اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عکس سه بعدی برد در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عکس سه بعدی برد در آلتیوم

سلام
    کسی تا حالا عکس سه بعدی برد رو از آلتیوم گرفته، چجوری میشه با کیفیت بالا اون رو ذخیره کرد؟
    البته توی project option ی گزینه هست ولی نتونستم ازش خروجی بگیرم. :eek: :eek: :eek: :eek:

پاسخ : عکس سه بعدی برد در آلتیوم

نوشته اصلی توسط mohsenk2014
    سلام
    کسی تا حالا عکس سه بعدی برد رو از آلتیوم گرفته، چجوری میشه با کیفیت بالا اون رو ذخیره کرد؟
    البته توی project option ی گزینه هست ولی نتونستم ازش خروجی بگیرم. :eek: :eek: :eek: :eek:
    سلام
    اینجوری منظورتونه؟

کافیه تو قسمت رسم PCB کلید 3 رو از روی کیبرد بزنید
    برای برگشتن به حالت عادی 2 رو بزنید
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

ممنون ولی طریقه ی ذخیره کردنش رو میخوام ببینم چه شکلیه!

اضافه شده در تاریخ :
      بعد ی نکته ی دیگه این که کتابخونه خوب که مدل های سه بعدی خوب داشته باشه رو هم اگه دارین میشه بزاری
      ممنون

دیدگاه

وقت بخیر

کافیه وقتی عکس سه بعدی رو میبینید!! دکمه print screen رو بزنید و سپس توی نرم افرار paint اونو paste کنید !!

دیدگاه

کیفیتش برام مهمه! برد بزرگه و اگه این کارو بکنم کیفیتش میفته و چیزی پیدا نیست!

دیدگاه

من یه پست اینجا دادم که نمیدونم چطور شد کجا رفت oo:

اگه ویندوزتون 8 هست با استفاده از Win+Prt Sc خود ویندوز اسکرین شات میگیره و توی فولدر Picture ویندوز سیو میکنه
            اگه نه که لا همون روشی که دوستان فرمودن پیش برید

کتابخانه هم من خودم ساختم و قطعات سه بعدی رو براش چندتا رو خودم ساختم(مثل مقامت ها و آی سی ها) بقیه رو از سایتهای مختلف گیر آوردم
            ولی هنوز خیلی ناقصه و حالا حالا ها کار داره
            آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

پس از تلاش بسیار راه حلش رو پیدا کردم میذارم اگه کسی نیاز داشت، داشته باشه
              project_> project options _>default prints
              اینجا pcb 3d رو تیک بزنید و بعد از توی فایل print رو بزنید
              ی فایل پی دی اف میده که با nitro pdf به راحتی میتونید عکسش رو استخراج کنید
              البته برای زمانی که اندازه برد کوچیکه همون عکس گرفتن از صفححه جواب میده :read: :read:

دیدگاه

با سلام شما میتونی اگه رو سیستمت کارت تبدیل داشته باشی وا ز منوی toolsگزینه legacy tools را بزنی می تونی حتی فیلم با کیفیت بالا ازش بگیری فرمتهای مختلفی داره که میتونی تبدیلش کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X