اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Eror هارد دیسک لب تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Eror هارد دیسک لب تاپ

سلام
    لب تاپ من اچ پی هست. دو روز پیش باهاش به مشکلات هنگ و کندی سیستم برخورد کردم که اول فکر میکردم ویروس باشه اما ویروسی در کار نبود و با گذشت زمان ارور های هارد دیسک اومد و بهم داطم پیغام میده که از اطلاعات بکاپ بگیرم و چند باری هم صفحه آبی ارور معروف هارد دیسک اومد که وقتی مجبوربه ری استارت شدم هنگام بوت هارد دیسک اونجا هم در صفحه اولیه داس بهم خطا هارد دیسک رو میده و دیگه مطمئن شدم که هارد مورد داره از اطلاعات مهم کپی گرفتم روی کامپیوتر خونه. اون هم خیلی آروم کپی شد هیچ فایلی رو باز نمیکنه هنگ میکنه. بنظرتون دوباره پارتیشن بندی کنم خوبه؟؟
    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

پاسخ : Eror هارد دیسک لب تاپ

من زیاد اطلاع ندارم ولی اگه خواستی پارتیشن بندی کنید از خود ویندوز این کار را انجام بدید و از نرم افزار های دیگه کمک نگیرید.
    من شنیدم به هارد آسیب میزنه.
    آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
      سلام
      لب تاپ من اچ پی هست. دو روز پیش باهاش به مشکلات هنگ و کندی سیستم برخورد کردم که اول فکر میکردم ویروس باشه اما ویروسی در کار نبود و با گذشت زمان ارور های هارد دیسک اومد و بهم داطم پیغام میده که از اطلاعات بکاپ بگیرم و چند باری هم صفحه آبی ارور معروف هارد دیسک اومد که وقتی مجبوربه ری استارت شدم هنگام بوت هارد دیسک اونجا هم در صفحه اولیه داس بهم خطا هارد دیسک رو میده و دیگه مطمئن شدم که هارد مورد داره از اطلاعات مهم کپی گرفتم روی کامپیوتر خونه. اون هم خیلی آروم کپی شد هیچ فایلی رو باز نمیکنه هنگ میکنه. بنظرتون دوباره پارتیشن بندی کنم خوبه؟؟
      هاردتون بدسکتور داره شما باس قبل از اینکه بد سکتور به جاهای خطری برسه برنامه hdd regenator رو ویندوز نصب میکردید تا این بدسکتور ها از بین برن حالا از هارتون بکاپ بگیرید و هارد جدید بخرید و بعد پارتیشن بندی کنید و اطلاعات رو رو هارد پیاده کنید بعد بزن رو لپ تاب ویندوز میاد بالا بهترین مارک وسترن دیجیتال اگرم بچه مایه داری ssd بخر 1.500.000 پولش میشه :biggrin:

دیدگاه

http://win9.persianblog.ir/post/478/

دیدگاه

سلام خان
          چطوری؟
          برنامه HD Tune Pro رو نصب کن ببین چشه بنده خدا
          شاید سرما خورده باشه oo:
          ایشالا که چیزی نیست :applause:
          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

هارد یه جایی داره بنام اسمارت
            هر اروری که برای هارد اتفاق می افته میاد توی اسمارت ذخیره میشه
            تعداد ارور ها که از حد مشخصی رد میشه به سیستم پیام میده میگه به کاربر بگو از هاردت بک پ بگیر
            بعضی وقتا با فورمت کند low level format برطرف میشه اما هارد دیگه قابل اعتماد نخواهد بود
            مدت هاست نیستم

دیدگاه

ممنون از همه. من پارتیشن بندی رو بیرون از ویندوز انجام میدم. از اطلاعات بکاپ گرفتم ولی خیلی کند گرفت. بعد شروع کردم به پارتیشن بندی جدید و نصب ویندوز ولی بعد از پارتیشن بندی و پاک شدن ویندوز قبلی دیگه ویندوز جدید نصب نشد. یا حداقل اینقدر آروم بود که از رو صفر درصد تکون نخورد و من هم دیگه بیخیال شدم و خاموش کردم.
              بچه ها نمیدونین یه هارد 500 یا 600 که کارمو راه بندازه چنده؟
              برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                ممنون از همه. من پارتیشن بندی رو بیرون از ویندوز انجام میدم. از اطلاعات بکاپ گرفتم ولی خیلی کند گرفت. بعد شروع کردم به پارتیشن بندی جدید و نصب ویندوز ولی بعد از پارتیشن بندی و پاک شدن ویندوز قبلی دیگه ویندوز جدید نصب نشد. یا حداقل اینقدر آروم بود که از رو صفر درصد تکون نخورد و من هم دیگه بیخیال شدم و خاموش کردم.
                بچه ها نمیدونین یه هارد 500 یا 600 که کارمو راه بندازه چنده؟
                قبل از پارتیشن بندی باید تعمیرش میکردی
                قبول دارم سر و کله زدن با HDD خیلی اعصاب خرد کن و وقت گیره
                خودم هم مشکل داشتم میدونم چقدر اعصاب خرد کنه :angry:
                ولی معمولا نرم افزاری مشکل حل میشه
                یه سوال
                شما معمولا لپ تاپ روشن رو تکون میدین؟ مثلا تو اتوبوس و قطار و... ازش زیاد استفاده میکنید؟

500 فکر کنم زیر 200 تومن گیرت بیاد

اینم ببین:
                http://lajvard.com/
                آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

اون Low level format را انجام دادید؟اون لینکی که گذاشتم توضیح داده بود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooyan-shafiei
                    اون Low level format را انجام دادید؟اون لینکی که گذاشتم توضیح داده بود.
                    ممنون لینکت خیلی بدردم خورد یکی از برنامه هاشو دانلود کردم و داره scan میکنه بصورت بوت ولی چون هارد بد سکتور شده خیلی آروم کار میکنه

دیدگاه

سلام.
                      لب تاپ منم اچ پی هست و دقیقا همین مشکلی که برای سیستم شما پیش اومده برا منم اتفاق افتاد.
                      کلی هم سایت خارجی نگاه کردم برا یه راه حل ولی نهایتا مجبور شدم هارد سیستم رو عوض کنم.
                      حالا این تاپیک رو دیدم امیدوار شدم که شاید بتونم اونم تعمیر کنم.
                      خیلی ممنون میشم نتیجه رو اینجا اعلام کنید که هارد سیستم شما با Low Level Format درست شد یا نه.
                      انشالله که درست بشه.
                      موفق باشین.

دیدگاه

دوستان با برنامه HDD Regenerator اسکن کرد و بدسکتور های هارد رو پیدا کرد اما برای ریپیر و ترمیم اون بهم پیغام داد که برنامه نسخه limited هست و شما باید برنامه رو خریداری کنید.برنامه تحت داس بود این برنامه هم بیخیال شدم. حالا رفتم سراغ low level format ولی طرز کارشو نمیدونم چطوریه.

دیدگاه

یه هارد 500 وسترن کم کار دارم 5400 دور با یک هفته گارانتی تست میدم 120
                          درصورت نیاز میتونید هاردتون رو هم بفرستین براتون با دستگاه فورمت کنم
                          مدت هاست نیستم

دیدگاه

سلام وارد محیط dos بشید و format c:/ ro type ****d

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_06
                              سلام وارد محیط dos بشید و format c:/ ro type ****d
                              داداش فکر نکنم با فرمت ز کارم راه بیفته هارد داغونه.
                              دوستان تصمیم به خرید هارد جدید گرفتم چی بخرم میخوام 1 ترابایت باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X