اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل باربات تعقیب خط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل باربات تعقیب خط

سلام .بچه ها من وقتی سنسور های یک و سه ر و نزدیک به هم وصل میکنم ، تو جاهایی که خط نیست ربات دور خودش میپیچه و اگه سمسور های یک و سه رو از هم دور کنم دیگه نمیتونه پیچ تند رو رد کنه لطفا راهنمایی کنین ممنون
    .
    . .
    بالاترین سنسور سنسوره دو چپ ترین سنسور ، سنسوره یک و راتس ترین هم سه

پاسخ : مشکل باربات تعقیب خط

میشه یه طرحی از سنسور هات بزاری +تعدادشون+برنامه ای که نوشتی :nerd: :nerd:

دیدگاه

طرحشون همون سه تاس سنسوره

دیدگاه

خوب ببین تعداد سنسورات کمه سعی کن از5 تا سنسور استفاده کنی و طرحشون هم مثل عدد 8 فارسی باشه .ok
        حالا مزیت این طرح اینه که دقت وسرعت رباتت بیشتر میشه به طوری که هرچی زاویه عدد 8 بیشتر شه دقت رباتت میره بالا و هرچی زاویه سنسورات کم تر بشه سرعت ربات میره بالا .....
        حیف بلد نیستم عکس برات بزارم وگرنه رو عکس بهت نشون میدادم.
        :wow: :wow: :wow: :wow:
        امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

دیدگاه

سلام
          دوست عزیز با فرستنده هات یک مقاومت 330 اهم سری کن که توانشون بیاد پایین فقط روی نزدیک ترین گیرنده تاثیر بگذاره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bigest
            سمسور های یک و سه رو از هم دور کنم دیگه نمیتونه پیچ تند رو رد کنه لطفا راهنمایی کنین
            واسه چی نمیتونه؟ مشکلی وجود نداره دور کن بگو وقتی سنسورهای بغلی دیدن یه چرخ بچرخه یه چرخ وایسه اگه جواب نداد به اون چرخی که وایساده بگو خلاف جهت بچرخه سرعتشم از کم به زیاد تست کن کمترین عددی ک جواب داد قابل قبوله

دیدگاه

یه سوال پولتی ترن رو برای چس باید دوتا پایه هاشو به هم وصل کرد ؟ واسه tcrt5000 منظورمه و سواله دیگه اینکه اگه یه مولتی ترن واسه گیرنده بزارم چه فرقی بین مولتی ترن پنج کیلو و صد کیلو هست ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bigest
                سواله دیگه اینکه اگه یه مولتی ترن واسه گیرنده بزارم چه فرقی بین مولتی ترن پنج کیلو و صد کیلو هست ؟
                سوال اولو نفهمیدم
                فرقش اینه جریان خروجیت خیلی کمتر میشه و نویز و پایداریش میاد پایین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X