طراحي سايت [urlhttp://www.webwe.ir/][/url]براي جذب کاربران مساوي با بالا بردن بهينه سازي سايت است.

طراحي سايت و راهکارهاي بازاريابي حرفه اي براي جذب کاربران به سايت موردنظر شما فکر و ذکر کساني است که به کسب و کارشان اهميت مي دهند. عملياتي کردن راهکارهاي حرفه اي جذب کاربر در طراحي سايت اهميت شاياني دارد که توجه به آن مي تواند موفقيت هاي غيرقابل پيش بيني را براي سايت شما رقم بزند. طراحي سايت بر مبناي تجارت الکترونيک و به دست آوردن سود از آن به موازات جذب هر چه بيشتر کاربران صورت خواهد گرفت. مسئله اساسي طراحي سايت بر پايه راهکارهاي حرفه اي بازاريابي است که بتواند مخاطبان را به سايت بکشاند و در واقع بازديدکننده هاي با کيفيت سايت را بيشتر کند اکنون چگونه مي توان چنين سايتي طراحي کرد سعي مي کنيم به مواردي در اين جهت اشاره کنيم.

در هم آميختن بازارياب ها با هم در طراحي سايت

براي اينکه کاربران بيشتري را به سايت تان بکشانيد تا مي توانيد همه بازارياب هايي که در کنارتان هستند را به کار بگيريد. موتورهاي جستجو براي شما بازارياب هايي هستند که صرفا کار بازاريابي نمي کنند پس از شبکه اجتماعي، انجمن ها، فن آوري هاي تلفن همراه و غيره به خوبي استفاده کنيد. به کارگيري همه راهکارهاي حرفه اي بازاريابي قدم ارزنده اي براي تبليغ و جذب مخاطب به جانب سايت شما مي باشد. هميشه سعي کنيد اين بازارياب ها را در طراحي سايت خود منظور کنيد.

محتوا در طراحي سايت

به وجود آوردن محتواي خوب و داراي کيفيت مخاطب پسند که در جهت کلمه هاي کليدي طراحي سايت شما باشند افزون بر جلب مخاطبان سايت شما، اثر خوبي بر بهينه سازي سايت شما خواهد گذاشت. مهيا کردن محتواهاي جديد و منتشر کردن آنها با نظمي معين در بهينه سازي سايت تاثير خاصي دارد پس هماره سعي کنيد محتوايي جديد و مورد نياز مخاطب را براي جذب مخاطب فراهم کنيد.

از آسان فهم بودن محتوا مطمئن شويد و محتواي خود را عمق بدهيد

از عنوان، زير عنوان، لينک، تصاوير و نمودارهاي بصري براي جذاب کردن و قابل فهم کردن محتواي خود در طراحي سايت استفاده کنيد. در نوشته ها و محتواي خود زباني را به کار ببريد که براي مخاطب قابل فهم باشد و کلمه هاي مهم را برجسته کنيد. در پايان محتواي خود لينکي از موضوعات مرتبط با نوشته محتواي مورد نظر را بگذاريد.

منبع:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت