اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظر سنجی و کمک برای راه اندازی آمپلی فایر استریو بهرینگر(BEHRINGER)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظر سنجی و کمک برای راه اندازی آمپلی فایر استریو بهرینگر(BEHRINGER)

با سلامی گرم خدمت همه مهندسین عزیز
    امروز با یک آمپلی جدید اومدم.آمپلی استریو بهرینگر
    این آمپو امروز از دوستم گرفتم.مال میکسر بهرینگر هست
    سوالاتی ک در مورد این آمپ برای من پیش اومده اینه
    1-برقش چند ولته
    2-میزان مصرف برای هر لاین چند آمپره تقریبا
    3-آیا AC هست یا DC
    4-چرا تو این طراحی ها فقط از ی ماسفت قدرت بالا استفاده میکنن
    5-چرا در سر هر خروجی بلندگو رو سیم ها نویز گیر وصله
    6-آیا ورودی اون چار پین سمت چپه تصویره یا اونوریه هست؟
    7-آیا حتما باید از ترانس دایره ای استفاده بشه؟
    8-آیا تو مدار کراس اوور وجود داره؟
    9-اون آیسی ها میتونه برا چی باشه؟مخصوصا ک یکیش روش حک شده CDAF AUDIO
    و آخرین ی کمک برای + 0 - ورودی های برق بکنین خودم میدونم اما میخام مطمین بشم
    به این صورت ک قرمز + و آبی - و مشکی GND هست.اگه ب این صورته ک بگید درسته.
    و در آخر اینکه نظرتون در مورد قدرت/طراحی و کیتش چیه؟
    واین هم عکساش
    ================================================== ===========
    http://s5.picofile.com/file/8164869376/201501191012.jpg
    http://s5.picofile.com/file/8164869400/201501191013.jpg
    http://s5.picofile.com/file/8164869468/201501191016.jpg
    http://s4.picofile.com/file/8164869542/201501191017.jpg
    http://s4.picofile.com/file/8164869600/201501191018.jpg
    http://s5.picofile.com/file/8164869650/201501191019.jpg
    http://s4.picofile.com/file/8164869684/201501191020.jpg
    http://s4.picofile.com/file/8164869718/201501191021.jpg
    http://s5.picofile.com/file/8164869750/201501191022.jpg
    ================================================== ============
    خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن :smile:
    میزان تلاشی که برای رسیدن به هدفت انجام میدهی ارزش آن قلمداد خواهد شد

پاسخ : نظر سنجی و کمک برای راه اندازی آمپلی فایر استریو بهرینگر(BEHRINGER)

این مدار خوب تابلو هست که از کلاس D هست

به نظرم مدار خوبیه ولی فقط برای شرکت سازندش چون برای کارای آماتوری قابل استفاده نیست اون آی سی ریزه هم مربوط به کلاس کاریش هست

ولی مدار در دسته جان سخت ها قرار نمیگیره ولی دارای کیفیت بالایی هست

باقی هم ........... حالشا ندارم [-( [-(
    --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
      این مدار خوب تابلو هست که از کلاس D هست

به نظرم مدار خوبیه ولی فقط برای شرکت سازندش چون برای کارای آماتوری قابل استفاده نیست اون آی سی ریزه هم مربوط به کلاس کاریش هست

ولی مدار در دسته جان سخت ها قرار نمیگیره ولی دارای کیفیت بالایی هست

باقی هم ........... حالشا ندارم [-( [-(
      مهندس تا همینجاشم مرسی
      ولی هروقت حالشو داشتی ب سوالام پاسخ بده
      ممنون میشم

دیدگاه

به نظرم بهرینگر کلا" مارک حرفه ای تو صنعت صدا نیست امیدوارم بتونی راهش بندازی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
          مهندس جدای نظر کمک هم بکن و سوالامو بی جواب مذار
          ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
            مهندس کمک نمیکنی راش بندازم؟تو گل موندم :redface:
            یکی کمک کنه ورودی صداش کجاس؟4 پینه یا 6 پین
            رو درایورا انگشت میذارم گریت داره اما ورودی قبول نمیکنه :angry:

دیدگاه

سلام دوست عزیز بعضی از این امپ ها مدارسویچ داره یعنی تاوصل نباشه به مدارات دیگر ش مثل (برد پری و...) روشن نمیشه

دیدگاه

سلام
                داتلود و مطالعه دیتاشیت آیسی اصلی بهتون کمک میکنه

دیدگاه

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
                  آقا کمک کنیییییییییییییییییییییینننننن

دیدگاه

دوستان کلا منصرف شدم اگه بشه فردا بردو ی روزه برام چاپ کنن میخام ماسفته تو سایتو بزنم

دیدگاه

سلام همونطور که دوستمون گفت مدارش کلاس D هست
                      1- از رو خازنای تغذیه که پشت برد نصب شده میشه فهمید چند ولته
                      2- امپرش رو همینطوری نمیشه فهمید چون باید تست بشه ولی شاید برا استریو هر سر 3 یا 4 امپر بدی خوب باشه
                      3- ورودی AC هست اون پل دیود و خازنا برا همینه
                      4- این سوال رو نمیتونم جواب بدم چون زیاد از کلاس D سر در نمیارم
                      5- اون نویز گیر نیست اون کارش تغییر موج مربعی به سینوسی هست اگه اون نباشه کار نمیکنه
                      6- فک کنم همون وسطیه باشه 4 پینه باید تست بشه
                      7- میشه از هر ترانسی استفاده بشه ولی چون کلاس D هست باید ترانسش بدون نویز باشه مثل حلقویا
                      8- در هیچ امپلی فایری کراس اور نمیزارن اصلا کراس اور یه مغوله ای هست برا خودش
                      9- اون ایسی ها ماله کلاس D هست
                      برقش هم باید مسیر سیما رو چک کنی و مطمئن بشی ولی احتمالا همینطور باشه که گفتی
                      این کلاس D رو نباید دست کم گرفت کم قدرت ندارن کیفیتش هم باید خوب باشه ولی این کلاس بیشتر بدرد فرکانسای پایین میخورن
                      امیدوارم که کمک کرده باشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
                        سلام همونطور که دوستمون گفت مدارش کلاس D هست
                        1- از رو خازنای تغذیه که پشت برد نصب شده میشه فهمید چند ولته
                        2- امپرش رو همینطوری نمیشه فهمید چون باید تست بشه ولی شاید برا استریو هر سر 3 یا 4 امپر بدی خوب باشه
                        3- ورودی AC هست اون پل دیود و خازنا برا همینه
                        4- این سوال رو نمیتونم جواب بدم چون زیاد از کلاس D سر در نمیارم
                        5- اون نویز گیر نیست اون کارش تغییر موج مربعی به سینوسی هست اگه اون نباشه کار نمیکنه
                        6- فک کنم همون وسطیه باشه 4 پینه باید تست بشه
                        7- میشه از هر ترانسی استفاده بشه ولی چون کلاس D هست باید ترانسش بدون نویز باشه مثل حلقویا
                        8- در هیچ امپلی فایری کراس اور نمیزارن اصلا کراس اور یه مغوله ای هست برا خودش
                        9- اون ایسی ها ماله کلاس D هست
                        برقش هم باید مسیر سیما رو چک کنی و مطمئن بشی ولی احتمالا همینطور باشه که گفتی
                        این کلاس D رو نباید دست کم گرفت کم قدرت ندارن کیفیتش هم باید خوب باشه ولی این کلاس بیشتر بدرد فرکانسای پایین میخورن
                        امیدوارم که کمک کرده باشم
                        مصطفی جان دستت درد نکنه که با حوصله همه چی رو جواب دادی
                        من ک هرکاری کردم نتونستم راش بندازم
                        رو آیسی درایور ک دست میذارم گریت داره اما رو خوده ورودیا گریت نمیده و رو ورودی آیسی هم لاین قبول نمیکنه
                        بنظر من هم آمپ خوبیه ولی حیف شد ک نتونستم راش بندازم
                        راستی داداش اون آمپ 100وات ک محمد جان گف بردش 10در 10 هست.میخام اگه بشه درستش کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza4560
                          مصطفی جان دستت درد نکنه که با حوصله همه چی رو جواب دادی
                          من ک هرکاری کردم نتونستم راش بندازم
                          رو آیسی درایور ک دست میذارم گریت داره اما رو خوده ورودیا گریت نمیده و رو ورودی آیسی هم لاین قبول نمیکنه
                          بنظر من هم آمپ خوبیه ولی حیف شد ک نتونستم راش بندازم
                          راستی داداش اون آمپ 100وات ک محمد جان گف بردش 10در 10 هست.میخام اگه بشه درستش کنم
                          یکی از دوستان نوشته بود
                          احتمالا باید یه سیم ریموت داشته باشه برا روشن شدن برا همین نتونستی راش بندازی
                          کدوم امپلی رو محمد گفته؟ اونکه با 4 تا IRFP250 هست ؟ اون که من گفتم بردش 10 در 10 هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
                            یکی از دوستان نوشته بود
                            احتمالا باید یه سیم ریموت داشته باشه برا روشن شدن برا همین نتونستی راش بندازی
                            کدوم امپلی رو محمد گفته؟ اونکه با 4 تا IRFP250 هست ؟ اون که من گفتم بردش 10 در 10 هست
                            آره یادم اومد ک تو یکی از پستا گذاشته بودی
                            میخام بسازمش اگه خدا خاست ی راهنمایی کلی بکن در مورد خرید قطعات.

دیدگاه

سلام دوست عزیز از ماسفت هایirfp250n استفاده کن و mje پشت فلزی مقاومت ها هم 1درصد باشه بهتره چیز خاصی نداره کلا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X