا حالا گارانتیش تموم شده :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

کابل usb شیلد دار استفاده میکنید ؟
      من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

وقت بخیر

من هشت کانال دارم !! مشکلم دارم باهاش !! وقتی در لاجیک نمونه میگیرم !! اولین بار نمونه میگره ولی دوباره که میزنم نمونه بگیره !! تکرار نمیکنه !! و به ظاهر داره نمونه میگره ولی شکل ها نغییر نمیکنند !! چندین بار باید نمونه گیری کنم تا دوباره شروع کنه !!
        البته احتمال میدم مربوط به نرم افزار باشه !! سعی کردم دانلود کنم ولی نرم افزارش فروشی هست و نمیشه دانلود کرد!!
        برای رفع مشکل از نرم افزار مشترک لاجیک آنالایزر و اسکوپ استفاده میکنم !! تحریک استارت نمونه برداری با تریگ اسکوپ شروع میشه و خروجی قابل اعتماد بیشتری هست !!

البته شاید جواب شما نباشه ولی گفتم تجارب رو به اشتراک بذارم !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
          کابل usb شیلد دار استفاده میکنید ؟
          الان کابل خودشو با تیغ زحمی کردم شیلید داشت با یه کابل دیگه هم تست کردم همون جوری بود.

نوشته اصلی توسط taktrashe
          وقت بخیر

من هشت کانال دارم !! مشکلم دارم باهاش !! وقتی در لاجیک نمونه میگیرم !! اولین بار نمونه میگره ولی دوباره که میزنم نمونه بگیره !! تکرار نمیکنه !! و به ظاهر داره نمونه میگره ولی شکل ها نغییر نمیکنند !! چندین بار باید نمونه گیری کنم تا دوباره شروع کنه !!
          البته احتمال میدم مربوط به نرم افزار باشه !! سعی کردم دانلود کنم ولی نرم افزارش فروشی هست و نمیشه دانلود کرد!!
          برای رفع مشکل از نرم افزار مشترک لاجیک آنالایزر و اسکوپ استفاده میکنم !! تحریک استارت نمونه برداری با تریگ اسکوپ شروع میشه و خروجی قابل اعتماد بیشتری هست !!

البته شاید جواب شما نباشه ولی گفتم تجارب رو به اشتراک بذارم !!
          همین نرم افزار رو میگید ؟ من از این استفاده می کنم
          https://www.saleae.com/downloads

دیدگاه

من هم دارم مشکل داره
            از جمله ی رفتگان این راه دراز
            باز آمده ای کو که به ما گوید راز
            هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
            چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

منظورم از شیلد به غیر از اون شیلد از این قلمبه های ته کابل بود (فریت بید )
              اگه ندارید خدمات کامپیوتری ها به اسم کابل پرینترمیشناسن (جنس خوبشو بگیرید میتونید به شرط هم بگیرید اگه مشکل رو حل نکرد پس بدید)
              من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

سلام منم همین مدل و از فروشگاه خریدم دقیقا همین مشکلی که شما گفتینو دارم و همین پیام رو میده لطفا یکی بگه مشکل از کجاست !!؟؟ دیگه دارم کلافه میشم :/ :/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan m
                  الان کابل خودشو با تیغ زحمی کردم شیلید داشت با یه کابل دیگه هم تست کردم همون جوری بود.

همین نرم افزار رو میگید ؟ من از این استفاده می کنم
                  https://www.saleae.com/downloads
                  برای حل این مشکل سعی کنید فقط از نرم افزار ارایه شده در سی دی لاجیک آنالیزر استفاده کنید. نرم افزار اصلی که از سایت saleae دانلود می کنید روی این وسیله به درستی کار نمی کنه..
                  ضمنا اگر مقدار حافظه ی رم سیستمتون هم بالا باشه بهتره.
                  Vision without action is a daydream. Action without vision is a nightmare

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X