ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    2006/04/05
    1,569
    51

Firefox 3.0 عرضه شد

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/win32/en-US/Firefox%20Setup%203.0.exe

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951
    2005/12/08
    تهران
    618
    20

پاسخ : Firefox 3.0 عرضه شد

مبارکه!
    البته اگه اشتباه نکنم ، روز هفتم شهریور تو همه جای دنیا جشن هایی به این مناسبت برگزار میشه و قرار شده که mozilla از برگزاری این جشن ها حمایت ها مالی و معنوی داشته باشه! ( میگن کلی تی شرت موزیلا فرستاده! ) تو تهران و شهر های دیگه هم داریم. مال تهران که به احتمال زیاد تو پارک گفتگو برگزار میشه و شنیدم که تو دانشکده فنی تهران جنوب هم هست :applause: . برای شرکت تو این جشن ها باید قبلش ثبت نام کنید. سرچ کنید بیشتر متوجه میشید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/02/23
    760
    4

علاقهآ*مندان فایرفاکس، با دانلود نسخه ۳ رکورد جهانی دانلود نرمآ*افزار رو بشکنیم!

با سلام
    حالا که بحث فایرفاکس ۳ شد. علاقه مندان این برنامه امروز (۲۹ خرداد ۱۸ جون) اون رو حتما دانلود کنند که بتونیم رکود گینس بیشترین دانلود در ۲۴ ساعت رو بشکنیم:
    http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2005/12/08
    تهران
    618
    20

تا این لحظه تو آسیا ، بعد از ژاپن رکورد دار هستیم!

2008/02/23
    760
    4

علاقهآ*مندان فایرفاکس، با دانلود نسخه ۳ رکورد جهانی دانلود نرمآ*افزار رو بشکنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان محمودی
    تا این لحظه تو آسیا ، بعد از ژاپن رکورد دار هستیم!
    با سلام
    من یه مقداری به این آمار مشکوکم! آخه آمار ما خیلی بالا است مخصوصا در مقایسه با کشورهای به نسبت نزدیک که از نظر ساعت تفاوت زیادی نداریم!
    اگر بعضی از دوستان دو آتشه زیرآبی نرفته باشند باید بگیم که حقیقتا جامعه مجازی ما کارش درسته!
    تا الان ۱۳۳۵۰۰
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2005/12/08
    تهران
    618
    20

خوب اگه می خواستن زیر آبی برن که آمار الآن از آمریکا هم بالا تر رفته بود! در ضمن مقایسه ما با کشور های عربی همسایه اصلاً درست نیست!
    میگم ما با این اینترنت ذغالی اینجوری رکورد زدیم! اگه یه خورده وضعمون بهتر بود چیکار می کردیم؟ :icon_razz:

2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

ECA Toolbar روی این ورزن نصب نمیشه !
    آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد
    2008/02/23
    760
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان محمودی
    خوب اگه می خواستن زیر آبی برن که آمار الآن از آمریکا هم بالا تر رفته بود! در ضمن مقایسه ما با کشور های عربی همسایه اصلاً درست نیست!
    میگم ما با این اینترنت ذغالی اینجوری رکورد زدیم! اگه یه خورده وضعمون بهتر بود چیکار می کردیم؟ :icon_razz:
    با سلام
    منظورم کشورهای بزرگ تقریبا نزدیک مثل چین از سمت شرق و یا کشورهای اروپای غربی از سمت غرب بود. شما آمار رو مقایسه کنید؟[s] ما در جهان الان فکر کنم چهارمین کشور هستیم بعد از آمریکا، آلمان و ژاپن![/s]
    دو حالت داره یا یک سری زیرآ*آبی رفتن و یا از این ۱۸ میلیون کاربر اینترنت ایران خیلیآ*هاشون از فایرفاکس استفاده میآ*کنند. که به نظرم جای خوشحالی فراوان داره چونکه نشون میآ*ده معلومات و سواد کاربرآ*های ما به نسبت بالا است. شما در نظر بگیرید که تقریبا اکثر افراد در ایران از ویندوز استفاده میآ*کنند و به صورت پیشفرض از IE اگر این کاربرها خیلی مبتدی بودند هرگز به سراغ عوض کردن مرورگر پیشفرض نمیآ*رفتند. در حالی که اگر آمار صحت درستی داشته باشه نشون میآ*ده که بیشتر کاربرهای ما سطحشون از مبتدی خیلی بالاتر است. که البته با توجه به جمعیت جوان کشور دور از آ*ذهن هم به نظر نمیآ*رسه
    2005/12/08
    تهران
    618
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط manian

با سلام
    منظورم کشورهای بزرگ تقریبا نزدیک مثل چین از سمت شرق و یا کشورهای اروپای غربی از سمت غرب بود. شما آمار رو مقایسه کنید؟[s] ما در جهان الان فکر کنم چهارمین کشور هستیم بعد از آمریکا، آلمان و ژاپن![/s]
    دو حالت داره یا یک سری زیرآ*آبی رفتن و یا از این ۱۸ میلیون کاربر اینترنت ایران خیلیآ*هاشون از فایرفاکس استفاده میآ*کنند. که به نظرم جای خوشحالی فراوان داره چونکه نشون میآ*ده معلومات و سواد کاربرآ*های ما به نسبت بالا است. شما در نظر بگیرید که تقریبا اکثر افراد در ایران از ویندوز استفاده میآ*کنند و به صورت پیشفرض از IE اگر این کاربرها خیلی مبتدی بودند هرگز به سراغ عوض کردن مرورگر پیشفرض نمیآ*رفتند. در حالی که اگر آمار صحت درستی داشته باشه نشون میآ*ده که بیشتر کاربرهای ما سطحشون از مبتدی خیلی بالاتر است. که البته با توجه به جمعیت جوان کشور دور از آ*ذهن هم به نظر نمیآ*رسه
    آره! اتفاقاً خودم هم به شک افتادم
    مگه ما سر جمع چقدر کاربر اینترنت تو ایران داریم؟
    مطمئنم آمار واقعی به یک و نیم میلیون نفر هم نمیرسه! حالا از این 1.5 میلیون همه که کاربر دائمی و یا حرفه ای اینترنت نیستن که! شاید 5 درصدشون تا حالا از فایرفاکس استفاده کرده باشن یا دست کم اسمش رو شنیده باشن!
    پس نمی تونه واقعی باشه!

---------------------------------------------------
    :eek: از کانادا هم جلوتربم!

2006/08/04
    تبريز
    177
    5

Iran REALLY loves Firefox 3

مثل اینکه همه تعجب کردن !!!اینو بخونید:
    http://www.uptospeedgame.com/news/iran-really-really-loves-firefox-3/