اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا راهنماییم کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا راهنماییم کنید

سلام

یک مشکل در نرم افزار آلتیوم دارم در قسمت pcb با زدن کلید space المان ها نمیچرخن چجور میشه المان ها رو اونجا چرخوند 90 درجه یا معکوس اش گرد؟

مشکل بعدی وقتی از محیط شماتیک میبرم تو محیط pcb بعضی از net ها ناپدید میشه و به بعضی از المان هام انگار سیمی وصل نیست چرا اینجوریه؟

آی سی 74ls247 شرکت موتورلا رو از کجا بفهمم تو کدوم کتابخونه موتورلا هست؟

لطفا به سوالام جواب بدید با تشکر

پاسخ : لطفا راهنماییم کنید

نوشته اصلی توسط masror_d
    سلام

یک مشکل در نرم افزار آلتیوم دارم در قسمت pcb با زدن کلید space المان ها نمیچرخن چجور میشه المان ها رو اونجا چرخوند 90 درجه یا معکوس اش گرد؟

مشکل بعدی وقتی از محیط شماتیک میبرم تو محیط pcb بعضی از net ها ناپدید میشه و به بعضی از المان هام انگار سیمی وصل نیست چرا اینجوریه؟

آی سی 74ls247 شرکت موتورلا رو از کجا بفهمم تو کدوم کتابخونه موتورلا هست؟

لطفا به سوالام جواب بدید با تشکر
    سلام
    اول قطعه رو انتخاب کنید و در حالتی که کلید چپ موس رو نگه داشتین space بزنید

دلیل ناپدید شدن نت ها اینه که توی شماتیک اتصالات رو درست برقرار نمیکنید

یه راه خیلی سادش سرچ کردن هست!

اگه با این کارها مشکلتون حل نشد دوباره بفرمایید تا دقیقتر مورد بررسی قرار بگیره
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

با تشکر
      میشه بفرمائید منظور از اتصالات و درست برقرار کردن چیه؟ چون اتصالات و توی محیط شماتیک بررسی کردم اما دقیق به پایه المان هام وصل شده بود
      میشه بیشتر توضیح بدید لطفا؟
      برای سرچ کردن همه کتابخانه های موتورلا رو نصب کنم و بعد سرچ کنم یا راه بهتریم هست البته در دیتا شیت نوشته دیکدر هست اما در موتورلا نمیدونم کدوم دسته میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masror_d
        با تشکر
        میشه بفرمائید منظور از اتصالات و درست برقرار کردن چیه؟ چون اتصالات و توی محیط شماتیک بررسی کردم اما دقیق به پایه المان هام وصل شده بود
        میشه بیشتر توضیح بدید لطفا؟
        برای سرچ کردن همه کتابخانه های موتورلا رو نصب کنم و بعد سرچ کنم یا راه بهتریم هست البته در دیتا شیت نوشته دیکدر هست اما در موتورلا نمیدونم کدوم دسته میشه؟

شما وقتی میخواید اتصالی بین دو قطعه برقرار کنید اول باید روی پایه یکی از اونها برید تا یه علامت ضربدر کوچیک قرمز ظاهر بشه
        در این حالت کلیک میکنید
        روی پایه قطعه دوم برید تا باز هم ضربدر قرمز ریز رو ببینید
        حالا دوباره کلیک کنید
        (برای تست اگه دکمه Ctrl رو بگیرید و قطعه رو جا به جا کنید باید تمام اتصالات با اون جا به جا بشه؛ وگرنه متصل نیست)

من از کتابخانه های آماده استفاده نمیکنم
        ولی فکر میکنم راهش این باشه که:
        از سمت راست منوی کتابخانه ها رو بیارید
        روی Search کلیک کنید و اسم قطعه رو در قسمت Value وارد کنید و سرچ کنید
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X