ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2007/06/28
    721
    15

نيازمند راهنمايي براي شروع کار با STM8!

عرض سلام و احترام
    ظاهرا ميکروهاي 8 بيتي STM قيمت هاي مناسبي دارند و به همين خاطر تصميم گرفتمبا اين ميکروها شروع به کار کنم و معماريشون رو بررسي کنم و ياد بگيرم، ميخواستم بدونم براي برنامه نويسي اسمبلي از چه اسمبلري بايد استفاده کنم و از کجا دانلود کنم؟ ( ترجيحا ديباگر يا شبيه ساز اجراي خط به خط کد اسمبلي رو داشته باشه) چه پروگرامري پيشنهاد ميکنيد؟ براي شروع هم ميخوام روي ميکرو STM8S003F3 که در فروشگاه هست کار کنم که به دليل قيمت پايينش خيلي جاها برام استفاده داره.
    در کل دوستاني که تجربه کار با اين ميکروهاي 8 بيتي رو دارند لطف کنيد اگر نکته اي يا موارد قابل ذکري هست که دانستنش در شروع کار بهم کمک ميکنه راهنمايي کنيد.
    ضمن اينکه در حال حاضر غير از چند موردي که در فروشگاه هاي اينترنتي ديدم تنوع ميکروهاي 8 بيتي STM که در کشور ما در دسترس هست چقدره؟
    با تشکر
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2013/07/01
    2
    0

پاسخ : نيازمند راهنمايي براي شروع کار با STM8!

سلام درباره راه اندازی این میکرو اطلاعات دارم مثلااینکه کدوم پروگرامر پشتیبانی میکنه و.... اگه هنوز پیدانکردین بگین تا توضیح بدم چون پست شما از خیلی وقت پیشه
    2013/07/01
    2
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    دوست عزیز
    من کمی با این میکرو کارکردم اول اینکه بهتره با IAR براش برنامه بنویسی هم شبیه ساز داره هم نسبتا کامل و خوبه و با پروگرامر stlink برنامه رو روی میکرو بریزین برای شروع ی سر به لینک
    http://www.iranmicro.ir/forum/13584-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-stm8.html
    بزنید و شروع خوبیه اگه مشکلی داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم
    2010/05/24
    آمل
    738
    15

این چه لینکیه؟؟سرکاریه؟؟
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4