اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوشتن کتابخانه برای bascom

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشتن کتابخانه برای bascom

عرض سلام و احترام
    در پوشه lib از bascom کتابخانه ها با فرمت lib وجود دارند، اونارو که باز میکنم کدهای اسمبلی هست، میخواستم ببینم آیا کتابخانه های بسکام رو باید با زبان اسمبلی بنویسیم حتما؟ و اینکه با توجه به اینکه دیدم خیلی از دوستان با بسکام کار میکنند کلا اگر کسی کتابخانه براش نوشته در مورد روال نوشتن کتابخانه برای bascom توضیحاتی بدید لطفا.
    البته help خودش رو خواندم اگر دوستان کسی تجربه شخصی داره یا اطلاعات بیشتری داره لطفا توضیح بدید
    ممنون
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : نوشتن کتابخانه برای bascom

من هم میخوام!
    کسی چیزی میدونه؟؟؟
    معيار واقعي بودن تصميم، آن است که دست به عمل بزنيم.

دیدگاه

من خودم با اسمبلی یک کتابخانه ساده نوشتم ولی یک سری نکات داره نوشتن اسمبلیش هم که دونستنشون خیلی کمک میکنه، از دیروز که دیدم کتابخانه هاش با اسمبلی هست علاقمند شدم کتابخانه درست کنم
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

بالاخره پیداش کردم، گفتم 1 زمانی در این مورد بحث شده بوداااا :agree:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29360.0
        شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X