اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال میکروکنترلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال میکروکنترلر

سلام کسی میدونه چطور میشه این ماژولو به میکروکنترلر وصل کرد؟ طریقه ی وصل پایه هاشو میدونم ... نمیدونم این ماژول باید رو بردبرد وصل شه یا نه اگه وصل میشه چجوریه؟ اینم عکس اون ماژول
    http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/729021872/Free-Shipping-STM32-development-board-with-TJA1050-modules-CAN-communication-driver-interface-module.jpg

پاسخ : اتصال میکروکنترلر

په نه په میخوای بیا رو کله من وصلش کن :agree: :agree: :agree: :agree:
    راستی این ماژوئل چیه؟؟؟؟

دیدگاه

په نه په میخوای بیا رو کله من وصلش کن
      با دوستان خودتون جوری صحبت کنید که کسی ناراحت نشه، هر شخصی سوالاتی داره که شاید برای دیگران خیلی ساده باشه اما به هر حال سوال هست و ندانستن عیب نیست.
      اون قسمت آبی رنگ ترمینال هست که سیم ها مربوطه رو درون اون قرار میدید و پیچ رو میبندید تا سیم ها محکم شوند، در قسمت سمت چپ هم پین هدر 4تایی نری هست که شما میتونید از فیش های جامپری استفاده کنید و به بردتون یا برد بردتون وصلشون کنید یا اینکه سیم به مادگی پین هدر لحیم کنید و اونطرف به مدارتون وصل کنید. اون 4 سوراخ دور برد هم میتونید با استفاده از اسپیسر و پیچ در هرجایی که خواستید برد رو محکم کنید!!
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

بسیار معذرت می خوام اگه شمارا ناراحت کردم لطفا مرا ببخشید من قصد توحین نداشتم فقط میخواستم با حالت طنز به شما جواب بدم :redface: :redface:
        خوب برادر من تو که میدونی چجوری وصلش کنی فقط باید با دقت روی مدارت وصاش کنی و برنامه مربوط بهشو بنویسی البته تو برنامت باید پایه هات رو مشخص کنی (یا به عبارتی معرفی کنی)تا میکرو بتونه کار کنه همیییین!!!!
        بازم معذرت :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Study
          با دوستان خودتون جوری صحبت کنید که کسی ناراحت نشه، هر شخصی سوالاتی داره که شاید برای دیگران خیلی ساده باشه اما به هر حال سوال هست و ندانستن عیب نیست.
          اون قسمت آبی رنگ ترمینال هست که سیم ها مربوطه رو درون اون قرار میدید و پیچ رو میبندید تا سیم ها محکم شوند، در قسمت سمت چپ هم پین هدر 4تایی نری هست که شما میتونید از فیش های جامپری استفاده کنید و به بردتون یا برد بردتون وصلشون کنید یا اینکه سیم به مادگی پین هدر لحیم کنید و اونطرف به مدارتون وصل کنید. اون 4 سوراخ دور برد هم میتونید با استفاده از اسپیسر و پیچ در هرجایی که خواستید برد رو محکم کنید!!
          ممنونم از راهنماییتون :nice: فقط اینکه canrx برای اتصال به میکرو باید به پایه txمیکرو وصل بشه یا rxمیکرو دو تا شکل متفاوت دیدم نمیدونم کدوم درسته :read:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X