اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کند شدن ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کند شدن ویندوز

سلام
    من الان شش ماهه لب تابمو خریدم و ویندوز 8 بیس بوده
    بعد با روش های بوق به ویندوز 8,1 ارتقا دادم
    الان خیلی عملکردش افتضاحه حتی راست کلیک هم طول میکشه
    از ویندوز همون روزهای اول ایمیج گرفتم
    ولی راه برگشت رو بلد نیستم راه کارتون چیه؟؟
    انجمن پرسش و پاسخ مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/forum_per/
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
    سایت مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/

پاسخ : کند شدن ویندوز

به نام خدا

سلام

دوست عزیز از این حرف های شما پیداست که ویندوزتون حسابی بهم ریخته هست بنده به شما پیشنهاد میدم که به کلی ویندوز خودتون ر و عوض کنید و ویندوز 8.1 اخرین اپدیت رو خریداری و نصب کنید

به نظر من راه برگشت به ویندوز قبلی برای شما مناسب نیست
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bme653
      سلام
      من الان شش ماهه لب تابمو خریدم و ویندوز 8 بیس بوده
      بعد با روش های بوق به ویندوز 8,1 ارتقا دادم
      الان خیلی عملکردش افتضاحه حتی راست کلیک هم طول میکشه
      از ویندوز همون روزهای اول ایمیج گرفتم
      ولی راه برگشت رو بلد نیستم راه کارتون چیه؟؟
      بزرگترین اشتباه پاک کردن ویندوز اورجینال خود لپ تاپه
      بنده وقتی لپ تاپ خریدم5 سال پیش ویندوز7 داشت
      اومدم روش پروتل نصب کردم فاتحه ویندوز اورجینال رو خوند :cry2: :cry2:
      پیشنهاد بنده اینه که شما همون سی دی ویندوز همراه لپ تاپ رو روش نصب کن چون بیشترین سازگاری رو داره.
      "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
      ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
      ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
      پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.H.Askari
        بزرگترین اشتباه پاک کردن ویندوز اورجینال خود لپ تاپه
        بنده وقتی لپ تاپ خریدم5 سال پیش ویندوز7 داشت
        اومدم روش پروتل نصب کردم فاتحه ویندوز اورجینال رو خوند :cry2: :cry2:
        پیشنهاد بنده اینه که شما همون سی دی ویندوز همراه لپ تاپ رو روش نصب کن چون بیشترین سازگاری رو داره.
        خود لإ¾ب تاب که دیسک ویندوز نداره
        همش حرف که ویندوز اورجینال هست فقط فقط لب تاب های که فاقد دی وی دی رام هستند و یعضی از لب تاب های قدیمی خود شرکت روش ویندوز نصب میکرد و میکنه جدیدا هم بیشتر لب تاب ها ویندوزش اورجینال نیست شاید بعضی از برنده ها این کار بکنند ولی اگه ویندوز ایشون هم اورجنال هم باشه فاتحه ویندوز خوندست باید عوض شه

:applause: :applause: واقعا باید به شما تبریک گفت 5 سال یک ویندوز ر و نگه داشتید بنده این لب تاب جدید رو خریدم کمتر از 11 ماه هست خریدم شاید باورتون نشه بیشتر از 30 بار ویندوزش رو عوض کردم :sad: :sad: :sad:
        !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
        نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin

خود لإ¾ب تاب که دیسک ویندوز نداره
          همش حرف که ویندوز اورجینال هست فقط فقط لب تاب های که فاقد دی وی دی رام هستند و یعضی از لب تاب های قدیمی خود شرکت روش ویندوز نصب میکرد و میکنه جدیدا هم بیشتر لب تاب ها ویندوزش اورجینال نیست شاید بعضی از برنده ها این کار بکنند ولی اگه ویندوز ایشون هم اورجنال هم باشه فاتحه ویندوز خوندست باید عوض شه

:applause: :applause: واقعا باید به شما تبریک گفت 5 سال یک ویندوز ر و نگه داشتید بنده این لب تاب جدید رو خریدم کمتر از 11 ماه هست خریدم شاید باورتون نشه بیشتر از 30 بار ویندوزش رو عوض کردم :sad: :sad: :sad:

نه بابا 5 سال ویندوز کپک میزنه :nice:
          5 سال پیش خریدم همون موقع پروتل99 نصب کردم فتحش خونده شد :angry:
          منم هر 7 ماه ویندوز عوض میکنم :biggrin:
          "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
          ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
          ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

سلام ممنون
            منم فاقد درایو نوریه و لوگو ویندوز روشه؟؟؟؟؟؟؟
            و دی وی دی هم همراه لپ تاپ بهم ندادن :angry:
            یعنی بک پ اولیه کشک!!!!!
            سایت مهندسی پزشکی

دیدگاه

To restore using a Windows installation disc or a system repair disc

If you can't access Control Panel, you can restore your computer using a Windows installation disc or a system repair disc (if you have one).

Insert the installation disc or system repair disc.

Restart your computer using the computer's power button.

If prompted, press any key to start the computer from the installation disc or system repair disc.

If your computer is not configured to start from a CD or DVD, check the information that came with your computer. You might need to change your computer's BIOS settings. For information about which settings to change, check your computer manufacturer's website. For more information about BIOS, see BIOS: frequently asked questions.

Choose your language settings, and then click Next.

Click Repair your computer.

This step only applies if you are using a Windows installation disc.

Select a recovery option, and then click Next.

میخواین یبار امتحان کنید.
              سیستمو با دیسک بک پ ویندوزتون بوت میکنید بعد
              زبان رو انتخاب میکنید
              فکر کنم همینجوریه.

دیدگاه

اگر لپ تابتون درایو نوری هم نداشته باشه نصب ویندوز غیر ممکن نیست شما میتونید با برنامه wintoobootic ویندزتون رو از روی فلش نصب کنید سرعت نصب هم بیشتر میشه (برا سی دی 10 دقیقه برا فلش 4 دقیقه) من خودم چون لپ تابم درایو نوری نداره این کارو انجام میدم ولی خب برای فامیل و دوستان وقتی ویندزشون خراب میشه هم با این روش عوض میکنم چون بشدت توی وقت صرفه جویی میشه از همه مهم تر بیصداس
                مراحل انجام کار

نصب برنامه winbootic روی یه کامپیوتر دیگر نصب کنید
                برنامه را اجرا کنید
                یه فلش حداقل 8 گیگ و یه سی دی ویندوز وارد کامپیوتر کنید
                فلشتون رو با NTFS فرمت کنید (همه محتویات پاک میشن قبلش یه بکاپ از فلشتون بگیرید)
                DO IT رو بزنید و منتظر بمونید تا کاراشو بکنه

برای نصب ویندوز هم وارد منوی بوت بشید برای این کار موقع بالا اومدن برند مادبرد یا لاپ تابتون کلید DELETE یا F12 رو پشت سر هم بزنید
                وارد قسمت BOOT بشید و USB DRIVER رو تو اولویت اول قرار بدید
                سیستم رو ریستارت کنید و بقیشم ...

دیدگاه

ممنون
                  ولی میدونم راه هایی هست که بک اپ ه،ا رو هم کامل نصب میکنند
                  حتی بعضی از خدمات کامپیوتری ها هم سریع همین کار رو با کلی نرم افزار آماده انجام میدن
                  کسی بلد نیست؟
                  سایت مهندسی پزشکی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X