اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حافظه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حافظه

سلام
    دوستان کسی میدونه اون قسمتی از حافظه رو که در لینک زیر علامت گذاری کردم کجای حافظه هست؟

http://f98.co/t/Hz16Ka

آیا متغیرهای عمومی رو که تعریف میکنیم ، در این قسمت قرار میگیره؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : حافظه

نوشته اصلی توسط sejil
    سلام
    دوستان کسی میدونه اون قسمتی از حافظه رو که در لینک زیر علامت گذاری کردم کجای حافظه هست؟

http://f98.co/t/Hz16Ka

آیا متغیرهای عمومی رو که تعریف میکنیم ، در این قسمت قرار میگیره؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    رم داخلی میکرو هست و همه متغییر ها درون این حافظه قرار میگیرند و خیلی سریع و محدود هست
    مگر این که خودتون توی حافظه فلش یا EEPROM ذخیره کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
      رم داخلی میکرو هست و همه متغییر ها درون این حافظه قرار میگیرند و خیلی سریع و محدود هست
      مگر این که خودتون توی حافظه فلش یا EEPROM ذخیره کنید
      منظورتون از همه ی متغیرها ، متغیرهای عمومیمون هست دیگه . درسته ؟
      در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

دوستان هنوز متوجه نشدم. ایا قسمتی که مشخص کردم میزان حافظه ای هست که برای متغیرهای عمومی اختصاص پیدا میکنه یا نه؟

دیدگاه

در صورتی که شما کامپایلر رو وادار به قرار دادن متغییر در رجیسترهای همه منظوره R نکرده باشید و به طور پیشفرض بله متغیرهای Global شما در این فضا قرار میگیره، متغیرهای محلی یا Local هم به صورت دینامیک در قسمت data stack قرار میگیرند، البته باز هم به شرطی که شما با نوشتن دستور register قبل از تعریف متغیر کامپایلر رو وادار به قرار دادن متغییر در رجسیتر های R نکنید.
          از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
          هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
          اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
          اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
          شاد و موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Study
            در صورتی که شما کامپایلر رو وادار به قرار دادن متغییر در رجیسترهای همه منظوره R نکرده باشید و به طور پیشفرض بله متغیرهای Global شما در این فضا قرار میگیره، متغیرهای محلی یا Local هم به صورت دینامیک در قسمت data stack قرار میگیرند، البته باز هم به شرطی که شما با نوشتن دستور register قبل از تعریف متغیر کامپایلر رو وادار به قرار دادن متغییر در رجسیتر های R نکنید.
            باتشکر از جواب شما و بقیه دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X