اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با نرم افزارهای مدیریت دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با نرم افزارهای مدیریت دانلود

سلام
    نمیدونم شماها هم به مشکل من برخوردید یا نه ولی جدیدا در دانلودهای حجیم مخصوصا نرم افزارها پیش میاد که فایل تا 99.99 درصد دانلود میشه اما بعدش دانلود قطع میشه.
    پیشنهادی که دادند اینه که نرم افزار مدیریت دانلود رو عوض کنم و 10 تا برنامه رو امتحان کردم ولی همه همین مشکل رو دارند.
    از دوستان کسی هست این مشکل براش پیش اومده باشه و حلش کرده باشه؟؟؟
    لطفا راهنمایی فرمایید
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

پاسخ : مشکل با نرم افزارهای مدیریت دانلود

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
    سلام
    نمیدونم شماها هم به مشکل من برخوردید یا نه ولی جدیدا در دانلودهای حجیم مخصوصا نرم افزارها پیش میاد که فایل تا 99.99 درصد دانلود میشه اما بعدش دانلود قطع میشه.
    پیشنهادی که دادند اینه که نرم افزار مدیریت دانلود رو عوض کنم و 10 تا برنامه رو امتحان کردم ولی همه همین مشکل رو دارند.
    از دوستان کسی هست این مشکل براش پیش اومده باشه و حلش کرده باشه؟؟؟
    لطفا راهنمایی فرمایید
    من خیلی وقته IDM رو استفاده می کنم وتا حال این مشکل رو نداشتم
    تازه اگر سرور های سایتی که دانلود میکنید بهش اجازه resume capability رو هم بدن که اصلا این مشکل محاله
    فکرمیکنم مشکل از سایتی که دانلود می کنید چون بعضی سایت ها محدودیت زمانی اعمال می کنن
    انجمن پرسش و پاسخ مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/forum_per/
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
    سایت مهندسی پزشکی
    http://biomedeng.ir/

دیدگاه

پاسخ : مشکل با نرم افزارهای مدیریت دانلود

قابلیت رزوم که دارند. سایت هایی که دانلود میکنم ازشون همه سایتهای نرم افزار هستند.
      البته چندجای دیگه هم بهم گفتن که مشکل از سرورهاشونه.
      راستش از وقتی از نسخه های جدید idm استفاده میکنم این بیشتر شده.
      خود سایتشون که گفتن باید نرم افزار دانلود رو عوض کنی ولی چیزی تغییر نکرده
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X